WEEKEND: Прем'єри тижня

Увійти через
Реєстрація
 
WEEKEND: Прем'єри тижня
 
Новини: WEEKEND: Прем

Чотири прем'єри 20 вересня подарують глядачам фантастичний рімейк, комедію, трилери, кримінал і російську історичну драму.

«Суддя Дредд 3D» - однойменний рімейк фантастичного бойовика 1995 року, головну роль в якому виконував Сильвестр Сталлоне. Цікаво, що бюджет фільму в 2012 році скоротився рівно в два рази - якщо в 1995 році він склав 90 мільйонів доларів, то зараз студія Lionsgate виділила на проект 45 мільйонів доларів. Ймовірно, такий крок був здійснений через фактичну збитковість попереднього "Дредда" - фільму вдалося зібрати всього 113 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Нещадного, але справедливого суддю Дредда в новому фільмі замість Слая виконає Карл Урбан. За сюжетом, саме він, суддя Дредд, в далекому і не дуже щасливому майбутньому залишається одним з небагатьох, хто жадає справедливості, щодня ефективно борючись зі злочинністю.

Loading the player ...

«Селест і Джессі: Навіки разом» - мелодраматична комедія про стосунки пари, що зустрічається вже тривалий час. Ні він, ні вона не можуть зрозуміти - що це, любов або звичка, дружба чи справжня доля? Головну роль у фільмі виконав Енді Семберг, який зовсім недавно з'явився в комедії «Мій пацан», яка зробила непогану касу в Україні.

Loading the player ...

«Патруль» - кримінальний трилер за участю Джейка Джілленхол. На сьогоднішній день в профільній американській пресі можна спостерігати неймовірну кількість згадки картини - від інтерв'ю до явно замовних матеріалів. Вже це говорить про великі амбіції продюсерів, має намір помножити бюджет фільму (10 мільйонів доларів) як мінімум на десять у світових зборах.

Напружена і захоплива історія про випробування, в які потрапляють двоє друзів-поліцейських. Вулиці великого міста, повного злочинців і маніяків всіх мастей, не терплять сентиментів. Тому кожному з приятелів доводиться засунути свій гонор куди подалі.

Loading the player ...

"Орда" - російська історична драма, головну роль в якій виконує популярний в кінотеатральному і телевізійному прокаті Андрій Панін. Століттями слово "орда" означало криваві набіги і принизливу данину для багатьох країн і народів. Дивний і страшний світ зі своїми законами і звичаями. Бути чи не бути Русі - ось ціна місії однієї людини, що відправилася в цей світ, щоб зробити те, що людині під силу. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 19 вересня 2012
Коментарі
 
Ім’я
22 листопада 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
YesMrPresident
YesMrPresident 24 вересня 2012 11:53
На сколько я понял Сталоне передрал сюжет фильма "Рейд" один к одному. Добавили дядей в красивых касках, и 3 дорогих пулемета.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Kinolover
Kinolover 21 вересня 2012 07:18
Дредд явно не то кино на которое стоит тратить деньги и время. На этой неделе из достойных просмотра картин нахожу: Патруль и Орду. Так сказать противостояние американского кино и русского
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
159855

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
72213

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32681

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
25542

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
23026