WEEKEND: Якщо ви сумували за супегероями и вампірами


WEEKEND: Якщо ви сумували за супегероями и вампірами

З 15 серпня на широких екранах продовження блокбастера про нестандартних супергероїв, ще одні вампіри, ще одні Ромео і Джульєтта і парочка драм.

«Пипець 2» - сіквел блокбастера про підлітків-супергероїв, який став екранізацією однойменного коміксу. Фактично героїв даних коміксів можна зарахувати до плеяди супегероїв Marvel, так як «Пипець» був виданий компанією Iron, що входить в підприємство Marvel Comics. Втім, навряд чи ми побачимо Убивайку або самого героя з виразним псевдонімом Пипець в «Месниках». У другу частину фільму повертається Ніколас Кейдж, убитий в першій частині. Найімовірніше, нас очікує епізодична поява його героя Татуся у спогадах Убивайки. Також до акторського складу приєднався Джим Керрі, проте актор відмовився брати участь у рекламній кампанії картини. Про це актор заявив в своєму Twitter. За словами Керрі, хоч він і взяв участь у роботі над блокбастером, він, як і раніше, не підтримує настільки агресивні картини. Особливо, після трагедії в «Сенді-Хук», де 20-річний Адам Ленз застрелив 27 школярів і вчителів. Актор не наполіг на тому, щоб сцени з його участю були вирізані з самого фільму, але ось навіть вмовляння продюсерів і підвищення гонорару ніяк не змогли вплинути на його рішення.

У другій частині фільму колишнім героям доведеться зіткнутися з новою загрозою - цілою Лігою лиходіїв, яку зібрав їх старий недруг Кривавий Чад. У Лізі присутній небезпечний супротивник - ветеран КДБ Росія-матінка. Героям доведеться зіткнутися віч-на-віч з противниками і спробувати повернути собі шанс на спокійне життя.

Loading the player ...

«Параноя» - трилер із зоряним тандемом висхідної зірки Ліамом Хемсвортом і ветераном «великого кіно» Харрісоном Фордом. Картина розповість про всі тонкощі та небезпеки промислового шпигунства. Головний герой змушений під страхом звільнення проникнути в конкуруючу фірму, щоб підкинути своєму босові кілька козирів в рукави. Однак його первинні обов'язки поступово перестають збігатися з новими завданнями, і герой з жахом з'ясовує, що з цієї гри немає виходу - його бос піде на будь ницості, щоб домогтися свого.

Loading the player ...

«Візантія» - радість для вампіроманів, яких останнім часом не радували новинками на тему нащадків Дракули. Джемма Артертон і Сірша Ронан виправляють цю вселенську несправедливість. Актрисам дісталися ролі матері і дочки, нових мешканок невеликого англійського містечка. Старожили з певною недовірою ставляться до нових мешканок, розуміючи, що з тими щось не так ...

Loading the player ...

«Влада переконань» - ще одне сплетіння сюжетних ліній, яке популярно використовується для романтичних комедій. Проте цього разу нам дісталася кримінальна драма. Фільм покаже п'ять різних історій, які так чи інакше пов'язані з гучною справою - крадіжкою Туринської плащаниці. Як герої вплинули на цю подію і як сама подія вплинула на них?

Loading the player ...

«Ромео і Джульєтта» - новозеландська інтерпретація безсмертної п'єси Вільяма Шекспіра. Цього разу історію втілили музично - фільм, дія якого перенесена в наш час, спробує розкрити всю силу почуттів приречених закоханих за допомогою пісень.

Loading the player ...
Катя Зиновьева 15 серпня 2013
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 854
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 448