WEEKEND: Дуже страшні культурісти


WEEKEND: Дуже страшні культурісти

Всього шість прем'єр в Україні - деяке затишшя після насичених кінопрокатних тижнів, однак хороший перепочинок перед головною прем'єрою весни, «Залізною людиною 3», яка стартує вже наступного тижня.

«Дуже страшне кіно 5» - п'ята частина пародії на знамениті ужастики і трилери. Цього разу творці зайшли далі і навіть помістили у фільм пародію на книгу - на еротичну мелодраму «П'ятдесят відтінків сірого», яка поки тільки готується до великого екрану. Також посміялися над фільмами «Чорний лебідь», «Голодні ігри», «Початок», над франшизами «Пункт призначення» та «Дитяча гра». Однак основною сюжетною лінією стане пародія на серію «Паранормальне явище», яка невпинно майже щорічно повертається на широкий екран з новими частинами. Вже на етапі створення «Дуже страшного кіно 5» навколо фільму були помічені скандали, що забезпечило зайвий піар - наприклад, Ліндсей Лохан, якій призначалася одна з головних ролей, зовсім відмовилася зніматися. Навіть імітувала пневмонію, щоб уникнути знімального майданчику. Але контракт до того моменту вже був укладений і актрисі вдалося лише змінити основну роль на епізодичну. Швидше за все ця історія свідчить про те, що сценарій треба читати до підписання контракту, а не згадувати про нього після.

Досить кумедно, що ще багато років тому назва «Дуже страшне кіно» мала дістатися комедійному трилеру «Крик» Уеса Крейвена. А вже через чотири роки після виходу «Крику» з'явилася перша частина «Дуже страшного кіно», яка спародіювала фільм.

Кому дивитися: Фанатам штампів жахів, а також тим, хто давно не дивився те, що в народі охрестили «тупими американськими комедіями».

Loading the player ...

«Кров'ю і потом: Анаболіки» - чорна комедія від творця «Трансформерів» Майкла Бея за участю Дуейна «Скелі» Джонсона і Марка Уолберга. Фільм розповість про трьох культуристів, які перебувають у пошуках легкої наживи - так одного разу їм і приходить думка викрасти бізнесмена, вимагаючи за нього величезний викуп. Але їм не вдається утримати бранця і той збігає. І, звичайно, жадає знайти своїх викрадачів якомога швидше...

Кому дивитися: Культуристам і глядачкам, яким подобаються культуристи.

Loading the player ...

«Роботодавець» - психологічний трилер, який якщо і не обіцяє стати рекордсменом бокс-офісу, але вже точно припаде до душі шанувальникам жанру. Картина розповість про загадкову фірму з абсолютно нетрадиційним методом підбору співробітників - замість звичайної співбесіди п'ятьох шукачів чекає ув'язнення в одній кімнаті. Пройти зможе лише один з них, а вижити? ..

Кому дивитися: Любителям пошуку складних моральних виборів. І тим, хто вирішив звільнитися з нинішнього місця роботи.

Loading the player ...

«Стеження» - ще один психологічний трилер, де головні ролі зіграли Вайнона Райдер і Джеймс Франко. У цілому, сюжет «Стеження» можна назвати нічним кошмаром драматурга / сценариста / письменника - фільм покаже, як поволі нью-йоркський успішний драматург божеволіє, захоплюючись створенням нової п'єси. Грань між реальністю та вигадкою стає абсолютно тонкою і невідомо, кому тепер можна довіряти, а хто може виявитися просто фантазією запаленої свідомості.

Кому дивитися: Майстрам пера, які стимулюють свій творчий процес медикаментозними та наркотичними засобами. Дивитися фільм бажано під впливом цих засобів.

Loading the player ...

«Велика вечірка» - французька комедія про європейських панків. Два абсолютно несхожих брата відновлюють своє спілкування після довгих років мовчання. Хто ж знав, що це призведе до практично непередбачуваного повороту подій?

Кому дивитися: Панкам.

Loading the player ...

«Риф 2» - продовження пригоди рибки Пай, які почалися ще в мультфільмі «Приманка для акули». До речі, назва була змінена не українськими прокатниками, а творцями мультфільму. Анімація розповість про те, як Пай робить з інших мешканців Рифа справжніх борців - на його думку, рифу загрожує нова атака акул, а значить, пора підкачати ласти!

Кому дивитися: Прихильникам «Підводної братви».  

Loading the player ...
Катя Зиновьева 24 квітня 2013Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3923
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1880
Паралельні траєкторії Паралельні траєкторії

Показ фільму «Польоти уві сні та наяву» за участі режисера Романа Балаяна та паралельна програма показів до виставки «Польоти уві сні та...

02 лютого 2021 0 1764
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1373
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 925