WEEKEND: А наостанок...


WEEKEND: А наостанок...

У кінотеатрах Києва стартує головний російський новорічний фільм - "Ялинки 3". Вихід чергової частини франшизи напередодні свят вже стає доброю традицією, і творчий колектив творців "Ялинок" зупинятися не збирається.

На екран повертаються улюблені персонажі - молоді батьки Боря (Іван Ургант) і Женя (Сергій Светлаков), професор (Гоша Куценко), сноубордист (Олександр Головін) і баба Маня (Галина Стаханова). До акторського ансамблю приєднуються Валентин Гафт і Тетяна Догилева, а пса Пірата можна вважати чи не головною зіркою фільму.

Герої потрапляють у неймовірні історії - часом безглузді, часом сумні - а об'єднує їх "бумеранг добра", який повертається до кожного, хто його одного разу запустив. Хороші вчинки повертаються - головне не забувати їх здійснювати.

До прем'єри фільму в Україні було приурочено початок благодійної акції фонду Олени Пінчук "АНТИСНІД" - "Бумеранг добра". Створено спеціальний сайт, де кожен бажаючий може зробити благодійну пожертву і допомогти ВІЛ-позитивним дітям макіївського будинку дитини.

Loading the player ...

Ще один подарунок на Новий рік з Росії - продовження пригод Івана Царевича та Сірого Вовка. Перша частина окупила свій бюджет у вісім разів, і Володимир Торопчин знову сів у режисерське крісло. У роботі над фільмом також взяли участь Микита Єфремов та Іван Охлобистін, а в ролі запрошеної зірки виступив Михайло Боярський, який озвучив Вченого Кота.

На цей раз Івану Царевичу і Вовку треба відправитися на Місяць, щоб врятувати принцесу, яку вкрав лиходій Чорномор. "Коли сидиш в повному залі і дивишся мультфільм разом з маленькими дітьми, швидко забуваєш про всі дорослих проблеми і просто смієшся над нескінченним потоком жартів і гегів", - пише журнал Empire. А самі уважні навіть знайдуть у фільмі відсилання до відомого фільму "Автостопом по галактиці".

Loading the player ...

Новинка з Великобританії - чорна комедія "Коханці на колесах" про немолоду пару, яка вирушає в подорож по мальовничій глибинці. Тіна (Еліс Лоу) впевнена, що знайшла кохання всього свого життя, але у Кріса (Стів Орам) на цю відпустку зовсім інші плани...

Фільм уже показували в Києві в рамках фестивалю "Нове британське кіно", а тепер він виходить у широкий прокат. У Європі картина Бена Уітлі і зовсім вийшла ще в травні минулого року - втім, подивитися самобутню британське кино ніколи не пізно.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 25 грудня 2013
Like

Ім’я:
04 серпня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 1014
Рухи, сліди та узи Рухи, сліди та узи

Фестиваль LINOLEUM оголошує конкурсну програму 2020 року

16 липня 2020 0 865