addams-family-2

WEEKEND: Якщо ви не йдете до зомбі, зомбі прийде до вас


WEEKEND: Якщо ви не йдете до зомбі, зомбі прийде до вас

З 27 червня Бред Пітт виходить на стежку війни із зомбі, Фелліні повертається у відреставрованому вигляді, в Австралії винищують дослідників-нишпорок, а Пол Радд проходить тест на любов.

«Всесвітня війна Z» - ще один голлівудський зомбі-апокаліпсис, головну роль у якому виконав Бред Пітт. Крім того, компанія актора Plan B виступила також продюсером фільму, що говорить чи то про те, що сценарій Пітту дуже сподобався, чи то про те, що у Plan B досить давно не було хороших замовлень. Так чи інакше, Пітт єдина зірка першої величини в акторському складі. Постановником фільму виступив Марк Форстер, режисер однієї з частин бондіани «Квант милосердя», а також менш відомого, але більш вартого уваги «Персонажа».

Фільм розповість ще один сценарій загибелі людства - загибель від зомбі-вірусу. Головний герой фільму, колишній представник ООН, спробує зупинити цей апокаліпсис якщо не заради всього людства, то хоча б заради своєї дружини і двох дочок. Йому доведеться неабияк помотатися по охопленому вірусом світу, щоб зрозуміти, звідки ж взялася ця напасть і як її зупинити. Фільм є екранізацією однойменного роману Макса Брукса, який відомий також як автор посібника з виживання серед зомбі. Урочиста серйозність письменника зробила його серед критиків кимось між генієм і місцевим божевільним - більшість читачів беруть за чисту монету всі роздуми Брукса про зомбі. Втім, він ніколи не заперечував, що дійсно вірить у зомбі-апокаліпсис.

Loading the player ...

«Солодке життя» - один з найбільш великих фільмів усіх часів і народів, що належить культовому Федеріко Фелліні. У кінотеатри «Життя» повертається у відреставрованому вигляді, що дозволить шанувальникам знову помилуватися цим шедевром. «Солодке життя» стало багато в чому знаковим. По-перше, цей фільм став своєрідним «великим дебютом» Марчелло Мастроянні, а більш дрібним - для Адріано Челентано. По-друге, один з героїв фільму навіть подарував ім’я цілій професії - папараці. По-третє, заслужено «Солодке життя» неодноразово ставиться в приклад юним кінематографістам як зразок хорошого сценарію, стилю і акторської гри. Про цей фільм можна говорити нескінченно, але, як кажуть, краще (хоча б) один раз побачити.

Loading the player ...

«Іспит для двох» - романтична драмеді про зріле кохання викладачки університету та її колишнього однокурсника. Проте паралельно з романтичними стосунками в житті героїні розвивається драма - знаходиться її син, якого вона залишила багато років тому. Кар'єра, стосунки, сім'я... Чимось все ж доведеться пожертвувати.

Loading the player ...

«Джунглі» - австралійська версія того, що може таїтися в темних глибинах джунглів. Група дослідників відправляється на пошуки рідкісних плямистих леопардів, однак знаходить дещо значно страшніше ... Чи це дещо знаходить їх? 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 26 червня 2013


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1937
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1829
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1583
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1465
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 1048