5 фільмів для перегляду за допомогою медіаплеєра


5 фільмів для перегляду за допомогою медіаплеєра

Телевізійний контент, на жаль, нечасто надає широкі можливості вибору. Далеко не завжди в ефірний час на блакитних екранах демонструються фільми або серіали, які хотів би бачити глядач. Вирішити цю проблему можна за допомогою спеціальних медіаприставок і плеєрів, які дозволяють «дублювати» контент з екрану мобільного пристрою, планшета або ПК на великий дисплей телевізора, а також виконують безліч інших корисних функцій.


Як показує практика, до перегляду деяких фільмів потрібно бути готовим — як мінімум, морально. Особливо це стосується картин, над якими можна як слід подумати. Саме тому такі «кіносеанси» доречні якраз за допомогою медіаплеєрів — в індивідуально підібране час.


Кіно як їжа для розуму: що подивитися


Купити якісні, функціональні та надійні медіаплеєри можна в Shonada — інтернет-магазині недорогої техніки з Китаю, а почати тестування і експлуатацію цих девайсів можна з таких кінострічок:


1.    «Одержимість» — фільм про барабанщика, але не про барабани. Наскільки далеко готова зайти людина, щоб зловити за хвіст свою мрію? Від чого можна відмовитися заради досягнення далекої, але такої важливої мети? Чому іноді біль — це привід для радості, а перемоги рідко дістаються низькою ціною? Відповіді на всі ці питання — у відточених ударах барабанних паличок.
2.    «Кімната» — страшна історія, заснована на реальних подіях. Фільм, який варто подивитися кожному, щоб зрозуміти, як захистити себе від ролі жертви. Інформація про те, що таке синдром заручника, підвищення рівня емпатії та багато-багато думок — результати перегляду розбурхуючого свідомість фільму.
3.    «Бійцівський клуб» — фільм, який ніколи не перестане бути актуальним. Історія, яка наочно демонструє недоліки суспільства споживачів. Так чи цінні матеріальні цінності, як прийнято вважати в сучасному світі?

4.    «День бабака» — фільм, назву якого чув, безсумнівно, кожен, але чи кожен наважувався його подивитися — це вже інше питання. Тисячі раз опинятися в одному і тому ж дні, маючи можливість все переграти знову — це, мабуть, мрія всіх представників людства. Але чи так прекрасна ця можливість насправді?
5.    «Вічне сяйво чистого розуму» — фільм-марафон, додивитися який до кінця зможе далеко не кожен. Складний, місцями заплутаний, часом лякаючий і все ж неймовірно цікавий кіносюжет з Джимом Керрі у головній ролі


Філософські фільми з глибоким змістом і незвичайним сюжетом варто дивитися тільки в ідеальній якості. Як домогтися цього горезвісного ідеалу? Природно, за допомогою медіаплеєра від одного з топових сучасних виробників.

 

root 15 вересня 2018


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 9-17 червня

06 червня 2021 0 8834
Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (20-26 травня)

Кейт Вінслет, Кевін Костнер і інші зірки в новинки прокату.

19 травня 2021 0 5739
Німі Ночі закривають? Німі Ночі закривають?

За рішенням Наглядової Ради УКФ

24 травня 2021 1 3418
Останній день юності Останній день юності

Останній день юності - найдовший короткометражний фiльм на кiнофестивалi Молодiсть.

26 травня 2021 0 2999
Еталонний геній в Україні Еталонний геній в Україні

Виставка "Сторіччя. Фелліні у світі" в Довженко Центрі

26 травня 2021 0 2996