WEEKEND: 24 мільйони за "Ломбард"


WEEKEND: 24 мільйони за

Нарешті серед прем'єр український фільм. І навіть більше того - кримінальна комедія, знята у Львові. Також 19 вересня о український прокат виходить байопік про Джобса і дві мелодрами.

«Ломбард» - українська кримінальна комедія, знята режисером Любомиром Левицьким. Левицького деякі глядачі можуть пам'ятати з українського хоррору «Штольня» , який отримав досить негативні відгуки як від критиків, так і від глядачів. Тим не менш, це не завадило фільму вийти навіть на DVD і отримати в бонус-лист пісню з нав'язливим мотивом "Штольня , спочатку було дуже весело й прикольно" . «Ломбард» був відібраний Держагенцією з питань кіно України, у результаті чого й отримав фінансову допомогу від держави розміром в 13 мільйонів гривень. Загальний бюджет картини склав 24 мільйони гривень.

Головні ролі в картині виконали Павло Піскун, Сергій Романюк, Георгій Делієв та Денис Нікіфоров, який запам'ятався багатьом в основному по трилогії «Бій з тінню». В український прокат фільм виходить з українським дубляжем . Це абсолютно не влаштувало росіянина Дениса Нікіфорова , який пообіцяв, що дивитися українською «Ломбард» не буде. Актор навіть не завітав до Києва на картину прем'єри Але так як в російській прокаті фільм виходить з російським дубляжем , можливо , «боєць з тінню» все ж таки зможе поспостерігати за собою на екрані. Втім, український дубляж може стати тільки надуманим галасом навколо фільму , що піднімає до нього інтерес глядачів. І простим виправданням для Нікіфорова за відсутність на українській прем'єрі.

Сюжет фільму розповість про двох заповзятливих братів, які втомилися задовольнятися крихтами в цьому житті. Коли на горизонті маячить небачене раніше багатство, брати готові піти на все , щоб роздобути його . Однак закони вулиць не так вже прості і на ломбард , які сподіваються роздобути брати, націлилися не вони одні...

Loading the player ...

«Джобс: Імперія спокуси» - біографічна драма про засновника компанії Apple Стіва Джобса. Вперше "Імперія спокуси" була показана на закритті американського кінофестивалю незалежного кіно Sundance. Втім, ще до виходу фільму, за першим фото критики і глядачі відзначили разючу схожість молодого Джобса і Ештона Катчера, який зіграв його у фільмі. Цікаво, якщо почати рахувати. Бюджет українського «Ломбарду» склав 3 мільйони доларів, а на незалежний байопік у американців пішло 12 мільйонів доларів. У широкий прокат в США фільм вийшов 16 серпня і в битві з блокбастерами зумів заробити у прокаті 15 мільйонів доларів. Але вже навіть зараз можна з упевненістю заявити , що «Джобс» відіб'є бюджет як мінімум двічі , що напевно не очікує українську стрічку. Можливо , все ж таки проблема не в бюджеті , і українським кіношникам пора шукати інші виправдання? Хоча питання безумовно спірне - з одного боку історія про одну з найбільш культових особистостей останніх років, з іншого - маловідома українська кримінальна комедія.

До речі, свою версію біографії Стіва Джобса представить і студія Sony Pictures. Більше року тому вона найняла в якості сценариста Аарона Соркіна для створення біографічної драми про Джобса. В одному з інтерв'ю Соркін розповів, що збирається розбити свій півторагодинний фільм на три сцени по тридцять хвилин, дія кожної з яких буде відбуватися на презентаціях, які стали ключовими в житті Джобса. На думку сценариста, саме це зуміє максимально наблизити глядачів до розуміння героя. Але сценарій все ще не закінчений і немає ні затвердженого на головну роль актора , ні точних дат релізу.

Loading the player ...

«Заборонена пристрасть» - драма за участю Наомі Уоттс і Роберт Райт Пенн. Картина розповість про двох нерозлучних подруг, знайомих ще з незапам'ятних пір. Навіть своїх синів вони ростять разом, сподіваючись, що вони, як і їхні матері, будуть кращими друзями навік. Однак дружба квартету стає під загрозою, коли одна з подруг заводить інтрижку з сином другої.

Loading the player ...

«Прощавай, Париж!» - французька мелодрама на одвічну тему невипадкових випадковостей. Френк і Патрісія , самі того не знаючи , пов'язані принаймні спільними знайомими. Але їх зустріч - якою б випадковою вона не була - стане тільки початком того, що називають іронією долі, яка розводила їх раніше.  

Loading the player ...
Катя Зиновьева 18 вересня 2013
LikeІм’я:
31 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 6577
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1294
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1253
Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 жовтня)

Том Гарді, Джуд Лоу і інші новинки прокату.

14 жовтня 2020 0 1190
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 1188