49 фільмів з 35 європейських країн


49 фільмів з 35 європейських країн
Повний список претендентів на звання кращих в Європі
Європейська кіноакадемія (EFA) оголосила повний список фільмів, які будуть рекомендовані академіками і членам журі для номінування на звання кращих в різних категоріях. Ці 49 фільмів зроблені зусиллями 35 країн (в тому числі 2 - Україною), що відображає різноманіття європейського кінематографа.
Цей довгий список складався таким чином: 20 фільмів були запропоновані країнами, що мають найбільшу кількість членів Європейської академії, а решта 29 стрічок були запропоновані академікам відбірковим комітетом у складі шести експертів - Джорджіо Козетті (Італія), Еліз Жалладо (Греція), Крістоф Лепарк (Франція ), Якоб Нейендам (Данія), Едвінас Пукшта (Литва) і Алік Шпилюк (Україна)
Протягом майбутніх декількох тижнів 3500 європейських академіків голосуватимуть за номінантів в наступних категоріях: «Кращий Європейський фільм», «Найкращий європейський режисер», «Найкращий європейський актор», «Краща європейська актриса» і «Кращий європейський сценарист». Список номінантів в цих категоріях буде оголошено 10 листопада 2018 року в Севільї на фестивалі європейського кіно. Переможців в категоріях «Кращий європейський оператор», «Кращий європейський монтажер», «Кращий європейський художник-постановник», «Кращий європейський гример», «Кращий європейський композитор», «Кращий європейський саунд-дизайнер» і «Кращий європейський фахівець зі спецефектів» (вперше) визначить спеціальне журі з 8 членів.
31-я церемонія вручення призів Європейської Кіноакадемії відбудеться 15 грудня 2018 року в Севільї (Іспанія).
СПИСОК ФІЛЬМІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДО НОМІНУВАННЯ:
3 ДНЯ В КИБЕРОНІ
3 TAGE IN QUIBERON
Germany, Austria, France    
WRITTEN & DIRECTED BY Emily Atef
АГА
Bulgaria, Germany, France
DIRECTED BY Milko Lazarov
ВІЙНА АННИ
Russia
DIRECTED BY Aleksey Fedorchenko
АРИТМІЯ    
Russia, Finland, Germany
DIRECTED BY Boris Khlebnikov
WRITTEN BY Natalia Meshchaninova
АЙКА
Russia, Germany, Poland, Kazakhstan   
DIRECTED BY Sergey Dvortsevoy
ЗВІР
UK
WRITTEN & DIRECTED BY Michael Pearce
ГРАНИЦЯ
GRÄNS
Sweden, Denmark   
WRITTEN & DIRECTED BY Ali Abbasi   
БОРГ ПРОТИ МАКІНРОЯ
BORG   
Sweden, Denmark, Finland, Czech Republic
DIRECTED BY Janus Metz   
КАРМЕН ТА ЛОЛА
CARMEN Y LOLA
Spain
WRITTEN & DIRECTED BY Arantxa Echevarría
КОБЕЙН
Netherlands, Germany, Belgium
DIRECTED BY Nanouk Leopold   
ХОЛОДНА ВІЙНА
ZIMNA WOJNA
Poland, UK, France
WRITTEN & DIRECTED BY Paweł Pawlikowski
ОПІКА
JUSQU'A LA GARDE
France   
WRITTEN & DIRECTED BY Xavier Legrand
ДІАМАНТІНО
Portugal, France, Brazil
WRITTEN & DIRECTED BY Gabriel Abrantes & Daniel Schmidt
DOGMAN
Italy, France
DIRECTED BY Matteo Garrone
ДОНБАС
Germany, France, Romania, Netherlands, Ukraine   
WRITTEN & DIRECTED BY Sergei Loznitsa
ДОВЛАТОВ
Russia, Poland, Serbia
DIRECTED BY Alexey German Jr.
