WEEKEND: прем'єри тижня


WEEKEND: прем'єри тижня
Останні прем'єри липня подарують глядачам одразу п'ять картин, з яких кожен зможе підібрати щось на свій смак - масштабне закінчення «Темного лицаря», європейський Вуді Аллен, документалки і танці в 3D.
 
«Темний лицар повертається» - заключна частина трилогії Крістофера Нолана про Бетмена. Сюди повернуться багато акторів з двох попередніх частин - як і раніше маску одягає Крістіан Бейл, йому допомагають боротися зі злом Майкл Кейн, Морган Фрімен і Гарі Олдмен, а в епізодах побачимо навіть Ліама Ніссена, який зіграв у «Бетмені: Початок» Ра'с Аль Гула. Новими придбаннями акторського складу стали Енн Хетеуей, Маріон Коттійяр, Джозеф Гордон-Левітт, Том Харді і інші. Фільм перенесе глядачів до подій, які відбуваються через вісім років після смерті Харві Дента, що став героєм Готема. Бетмен ж як і раніше вважається вбивцею героя. Однак відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів і Брюс Уейн знову одягає плащ і маску, коли над Готем-сіті зависає загроза з боку жорстокого Бейн.
 
У свій перший уїкенд в США (де він стартував 20 червня), фільм зібрав рекордні для 2D-картини 160 мільйонів доларів. І ця сума, нехай і не досягла раніше прогнозованих 180 000 000, все одно є для «Темного лицаря» досягненням після трагічних пострілів в Аврорі. Ця ситуація також спровокувала спад відвідування кінотеатрів в Америці. Але закордонного глядача, мабуть, ця ситуація особливо не змушує задуматися про свою безпеку - з 17 країн остання частина трилогії зібрала 88 мільйонів доларів, що також є досить високим показником.
Loading the player ...
«Римські пригоди»

- ще одна картина

Вуді Аллена

з так званого «європейського циклу». Глядачі можуть пам'ятати попередні фільми, зняті режисером в Європі - «Сенсація», «Матч Пойнт», «Вікі, Крістіна, Барселона» і «Північ у Парижі». Остання зробила найуспішнішу касу і навіть отримала «Оскар» в номінації «Кращий сценарій».На цей раз режисер пропонує нашій увазі

Пенелопу Крус

,

Алека Болдуїна

,

Джессі Айзенберга

, Роберто Беніньї і інших. Крім того, в цей раз Аллен і сам вперше з 2006 року з'явиться в своєму фільмі. «Римські пригоди» повідають чотири історії - рядового клерка, який стає зіркою, сором'язливого хлопця, який намагається розкріпачитися за допомогою дівчинки легкої поведінки, давно одруженої пари і молоду людину, яка закохується зовсім не в ту дівчину.

Loading the player ...
«Крок вперед 4» - продовження танцювальної теми в кіно. Основний сюжет подібних картин знаком глядачеві давно, ще з часів першого «Кроку» з Чаннінг Татутом, а то ще давнє - з часів «Брудних танців» Патріка Суейзі. Фільм виходить в 3D-форматі.
Loading the player ...
«Життя» - документальний фільм BBC за участю Деніела Крейга. За п'ять мільярдів років, життя на Землі еволюціонувала в неймовірне багатство і розмаїтість які ми бачимо сьогодні. "Життя" - це свято найблискучіших і захоплюючих історій виживання у тваринному царстві. Сюжетна лінія веде нас через повний цикл життя до народження нового покоління, зачіпаючи всі форми життя на Землі. Неважливо, крила у нас або ласти, дві ноги або вісім - торжествуюча історія життя єднає всіх нас воєдино. Пошук їжі, пошук житла, виживання наперекір усім негараздам​​, пошук спорідненої душі, виховання дітей - теми "Життя" є універсальними і торкнуться серця глядачів в усьому світі.
Loading the player ...

«Марина Абрамович: У присутності художника» - американська біографічна документалка про Югославську художницю, яка називає себе «бабусею перформансу». Документальний фільм Меттью Ейкерс розповідає про підготовку Марини до своєї ретроспективної виставки в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку (яка стала найбільшим перформансом в історії MoMA). Її відвідувачі змогли не лише побачити, а й особисто взяти участь у реконструкціях найбільш знакових та провокативних перформансів художниці, один з яких тривав 736,5 годин (кожен бажаючий міг дивитися прямо в очі Абрамович 30 хвилин, що приводило до самих непередбачуваних наслідків). Мало хто зможе повторити те, на що здатна Марина. Але ті, кому це вдасться, зрозуміють, що значить не тільки "бути присутнім", але й "бути" тут і зараз.

Loading the player ...
Катя Зиновьева 25 липня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1701
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1353
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1260
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1185
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 892