WEEKEND: прем'єри тижня


Вже від сьогодні в кінотеатрах потрійне поповнення. Американський авторимейк французької комедії про підлітків, нетривіальна французька комедія про дорослих і анімація від Pixar у 3D.

Літо. Однокласники. Кохання (LOL, реж. Ліза Азуелос, 2012)

Вперше про французького режисера Лізу Азуелос кінематографісти почули після її стрічки "LOL" 2008 року, де грала відома, але малопопулярна тепер Софі Марсо. Сьогодні в українському прокаті стартує нова стрічка вже з американськими акторами... і з назвою, яка зовсім не відрізняється від її попередньої роботи. Тепер це знятий (невідомо для чого) заокеанський авторимейк "LOL" із не менш призабутою Демі Мур. На цей раз знайома історія буде перенесена на американські реалії і дівчина Лола буде так само прогулювати школу, влаштовувати вечірки і мріяти про справжнє кохання. Зважаюче на те, що стрічка обіцяє вкотре підняти банальні підліткові проблеми, залишається відкритим питанням чи зможе Ліза Азуелос увійти двічі у одне водоймище і зібрати у світовому прокаті хоча б 32 млн. $, що вдалося французькому оригіналу.

Відважна 3D ( Brave, реж. Марк Ендрюс, Бренда Чепман, Стів Пурселл, 2012)

Компанія Pixar намагатиметься здивувати глядача шотландськими легендами, які створили неймовірне коло для новаторських експериментів. Головна героїня Меріда (голос якої належить Келлі Макдональд) увесь вільний час ладна присвятити стрільбі з луку. Подорослішавши вона продовжує несамовито суперечити власній матері, яка намагається видати її заміж. Але Меріда обирає власний шлях боротьби із сильними шотландськими кланами і їх ватажками.

Мистецтво кохати (L'art d'aimer, реж. Еммануель Муре, 2011)

Навчити кохати у бездушному і цинічному світі можуть лише французи. Лише їм вдається знімати фільми про любов без надмірної серйозності чи вульгарності. Абсолютно милі історії дивних зіткнень людей і народження такого дивного і нещадного почуття кохання. Прекрасний акторський склад, в якому справжніми відкриттями постають донька Депард’є – Жюлі і Гаспар Ульє, Франсуа Клюзо і Аріан Аскарід. Чудовий, неординарний сценарій. через який можна пережити перегляд цього кіно із задоволенням і позитивом. А єдиним негативом залишаються фінальні титри, які змушують відірватись від магії екрану йдучи геть.

mivanukha 20 червня 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1586
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1148
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1043
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 972
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 764