ФОКСТРОТ
Germany, Israel, France   
WRITTEN & DIRECTED BY Samuel Maoz   
ФУГА
FUGA
Poland, Czech Republic, Sweden   
DIRECTED BY Agnieszka Smoczyńska
ДІВЧИНА
Belgium, Netherlands
DIRECTED BY Lukas Dhont
ЩАСТЛИВИЙ КАК ЛАЗАР
LAZZARO FELICE
Italy, France, Germany, Switzerland
WRITTEN & DIRECTED BY Alice Rohrwacher
ТОСКА
GAAGUA
Israel
WRITTEN & DIRECTED BY Savi Gabizon
СВІТЛО
LICHT
Austria, Germany
DIRECTED BY Barbara Albert
МУЖИКИ НЕ ПЛАЧУТЬ
MUŠKARCI NE PLAČU
Bosnia and Herzegovina, Germany, Slovenia, Croatia
DIRECTED BY Alen Drljević
МАЙКЛ ЗСЕРЕДИНИ
Ireland       
WRITTEN & DIRECTED BY Frank Berry
МІЛАДА
Czech Republic
DIRECTED BY David Mrnka   
РОЖА
TWARZ
Poland
WRITTEN & DIRECTED BY Małgorzata Szumowska
ОДИН ДЕНЬ
EGY NAP   
Hungary
WRITTEN & DIRECTED BY Zsofia Szilagyi
ПАДДІНГТОН 2
UK
DIRECTED BY Paul King
ПЕТРА
Spain, France, Denmark
DIRECTED BY Jaime Rosales
ЖАЛЬ
OIKTOS
Greece, Poland   
DIRECTED BY Babis Makridis
ГРАНАТОВИЙ САД
NAR BAĞI
Azerbaijan
DIRECTED BY Ilgar Najaf   
ПОРОРОКА
Romania, France
WRITTEN & DIRECTED BY Constantin Popescu
PRODUCED BY Liviu Marghidan & Lissandra Haulica
СТРАШНА МАТИ
SASHISHI DEDA
Georgia, Estonia
WRITTEN & DIRECTED BY Ana Urushadze
ЩОДЕННИК МОГО РОЗУМУ
ONDES DE CHOC: JOURNAL DE MA TÊTE
Switzerland
DIRECTED BY Ursula Meier
СТИКС
Germany, Austria
DIRECTED BY Wolfgang Fischer
WRITTEN BY Wolfgang Fischer & Ika Künzel
КАПІТАН
DER HAUPTMANN
Germany, France, Poland   
WRITTEN & DIRECTED BY Robert Schwentke
ГІГАНТ
HANDIA
Spain   
DIRECTED BY Aitor Arregi
ВИНА
DEN SKYLDIGE
Denmark
DIRECTED BY Gustav Möller
ВІЛЛА
LA VILLA
France   
DIRECTED BY Robert Guédiguian
ДІМ, ЯКИЙ ЗБУДУВАВ ДЖЕК
Denmark, Sweden, France, Germany
WRITTEN & DIRECTED BY Lars von Trier
ЛІТО
LETO
Russia, France
DIRECTED BY Kirill Serebrennikov
ДИКА ГРУША
AHLAT AĞACI
Turkey, Germany, France, Bulgaria, FYR Macedonia, Bosnia and Herzegovina, Sweden, Qatar
DIRECTED BY Nuri Bilge Ceylan
ТЕ, КОМУ ДОБРЕ
DENE WOS GUET GEIT
Switzerland
WRITTEN & DIRECTED BY Cyril Schäublin
(НЕ)ТОРКАЙСЯ
Romania, Germany, Czech Republic, Bulgaria, France
WRITTEN & DIRECTED BY Adina Pintilie
ТРАНЗИТ
Germany, France
WRITTEN & DIRECTED BY Christian Petzold
U – 22 ЛИПНЯ
UTØYA 22. JULI
Norway
DIRECTED BY Erik Poppe   
ПІД ДЕРЕВАМИ
UNDIR TRÉNU
Iceland, Denmark, Poland, Germany
DIRECTED BY Hafsteinn Gunnar Sigurðsson   
ЩО СКАЖУТЬ ЛЮДИ
HVA VIL FOLK SI 
Norway, Germany, Sweden
WRITTEN & DIRECTED BY Iram Haq   
ЖІНКА НА ВІЙНІ
KONA FER Í STRÍÐ
Iceland, France, Ukraine
DIRECTED BY Benedikt Erlingsson    
Алексей Першко 21 серпня 2018
Like

Ім’я:
14 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 1033
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 321