addams-family-2

7-й MyFrenchFilmFestival почався


 7-й MyFrenchFilmFestival почався

 Після рекордного року (більше 6,5 мільйонів переглядів в 2016 році) 7-ий випуск MyFrenchFilmFestival знову повертається з новим пакетом повнометражних і короткометражних фільмів, ще сильніших, хвилюючих і захоплюючих, ніж будь-коли. Знайомтеся з журі і дізнайтеся програму фестивалю!

Аргентинський режисер Pablo Trapero, голова журі, офіційно відкрив MyFrenchFilmFestival вчора ввечері в Парижі під час гала-вечора в Автомобільному клубі на площі Згоди. Привернув до себе увагу як представник нового аргентинського кіно завдяки таким фільмам як "Житель Буенос-Айреса" і "Carancho", він сьогодні вважається одним з найвидатніших режисерів Латинської Америки, який зняв у минулому році чудовий фільм "Клан". Pablo Trapero нас удостоїв честі, погодившись очолити журі режисерів 7-го випуску фестивалю.
Йому допомагатимуть відомі зарубіжні та французькі режисери, а саме вітчизняні режисери: Bertrand Bonello, автор фільмів "On war", "Saint Laurent", "House of Pleasure" і недавно вийшов на екрани фільму "Nocturama", і Rebecca Zlotowski, чия недавня робота "Planetarium" була представлена ​​на світовій прем'єрі на TIFF в 2016 році. До складу журі входить також бельгійський режисер Fabrice du Welz, автор фільму "The Ordeal" і фільму "Алілуя", який став володарем Премії журі режисерів на MyFrenchFilmFestival в 2016 році. І останній член журі режисерів 2017 року - це Shlomi Elkabetz, якому ми зобов'язані появою чудової кінотрилогії "To take a wife", "Seven days" і "Gett, The Trial of Viviane Amsalem", знятої їм разом з його сестрою Ronit Elkabetz.
Представляємо вам програму фестивалю 2017 року, яка вибудовується навколо тематик незвичайних і властивих багатоликого французькому кіно. Цього року повнометражні та короткометражні фільми змішані!
Дорослішати в XXI столітті
Дорослішати? Так, але на певних умовах! Еротичні фантазії, дослідження сексуальності, трансгресія будуть визначальними на шляху і в блукання підлітків у тематичній категорії "Coming of age".
Фільми, представлені на фестивалі в тематичній категорії "Coming of age":
Сучасна історія кохання, режисер Éva Husson
Новачок, режисер Rudi Rosenberg
Нічого не боятися, режисер Danielle Arbid
Демони, режисер Philippe Lesage (поза конкурсом, канадський фільм в партнерстві з "Telefilm Canada")
1992 року, режисер Anthony Doncque
Віадук, режисер Patrice Laliberté (поза конкурсом, канадський фільм в партнерстві з "Telefilm Canada")
(Вос) з'єднуються сім'ї
Роботи режисерів Jean-Luc Godard, François Truffaut, François Ozon і Arnaud Desplechin є доказом того, що сім'я була завжди улюбленим вибором кінематографістів французького кіно. Від сміху до сліз ... Просте подія може об'єднати, а може і розбити існуючий мікрокосмос вщент ...
Фільми, представлені на фестивалі в тематичній категорії "We are family":
Маргарита і Жюльєн, режисер Valérie Donzelli
Балаган, режисер Léa Fehner
Ущербність, режисер Antoine Cuypers (поза конкурсом, бельгійський фільм в партнерстві з "Wallonie-Bruxelles Images (WBI)")
У глибинних водах, режисер Sarah Van Den Boom
Паніка в селі: початок навчального року, режисери Vincent Patar і Stéphane Aubier (поза конкурсом, бельгійський фільм в партнерстві з "Wallonie-Bruxelles Images (WBI)")
Сентименталізм по-французьки
У тематичної категорії "Love & Friendship" компанії створюються і змінюються в міру того, як заводяться нові знайомства і відбуваються розставання. Піти або залишитися, рухатися вперед поодинці або в супроводі інших, потрібно робити вибір ...
Фільми, представлені на фестивалі в тематичній категорії "Love & Friendship":
Відчуття літа, режисер Mikhaël Hers
Компанія Жюльєтт, режисер Aurélien Peyre
Женевська конвенція, режисер Benoît Martin
Останній з французів, режисер Pierre-Emmanuel Urcun
Тіні і крила, режисери Eleonora Marinoni і Elice Meng (поза конкурсом, швейцарський фільм в партнерстві з "Swiss Films")
До безтями
Французьке кіно з його колоритними героями завжди приділяло особливу увагу персонажам, які відчувають муки. Переходячи від однієї одержимості до іншої, тематична категорія "Psycho" робить огляд уяви персонажів, що знаходяться в пошуках помсти або спокутування.
Фільми, представлені на фестивалі в тематичній категорії "Psycho":
Я не падлюка, режисер Emmanuel Finkiel
Бездоганна, режисер Sébastien Marnier
Колір кави з молоком, режисер Frédéric Mermoud (поза конкурсом, швейцарський фільм в партнерстві з "Swiss Films")
Групова агресія, режисер Karim Boukercha
французькі жінки
Французька жінка є міфом: рішуча, витончена і дуже часто випереджає свій час, вона викликає еротичні фантазії у всьому світі. Її особливе місце підтверджується в кіно: вона знаходиться по обидві сторони відеокамери і представлена ​​у всіх своїх проявах в тематичній категорії "A Woman's life".
Фільми, представлені на фестивалі в тематичній категорії "A Woman's life":
Щиро ваш, режисер Baya Kasmi
Клео від 5 до 7, режисер Agnès Varda (поза конкурсом, фільм вітчизняної класики)
Плоть і вулкани, режисер Clémence Demesme
Оглушливе мовчання, режисер Julie Gourdain
Мама (мами), режисер Maïmouna Doucouré
4DХ - Франсуаза Дорлеак, режисер Philippe Labro (поза конкурсом, фільм вітчизняної класики)
MyFrenchFilmFestival в цьому році складає шану Françoise Dorléac. Ця актриса, справжня легенда французького кіно, що пішла від нас 50 років тому, постане в головній ролі за допомогою нового, абсолютно невідомого уривка з фільму "4DХ - Франсуаза Дорлеак", фінансованого організацією "UniFrance" в 1964 році і знятого в той час режисером-дебютантом Philippe Labro. Цей оригінальний самородок з архівів "UniFrance" запропонований для перегляду кінолюбителям усього світу на MyFrenchFilmFestival.
Північні сеанси (для самих дорослих)
Вперше MyFrenchFilmFestival пропонує увазі кінолюбителів скандальну і нетривіальну добірку фільмів з кров'ю, сексом і найголовніше - гумором! Тематична категорія "Midnight Screenings" доступна виключно на платформі фестивалю.
Пошук ультра сексу, режисери Nicolas Charlet і Bruno Lavaine
Формальність, режисери Pierre-Marc Drouin і Simon Lamarre-Ledoux (канадський фільм в партнерстві з "Telefilm Canada")
Сантехнік, режисери Méryl Fortunat-Rossi та Xavier Seron (бельгійський фільм в партнерстві c "Wallonie-Bruxelles Images (WBI)")
Алексей Першко 14 січня 2017


Ім’я:
27 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада)

Нові фільми Веса Андерсона та Едгара Райта, а також інші новинки прокату.

28 жовтня 2021 0 11152
Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1866
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1768
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1521
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1397