WEEKED: Прем'єри тижня


WEEKED: Прем'єри тижня

Перший тиждень останнього літнього місяця розповість дорослі і дитячі казки в українських кінотеатрах. У прокат виходять: неординарна Попелюшка, плюшевий планокур, останній день Землі і захоплюючі пригоди в джунглях.

«Третій зайвий» - історія про плюшевого ведмедя, який скрашує будні восьмирічного самотнього хлопчика Джонні. 27 років потому ведмідь перетворюється радше на тягар, як вважає дівчина Джонні, яка чекає від нього пропозиції руки і серця. І, як співається, змін вимагають їхні серця. Особистість ведмедя захопила творців фільму і глядачів, і на екрани вийшла реклама Axe Effect цілком у дусі гумору «Третього зайвого».

Головні ролі у фільмі виконали Марк Уолберг і Міла Куніс, які возз'єдналися вперше після «Макса Пейна». Плюшевого ведмедя Теда зіграв плюшевий ведмідь Тед, для якого роль в «Третьому зайву» стала дебютною (але, будемо сподіватися, не останньою). Режисером проекту виступив Сет Макфарлейн, творець «Гріффінів», в оригінальній версії яких він також озвучує кілька ключових персонажів - Пітера, Брайана, Стьюї і пса.

Перші рецензії читайте тут.

Loading the player ...

«Джунглі: В пошуках Марсупіламі» - французька пригодницька сімейна комедія, створена за підтримки співачки Селін Діон. Фільм став справжнім хітом на батьківщині - вийшовши в прокат у квітні, «Джунглі» зуміли зібрати понад 5 мільйонів глядачів, що на 800 тисяч більше, ніж «Месники» і на 990 тисяч більше, ніж «Льодовиковий період 4». Ймовірно, секрет успіху фільму в тому, що ним займалися творці «Астерікса і Обелікса», а головну роль у ньому виконав Жамель Деббузе, зірка картин «Амелі», «Ангел-А» і «Астерікс».

Cпасти кар'єру колись знаменитого телеведучого Дена Джеральд може лише одне - сенсація. У пошуках смажених фактів журналіст вирушає в таємничу країну Паломбо. За допомогою невтомного місцевого авантюриста Пабліто він виходить на слід самого загадкової істоти на Землі - рудого і пухнастого, сумчастого і хвостатого звіра Марсупіламі. Харизматична тварина якимось незбагненним чином пов'язане з таємницею вічної молодості, і на неї оголошене справжнє полювання. Мандрівникам доведеться врятувати Марсупіламі від божевільних вчених, грізних військових, жадібних браконьєрів і інших напастей, які таять джунглі.

Loading the player ...

"Попелюшка: Повний вперед!" - ще одна французька, на цей раз анімаційна прем'єра. Ця незвичайна історія Попелюшки розгортається на Дикому Заході, до того ж, всі герої цієї історії пухнасті або пернаті. За одну ніч Попелюшку належить підкорити всіх на балу, битися з підступними піратами, врятувати життя своєму принцу. Чи вистачить їй часу щоб знайти свою любов раніше, ніж годинник проб'є дванадцять?

Loading the player ...

«4:44 Останній день на Землі» - учасник конкурсної програми минулорічного Венеційського кінофестивалю. Головну роль у фільмі виконує Вільєм Дефо. Двоє живуть в дизайнерському пентхаусі на Манхеттені. Звичайний день, вони разом, вони пристрасно закохані одне в одного ... Тільки весь світ знає про одну істину: завтра, рівно о 4:44 годині дня, людство назавжди припинить своє існування. 

Катя Зиновьева 01 серпня 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1583
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1145
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1037
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 963
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 759