Weekend: прем'єри тижня


Weekend: прем'єри тижня
У четвер 14 червня в український прокат виходить всього дві стрічки, серед яких мюзикл з Томом Крузом і мальчишник по-іспанськи.
«Рок на віки» - одна з найбільш очікуваних прем'єр літа, мюзикл від творця «Лаку для волосся» Адама Шенкмана. Фільм об'єднає вже затвердженого в статусі і ролі рок-зірки Рассела Бренда, Алека Болдуїна, Тома Круза та Кетрін Зету-Джонс. Уже цей акторський склад спонукає глядачів подивитися «Рок на віки». Крім того, вже зараз можна зі сміливістю заявити, що як мінімум номінація (у категорії «Кращий мюзикл / комедія) на« Золотий глобус» фільму гарантована. Решта - деталі.
Трохи відійшовши в сторону від суперечливих 60х рр., показаних в «Лаку для волосся», «Рок на віки» розповість про вічну дилема слави - чи здатні люди, опинившись на вершині, залишитися колишніми? Глядачі побачать це на прикладі пари закоханих, які приїжджають підкорити Лос-Анджелес своїм невгамовним духом і гарною музикою.
Loading the player ...
«Кузени» - «Похмілля у Вегасі» на іспанський манер. Правда, в даному випадку жених відзначає не весілля, а розрив заручин зі своїми кузенами. Їх чекають неймовірні пригоди, після яких головний герой приходить до висновку - може, все-таки повернути наречену в свої обійми?

Комедія примітна тим, що тільки за перший уїкенд прокату фільму на батьківщині в Іспанії вдалося зібрати 1 мільйон євро. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 13 червня 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1585
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1147
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1041
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 971
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 762