WEEKEND: перші прем'єри нового року


WEEKEND: перші прем'єри нового року

Якщо ви вже відійшли від празднувань та готові дійти до найближчого кінотеатру, то цього тижня у вас достатньо великий вибір.

"Кохання у великому місті 3"

З часів подій другого фільму проходить п'ять років. Герої вже встигли стати розсудливими і навіть завести дітей. Щастя близькості триває, однак тепер вже без колишнього запалу. Чоловіки ходять на роботу, жінки ж залишаються вдома і виховують дітей. Любов нестихла, а от пристрасть кудись пішла, полишивши наших героїв наодинці з повторюваними побутовими клопотами. У спробі втекти від такого похмурого життя, Ігор, Артем і Сауна вплутуються в пригоду, яка випробує всю силу їх батьківства.

Варто подивится, щоб зрозуміти, як в одному фільмі можуть зіграти Філіпп Кіркоров та Шерон Стоун.

Рецензія на фільм

Loading the player ...

"Друзі друзів"

Напередодні Нового року перетинаються історії промоутера, який вперше залишився вдома з п'ятирічною дитиною, трьох музикантів з філармонії, що зважилися на пограбування суворого бізнесмена, на домашню вечірку до якого їх відправив той самий промоутер, і бідного студента, який запросив на перше побачення в дорогий ресторан доньку того самого суворого бізнесмена. В результаті, кожен з героїв потрапить в безглузді, пікантні, небезпечні, але все одно дуже смішні ситуації, вибратися з яких їм, звичайно, допоможуть, друзі.

Варто подивится
тим, хто досі любить творчість резидентів "Comedy Club".

Loading the player ...

"Швидше за кроликів"

Кінотворіння від відомого комічного театру "Квартет І", зняте на основі їх же однойменної п'єси. Хлопцям треба зняти фільм, адже куди без цього. Ідей вистачає, але багато з них далеко не нові. Генератор ідеї творчої людини не стоїть на місці і хлопці швидко роблять нарис сценарію. І так, трійця друзів, після казна якої і де пиятики прокидаються у чорта на рогах. Як вони туди потрапили, коли, не розуміють ні самі хлопці, ні ще кілька людей, які опиняються в цьому приміщенні.

Варто подивитися тим, хто в будь-яку розмову вставляє цитати з фільму "Про що говорять чоловіки".

Рецензія на фільм

Loading the player ...

"47 Ронін"

В центрі сюжету, заснованого на реальних подіях, історія 47 самураїв, які, втративши свого господаря, дали клятву помститися за його загибель, не дивлячись на те, що за це їх чекав смертний вирок. Щоб не викликати підозрів, змовники розчинилися в натовпі, ставши купцями і ченцями, і почали ретельно готуватися до здійснення свого зухвалого плану.

Варто подивитися, щоб впевнитися - Кіану Рівз знову в гарній фізичній формі.

Рецензія на фільм.

Loading the player ...

"Порятунок містера Бенкса"

Мері Поппінс, ця сувора дама з парасолькою, яка однак знайде спосіб розвеселити дітей, за якими її треба доглядати. Але ж мало хто знає, що за всім тим чарами, які оточували її, криється цілком реальна історія... Коли Уолт Дісней збирається перенести історію Памели Треверс про Мері Поппінс на великий екран, жінка не дуже-то задоволена тим, у що це обіцяє перетворитися. Письменниця вносить всілякі редагування, що ставить проект під загрозу. Проте великі режисер і письменниця знаходять спільну мову тоді, коли чоловік уже втрачає надію в якийсь з перепробуваних вивертів, включаючи подорож по Діснейленду в його супроводі.

Варто подивитися тим, хто вірить у казку та магію кінематографу.

Рецензія на фільм.

Loading the player ...

"Готель романтичних побачень"

Еліс молода, красива і успішна. Однак з тих пір, як кілька років тому її чоловік загинув в автокатастрофі, вона абсолютно самотня. Найближчі подруги повні рішучості видати її заміж. Саме для цього вони відправляють її на вихідні в легендарний готель "Нормандія", не дарма вважається одним з найромантичніших місць на світі...

Варто подивитися тим, хто втомився від мейнстріму та переповнених кінозалів.

Loading the player ...
ЮШ 02 січня 2014Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2214
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1693
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1009