WEEKEND: прем'єри тижня


WEEKEND: прем'єри тижня

В розпал літа глядачів України порадують всього дві прем'єри перед масштабним кінотижнем 26 липня.

«Червоні вогні» - прем'єра, вперше представлена ​​в Україну на Третьому Одеському МКФ, зібрала в собі тріо голлівудських зірок - Сігурні Уівер, Роберта Де Ніро і Кілліана Мерфі, який і представив в Одесі фільм. З останнім епізодом пов'язана досить кумедна ситуація. Так як фільм розповідає про містику, то цілком закономірним було питання журналістів на прес-конференції, чи вірить сам Кілліан в потойбічне. Актор коротко кинув залу: «Ні!». Після чого пролунав страшний гуркіт - підлога в одній частині прес-центру просіла на пару сантиметрів. Кілліан, якщо й повірив в потойбічне, виду не подав, кумедно скривишись.
Парапсихолог Маргарет Метісон вивчає паранормальні явища і вже стоїть на порозі приголомшливих відкриттів. У своїх дослідженнях вона звертається за допомогою до знаменитого колись екстрасенса, який погоджується повернутися до свого заняття через 30 років, не підозрюючи, чим можуть обернутися небезпечні досліди з невідомим...
Loading the player ...
"Залізне небо" - найдорожчий фінляндський фільм за 2012 рік з бюджетом в 7 мільйонів євро. Для картини це вже не перша спроба вийти в український прокат - наприклад, прем'єру "Залізного неба" з минулого четверга на цей перенесли, щоб не заважати успішному дебюту "Льодовикового періоду 4".

Група вчених під керівництвом офіцера СС Ганса Каммлера домоглася серйозних успіхів за частиною антигравітації. Коли результат Другої Світової війни став очевидний, з антарктичної бази гітлерівці запустили кілька космічних кораблів, щоб їх екіпаж на темній стороні Місяця заснував секретну військову базу Schwarze Sonne (Чорне Сонце). План Німеччини полягав у зведенні потужної армади для вирішального удару по Землі з наступним завоюванням планети. І в 2018 році Четвертий Рейх перейшов у наступ.  

Loading the player ...
Катя Зиновьева 19 липня 2012Ім’я:
05 березня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 21 липня 2012 13:09
+1
ну не так чтобы вообще ах. Смотреть можно, но "Шесто чувство" круче, если по жанру.
.
Barakel
Barakel (Киев) 20 липня 2012 22:52
0

Кому довелось посмотреть "Красные огни", расскажите о впечатлениях. Стоит ли идти ?
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1527
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1087
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 975
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 738
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 699