WEEKEND: Динозаври захоплюють прокат


WEEKEND: Динозаври захоплюють прокат

Коктейль прем'єр 4 квітня традиційно зібрав для українських глядачів картини різноманітних жанрів, найпомітнішими з яких можна назвати екшн з Джерардом Батлером і повернення спілберговських динозаврів в 3D-форматі.


«Падіння Олімпу» - екшн за участю секс-символу Джерарда Батлера, який давно завоював жіночу аудиторію завдяки романтичним комедіям. У жанрі ж екшну найбільшу популярність акторові раніше приніс фільм «Законослухняний громадянин», який у багатьох навіть досвідчених кіноманів увійшов до списку улюблених бойовиків і екшнів. В «Олімпі» тандем Батлеру складе Аарон Екхарт, який виконав у фільмі роль президента США.

Нехитрий сюжет «Падіння Олімпу» розповість про колишнього сек'юріті президента Америки, який виявляється не в тому місці і не в той час, а саме - в Білому домі під час нападу терористів. Хоча, можливо, саме в тому місці і в той час - адже тепер у нього є шанс врятувати президента від терористів.

Loading the player ...


«Парк Юрського періоду 3D» - тривимірна версія надпопулярної фантастичної картини Стівена Спілберга. У 1994 році фільму вдалося заробити 914 мільйонів доларів, що на той час стало своєрідним рекордом. Що ж, не виключено, що після прокату 3D-версії фільму його збори нарешті досягнуть мільярда. Крім рекордних касових зборів, фільм так само відзначився трьома преміями «Оскар» і двома преміями Британської кіноакадемії. І чи варто говорити про те, що «Парк Юрського періоду» став справжньою класикою жанру, що визнали не тільки глядачі, але і критики.

Loading the player ...


«Мільйон для чайників» - американська фантастична комедія, яка розповість про те, що може врятувати шлюб. А шлюб можуть врятувати гроші, великі гроші. Це на собі відчуває пара, яка випадково знаходить артефакт - чайник, який плюється грошима, якщо хтось поруч відчуває біль. На що ж готові піти герої, щоб стати справжніми багатіями? 

Loading the player ...


«Транс» - - трилер від оскароносця Денні Бойла, який крім як картинами «На голці» і «Мільйонері з нетрів» прославивсяще й тим, що виступив постановником церемоній відкриття і закриття Олімпійських ігор у Лондоні. На цей раз Бойл удісталася робота над трилером про викрадення предметів мистецтва. Йогоголовний герой, зіграний Джеймсом МакЕвоєм, допомагає викрасти картину Гойї, яку успішно втрачає. Або ховає? .. Герой сам цього не пам'ятає, так як пережив травму голови. Однак ватажок банди, для якої і була вкрадена картина, вимагає повернутиїї і героєві нічого не залишається, крім як скористатися послугами психолога, який введе його в транс, щоб він міг пригадати, куди ж подівся дорогий предмет мистецтва.

Loading the player ...


«Реальність» - італійська драма, яка зірвала Золоту пальмову гілку на торішньому Каннському кінофестивалі. Фільм намагається глибше проникнути в проблему трансмедійності сучасного суспільства, а конкретно - в залежність людей від телебачення, реаліті-шоу і, щодосить буденно, грошей. Головний герой прагне стати героєм реаліті-шоу саме з причини браку грошей, раніше для видобутку коштів він провертав справище гірші справи. Протечи так просто вести своє життя перед об'єктивами камер? .. Досить цікаво, що насправді Аньєлло Арена, який виконав у фільмі головну роль, є ... в’язнем. При чому, довічноув'язненим - раніше він входив в небезпечний клан італійської мафії і засуджений за кілька вбивств, скоєні кланом. На знімальний майданчик актора щодня супроводжувала тюремна охорона. До того ж, ходять чутки, що Арена був найвірогіднішим кандидатом на Золоту пальмову гілку, однак журі не побажало заохочувати ув'язненого.

Loading the player ...


«Одним менше» - кримінальна драма за участю Коліна Фаррелла і Нумі Рапас, яка розповість про вимушене (або ж все-таки бажане?) правосуддя, яке намагається вчинити кілер-одинак. Що змусить його вбити великого мафіозі - бажання помститися за свою сім'юабо шантаж? І чи зможевін, врешті-решт, піти на це вбивство, знаючи, що воно може розв'язати справжнє полювання на нього?

Loading the player ...


«Добрий доктор» - медичний трилер за участю Орландо Блума. Доктор Мартін Блейк являє собою чудовий зразок для наслідування. Він покище молодий, але вже ясно бачить своїцілі і прагне до успіху. Правда є одне але ... Часом, для досягнення своїх амбіцій, він не гребує і поганими засобами, від яких можуть постраждати і живі люди. Коли до нього на стаціонар потрапляє Дайан, з хворобою нирок, Мартін начебто стає одержимим, чи то дівчиною, то чи спробою показати себе перед вищим керівництвом. Щоп ризводить до непоправних наслідків.

Loading the player ...


«Монстри на острові 3D» - японська анімація протаємниці та події, які відбувалисяд уже і дуже давно. Коли два маленьких братика вирішують помандрувати на човні, вони випадково потрапляють на дивний острів, де живуть ... Монстри! Збігаючи, старший хлопчик забуває свого братика. Тепер монстрам потрібно вирішити, що робити з маленьким порушником, тому що зла вони йому завдавати не хочуть.

Loading the player ...


«Crazyhorse. Вогонь Крістіана Лубутена 3D» - слідом за CirqueduSoleil відео версію своїх виступів створив і легендарний стрип-ансамбль. Знаменитий творець туфель із червоною підошвою ставить шоу у відомому паризькому клубі "CrazyHorseParis". За словами самого Лубутена, танцювальні номери у паризькому кабаре "цепам'ятник, пам'ятниктанцю, фантастична ідея свята для жіноквіджінок".

Loading the player ...
Катя Зиновьева 04 квітня 2013
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня)

Новорічні фільми!

02 січня 2020 0 1281
Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (16-22 січня)

Два українські фільми та інші новинки прокату.

16 січня 2020 0 947
Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (9-15 січня)

Роберт Дауні-молодший в "Дулітлі" та інші новинки прокату.

10 січня 2020 0 878
Франція онлайн Франція онлайн

Фестиваль франкомовного кіно MyFrenchFilmFestival повертається в 10-й раз

10 січня 2020 0 820
Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (23-29 січня)

Уявний Гітлер, Вілл Сміт та інші новинки прокату.

23 січня 2020 0 485