WEEKED: Прем'єри тижня


WEEKED: Прем'єри тижня

Останні літні прем'єри плавно переходять на осінній настрій - череду літніх блокбастерів завершить продовження франшизи про Борна, а літні канікули закінчаться сіквелом анімації «Воруши ластами».

«Спадщина Борна» - четверта частина популярної франшизи про агента Джейсона Борна. Щоправда, дана частина трохи відійде від історії самого Борна, переключившись на спін-офф про його «спадщину» Кеннета Кітсома (Джеремі Реннер), який так само розкриває теорію змови. Цікаво, що в події нового фільму відбуваються паралельно з подіями третьої частини, «Ультиматуму Борна», що само по собі обіцяє деякі флешбеки. Хоча з Голлівудом, як кажуть, бабка надвоє ворожила - іноді брати аудиторію ностальгією або збіглою любов'ю навіть небезпечно. Судячи з не дуже високих стартових зборів нового «Борна» в США, глядачів не особливо вразив такий сценарний хід, однак, самовпевненість, з якою Universal підвищує бюджети франшизи про Борна, не може не здивувати - на нову частину було витрачено 125 мільйонів доларів, які загрожують не окупитися навіть у світовому прокаті (при відрахуванні частки кінотеатрів). Втім, надією продюсерів і студії може бути повторення якщо не касового, то «академічного» успіху третьої частини історії - в 2008 році «Ультиматум» завоював «Оскар» відразу в трьох «технічних» номінаціях: звук, монтаж і монтаж звуку.

До речі, Universal не спростовує планів на п'яту частину фільму, взявши до уваги обіцянку Метта Деймона повернутися на свою роль і з'єднатися в тандемі з новопридбаним Джеремі Ренером, якщо в режисерське крісло повернеться Пол Грінграсс. Хай живе шпигунська Санта-Барбара без мила!

Loading the player ...

«Воруши ластами 2» - продовження милої бельгійської анімації про морських черепах, на частку яких знову випадають карколомні пригоди. Цього разу сімейство черепах поповниться двома діточками, гідними приймачами Семмі і Рея. До першого вересня це відмінний подарунок для першокласників та їхніх батьків, які втомилися спостерігати, як їхні діти сходять з розуму під агресивні мультсеріали типу «Бакуган» і їм подібним.

До того ж, складається враження, що молодшому поколінню глядачів дійсно пора звикати до бельгійського кінематографу змалку. Варто лише згадати, що франко-бельгійський «Артист» в цьому і минулому році купався в преміальному успіху академіків і критиків різних країн, а «Убийте мене, будь ласка» зумів завоювати симпатії міжнародного журі на минулорічному Одеському кінофестивалі. Ще раніше, в 2005 році тріумфаторам Канн стало бельгійське «Дитя». Не виключено, що Бельгія, яка досить часто з'єднується в ко-продукції з Францією, є непоганим прикладом для України. Не тільки у виготовленні молочного шоколаду, так.

Loading the player ...

«Молоді серця» - мабуть, подарунок до першого вересня для студентів (або, принаймні, студенток), мелодрама, оспівує оди юності, лету, любов і свободу. У головній ролі тут знявся Ліам Хемсворт, зірка «Голодних ігор». Цікаво, що молодший брат Тора Кріса Хемсворта не надто прагне в супергеройські блокбастери - в поки що не дуже багатій фільмографії молодшого Хемсворта драми, мелодрами й трилери. Втім, і критики в бік Ліама значно менше, що наштовхує на думки про те, що хлопець знаходиться на вірному шляху. До речі, по популярності Хемсворт-молодший зумів перевершити ще одного свого брата, Люка, який так само є актором.

Loading the player ...

«Вождь різношкірих» - фактично дебютна кінотеатральна робота телевізійного режисера Єгора Анашкіна за участю Марії Миронової і Дмитра Дюжева, що серйозно впав в очах глядачів і критиків після стрічки «Вагітний». Ставка з «Вождем» піднята високо - крім того, що в основі стрічки лежить твір О. Генрі, можна також згадати радянську екранізацію його новел, поставлену Леонідом Гайдаєм. У 1963 році у фільм «Ділові люди», крім «Вождя червоношкірих», увійшли ще дві новели О. Генрі, що в цілому створило приємну в міру драматичну і безсумнівно комічну картину. Втім, і модернізована версія, зосередившись на вічній проблемі батьків і дітей, обіцяє цікаве видовище з непоганою ідеєю.

Loading the player ...

«Їх перша ніч» - канадська драма про одноразові стосунки чоловіка і жінки, яка в діалоговій формі спілкування головних героїв критикує спосіб життя непостійних людей, все ж у чомусь виправдовуючи їх. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 30 серпня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар
vkryklii
vkryklii (Киев) 30 серпня 2012 19:11
0

Уиекенд богатый на премьеры. Но думаю большинство пойдут все же на Борна.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1701
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1353
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1260
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1183
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 892