WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Чотири прем'єри 20 вересня подарують глядачам фантастичний рімейк, комедію, трилери, кримінал і російську історичну драму.

«Суддя Дредд 3D» - однойменний рімейк фантастичного бойовика 1995 року, головну роль в якому виконував Сильвестр Сталлоне. Цікаво, що бюджет фільму в 2012 році скоротився рівно в два рази - якщо в 1995 році він склав 90 мільйонів доларів, то зараз студія Lionsgate виділила на проект 45 мільйонів доларів. Ймовірно, такий крок був здійснений через фактичну збитковість попереднього "Дредда" - фільму вдалося зібрати всього 113 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Нещадного, але справедливого суддю Дредда в новому фільмі замість Слая виконає Карл Урбан. За сюжетом, саме він, суддя Дредд, в далекому і не дуже щасливому майбутньому залишається одним з небагатьох, хто жадає справедливості, щодня ефективно борючись зі злочинністю.

Loading the player ...

«Селест і Джессі: Навіки разом» - мелодраматична комедія про стосунки пари, що зустрічається вже тривалий час. Ні він, ні вона не можуть зрозуміти - що це, любов або звичка, дружба чи справжня доля? Головну роль у фільмі виконав Енді Семберг, який зовсім недавно з'явився в комедії «Мій пацан», яка зробила непогану касу в Україні.

Loading the player ...

«Патруль» - кримінальний трилер за участю Джейка Джілленхол. На сьогоднішній день в профільній американській пресі можна спостерігати неймовірну кількість згадки картини - від інтерв'ю до явно замовних матеріалів. Вже це говорить про великі амбіції продюсерів, має намір помножити бюджет фільму (10 мільйонів доларів) як мінімум на десять у світових зборах.

Напружена і захоплива історія про випробування, в які потрапляють двоє друзів-поліцейських. Вулиці великого міста, повного злочинців і маніяків всіх мастей, не терплять сентиментів. Тому кожному з приятелів доводиться засунути свій гонор куди подалі.

Loading the player ...

"Орда" - російська історична драма, головну роль в якій виконує популярний в кінотеатральному і телевізійному прокаті Андрій Панін. Століттями слово "орда" означало криваві набіги і принизливу данину для багатьох країн і народів. Дивний і страшний світ зі своїми законами і звичаями. Бути чи не бути Русі - ось ціна місії однієї людини, що відправилася в цей світ, щоб зробити те, що людині під силу. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 19 вересня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар
YesMrPresident
YesMrPresident (Киев) 24 вересня 2012 11:53
0

На сколько я понял Сталоне передрал сюжет фильма "Рейд" один к одному. Добавили дядей в красивых касках, и 3 дорогих пулемета.
.
Kinolover
Kinolover 21 вересня 2012 07:18
0
Дредд явно не то кино на которое стоит тратить деньги и время. На этой неделе из достойных просмотра картин нахожу: Патруль и Орду. Так сказать противостояние американского кино и русского
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1701
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1354
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1260
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1185
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 892