WEEKEND: Дуже страшні культурісти


WEEKEND: Дуже страшні культурісти

Всього шість прем'єр в Україні - деяке затишшя після насичених кінопрокатних тижнів, однак хороший перепочинок перед головною прем'єрою весни, «Залізною людиною 3», яка стартує вже наступного тижня.

«Дуже страшне кіно 5» - п'ята частина пародії на знамениті ужастики і трилери. Цього разу творці зайшли далі і навіть помістили у фільм пародію на книгу - на еротичну мелодраму «П'ятдесят відтінків сірого», яка поки тільки готується до великого екрану. Також посміялися над фільмами «Чорний лебідь», «Голодні ігри», «Початок», над франшизами «Пункт призначення» та «Дитяча гра». Однак основною сюжетною лінією стане пародія на серію «Паранормальне явище», яка невпинно майже щорічно повертається на широкий екран з новими частинами. Вже на етапі створення «Дуже страшного кіно 5» навколо фільму були помічені скандали, що забезпечило зайвий піар - наприклад, Ліндсей Лохан, якій призначалася одна з головних ролей, зовсім відмовилася зніматися. Навіть імітувала пневмонію, щоб уникнути знімального майданчику. Але контракт до того моменту вже був укладений і актрисі вдалося лише змінити основну роль на епізодичну. Швидше за все ця історія свідчить про те, що сценарій треба читати до підписання контракту, а не згадувати про нього після.

Досить кумедно, що ще багато років тому назва «Дуже страшне кіно» мала дістатися комедійному трилеру «Крик» Уеса Крейвена. А вже через чотири роки після виходу «Крику» з'явилася перша частина «Дуже страшного кіно», яка спародіювала фільм.

Кому дивитися: Фанатам штампів жахів, а також тим, хто давно не дивився те, що в народі охрестили «тупими американськими комедіями».

Loading the player ...

«Кров'ю і потом: Анаболіки» - чорна комедія від творця «Трансформерів» Майкла Бея за участю Дуейна «Скелі» Джонсона і Марка Уолберга. Фільм розповість про трьох культуристів, які перебувають у пошуках легкої наживи - так одного разу їм і приходить думка викрасти бізнесмена, вимагаючи за нього величезний викуп. Але їм не вдається утримати бранця і той збігає. І, звичайно, жадає знайти своїх викрадачів якомога швидше...

Кому дивитися: Культуристам і глядачкам, яким подобаються культуристи.

Loading the player ...

«Роботодавець» - психологічний трилер, який якщо і не обіцяє стати рекордсменом бокс-офісу, але вже точно припаде до душі шанувальникам жанру. Картина розповість про загадкову фірму з абсолютно нетрадиційним методом підбору співробітників - замість звичайної співбесіди п'ятьох шукачів чекає ув'язнення в одній кімнаті. Пройти зможе лише один з них, а вижити? ..

Кому дивитися: Любителям пошуку складних моральних виборів. І тим, хто вирішив звільнитися з нинішнього місця роботи.

Loading the player ...

«Стеження» - ще один психологічний трилер, де головні ролі зіграли Вайнона Райдер і Джеймс Франко. У цілому, сюжет «Стеження» можна назвати нічним кошмаром драматурга / сценариста / письменника - фільм покаже, як поволі нью-йоркський успішний драматург божеволіє, захоплюючись створенням нової п'єси. Грань між реальністю та вигадкою стає абсолютно тонкою і невідомо, кому тепер можна довіряти, а хто може виявитися просто фантазією запаленої свідомості.

Кому дивитися: Майстрам пера, які стимулюють свій творчий процес медикаментозними та наркотичними засобами. Дивитися фільм бажано під впливом цих засобів.

Loading the player ...

«Велика вечірка» - французька комедія про європейських панків. Два абсолютно несхожих брата відновлюють своє спілкування після довгих років мовчання. Хто ж знав, що це призведе до практично непередбачуваного повороту подій?

Кому дивитися: Панкам.

Loading the player ...

«Риф 2» - продовження пригоди рибки Пай, які почалися ще в мультфільмі «Приманка для акули». До речі, назва була змінена не українськими прокатниками, а творцями мультфільму. Анімація розповість про те, як Пай робить з інших мешканців Рифа справжніх борців - на його думку, рифу загрожує нова атака акул, а значить, пора підкачати ласти!

Кому дивитися: Прихильникам «Підводної братви».  

Loading the player ...
Катя Зиновьева 24 квітня 2013
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Найочікуваніші фільми 2020
ексклюзив
Найочікуваніші фільми 2020

Блокбастери

25 грудня 2019 0 1779
Що в кіно? Прем'єри тижня (26 грудня-1 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (26 грудня-1 січня)

Ще одне "Скажете весілля" та інші новинки прокату.

26 грудня 2019 0 1520
Найочікуваніші фільми 2020
ексклюзив
Найочікуваніші фільми 2020

Кримінал і трилери

28 грудня 2019 1 1514
Найочікуваніші фільми 2020
ексклюзив
Найочікуваніші фільми 2020

Супергеройське кіно

27 грудня 2019 0 1484
Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (2 - 8 січня)

Новорічні фільми!

02 січня 2020 0 1027