WEEKEND: 9 травня без фільмів про війну


WEEKEND: 9 травня без фільмів про війну

Напевно, прокатники вступили в змову з телебаченням - якщо глядачеві все-таки захочеться подивитися картини про війну, то в кінотеатрах 9 травня робити точно нічого. З четверга в українських кінозалах всього три прем'єри - дві комедії і масштабна документалка.

«Кілер Джо» - кримінальна комедія за участю улюбленця глядачок Меттью МакКонахі, який з'явиться на екранах в ролі найманого вбивці. Кілеру Джо попалася, здавалося б, буденна справа - вбивство заради страховки. Правда, жертву, мати, «замовили» власні діти. Однак на цей раз для кілера Джо все буде не так-то просто ...

Можна з упевненістю заявити, що фільми а-ля «Кілер Джо» і «Чарівний Майк» стануть для МакКонахі кінцевим пунктом на даному етапі розвитку. У свій час він переріс романтичні комедії до «Лінкольна для адвоката», а тепер залишає і більш глибокодумні картини для зйомок в «Інтерстелларі» Крістофера Нолана. А, як можуть знати більшість шанувальників режисера, після зйомок у Нолана перед акторами відкриваються зовсім інші горизонти.

Loading the player ...

«Жарти в сторону» - французька комедія, головну роль в якій виконує Омар Сай, який прославився завдяки комедійній драмі «Недоторканні» («1 +1»). Видовище нам належить цікаве, так як французи завжди непогано вміли працювати над жанром поліцейської комедії (згадати хоча б франшизу «Таксі»). Фільм розповість про спільне розслідування двох зовсім різних за характером поліцейських - «свого хлопця» з передмістя і франтуватого жителя великого міста. Їм доведеться все ж хоча б ненадовго забути про свої розбіжності, щоб розкрити небезпечну справу.

Loading the player ...

«Сансара» - масштабний документальний проект, продовження фільму «Барака», який, вийшовши на екрани 10 років тому, отримав широке визнання серед глядачів і критиків. «Сансара», яку знімали п'ять років, перенесе глядачів через безліч культур і релігій, покаже вогні великого міста і затишні села в горах, і змусить вкотре замислитися про те, в якому дивовижному світі ми живемо. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 08 травня 2013Ім’я:
23 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 3118
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2169
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1470
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 276