WEEKEND: прем'єри тижня


Вже від сьогодні в кінотеатрах потрійне поповнення. Американський авторимейк французької комедії про підлітків, нетривіальна французька комедія про дорослих і анімація від Pixar у 3D.

Літо. Однокласники. Кохання (LOL, реж. Ліза Азуелос, 2012)

Вперше про французького режисера Лізу Азуелос кінематографісти почули після її стрічки "LOL" 2008 року, де грала відома, але малопопулярна тепер Софі Марсо. Сьогодні в українському прокаті стартує нова стрічка вже з американськими акторами... і з назвою, яка зовсім не відрізняється від її попередньої роботи. Тепер це знятий (невідомо для чого) заокеанський авторимейк "LOL" із не менш призабутою Демі Мур. На цей раз знайома історія буде перенесена на американські реалії і дівчина Лола буде так само прогулювати школу, влаштовувати вечірки і мріяти про справжнє кохання. Зважаюче на те, що стрічка обіцяє вкотре підняти банальні підліткові проблеми, залишається відкритим питанням чи зможе Ліза Азуелос увійти двічі у одне водоймище і зібрати у світовому прокаті хоча б 32 млн. $, що вдалося французькому оригіналу.

Відважна 3D ( Brave, реж. Марк Ендрюс, Бренда Чепман, Стів Пурселл, 2012)

Компанія Pixar намагатиметься здивувати глядача шотландськими легендами, які створили неймовірне коло для новаторських експериментів. Головна героїня Меріда (голос якої належить Келлі Макдональд) увесь вільний час ладна присвятити стрільбі з луку. Подорослішавши вона продовжує несамовито суперечити власній матері, яка намагається видати її заміж. Але Меріда обирає власний шлях боротьби із сильними шотландськими кланами і їх ватажками.

Мистецтво кохати (L'art d'aimer, реж. Еммануель Муре, 2011)

Навчити кохати у бездушному і цинічному світі можуть лише французи. Лише їм вдається знімати фільми про любов без надмірної серйозності чи вульгарності. Абсолютно милі історії дивних зіткнень людей і народження такого дивного і нещадного почуття кохання. Прекрасний акторський склад, в якому справжніми відкриттями постають донька Депард’є – Жюлі і Гаспар Ульє, Франсуа Клюзо і Аріан Аскарід. Чудовий, неординарний сценарій. через який можна пережити перегляд цього кіно із задоволенням і позитивом. А єдиним негативом залишаються фінальні титри, які змушують відірватись від магії екрану йдучи геть.

mivanukha 20 червня 2012
Like

Ім’я:
27 лютого 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2713
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 893
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 826
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 716
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 659