7 головних блокбастерів літа. Частина 1


7 головних блокбастерів літа. Частина 1

Кожне літо на екранах всього світу з’являються стрічки з неймовірними бюджетами, які покликані зробити основну частину зборів для студій, які їх зняли. Літо 2014-го – не виключення.

1.«Трансформери: Час вимирання», режисер Майкл Бей, реліз – 26 червня
В ролях: Марк Уолберг, Нікола Пельтц, Джек Рейнор, Стенлі Туччі
Що це таке: четверта частина саги Майкла Бея. Дія відбувається через чотири роки після подій третьої частини франшизи. Трансформери – металеві гіганти, які мають погану звичку руйнувати все на своєму шляху – зникли. Вчені намагаються відтворити їх, але більше щастить батькові техаського сімейства, який випадково знаходить одного з них. Ним виявляється Оптімус Прайм.
Чого чекати: розгулу всіх можливих спецеффектів, епілептичного монтажу, будинків, рознесених на друзки, і – сценарія, який не вирізняється надлишковим інтелектом. Одне слово – Майкл Бей.
Loading the player ...
2.«Перевага», режисер Уоллі Пфістер, реліз – 10 липня
В ролях: Джонні Депп, Ребекка Холл, Пол Беттані, Морган Фріман, Кейт Мара, Сіліан Мерфі
Що це таке: Футуристична історія про біоетику. Група вчених намагається наділити комп’ютер розумомо та свідомістю. Після вбивства шефа проекту групою терористів, які турбуються про майбутнє людства, його дружина вирішує перенести його свідомість в комп’ютер в надії оживити його за допомогою машини. Це їй вдається, от тільки так і залишається невідомим, чи залишилось щось людське в цьому надпотужному комп’ютері… Стрічка вже вийшла в США і не зустріла очікуваного захопленого прийому, як, до речі, і попередній фільм з Деппом – «Одинокий рейнджер». Джонні втрачає свою комерційну привабливість?
Чого чекати: мова йде про перший режисерський досвід Уоллі Пфістера, оператора-постановника фільмів Крістофера Нолана. Тож візуальна сторона має бути на висоті. Але сам ризик жанру «інтелектуального блокбастера» як раз і полягає на тому, що фільм виявляється і недостатньо інтелектуальним, і не зовсім блокбастером. Подивимося.
Loading the player ...
3.«Світанок планети мавп», режисер Метт Рівз, реліз – 17 липня
В ролях: Енді Серкіс, Джейсон Кларк, Гері Олдман, Кері Расселл, Тобі Кеббелл
Що це таке: Продовження пріквела першої версії «Планети мавп» з Чарльтоном Хестоном в головній ролі (1968) і не дуже вдалого рімейка від Тіма Бартона (2011). Мавпячий народ стикається з загрозою з боку групи людей, які вижили після епідемії смертоносного вірусу. Спочатку встановлюється перемир’я,  але невдовзі розпочинається війна – і вельми жорстока, якщо судити з трейлера.
Чого чекати: У «Повстанні планети мавп» Руперта Уайатта (2011) візуальні ефекти змішувалися зі справжніми емоціями у правильному співвідношенні. Будемо сподіватися, що і Метт Рівз (автор «Кловерфільда») зумів знайти правильний рецепт.
Loading the player ...
Алексей Першко 16 червня 2014
Like

Ім’я:
14 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1696
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1568
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 1175
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 974
Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (5-11 грудня)

Класичний детектив з Деніелом Крейгом, "Чорний ворон" і інші новинки прокату.

05 грудня 2019 0 820