WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Чотири прем'єри 20 вересня подарують глядачам фантастичний рімейк, комедію, трилери, кримінал і російську історичну драму.

«Суддя Дредд 3D» - однойменний рімейк фантастичного бойовика 1995 року, головну роль в якому виконував Сильвестр Сталлоне. Цікаво, що бюджет фільму в 2012 році скоротився рівно в два рази - якщо в 1995 році він склав 90 мільйонів доларів, то зараз студія Lionsgate виділила на проект 45 мільйонів доларів. Ймовірно, такий крок був здійснений через фактичну збитковість попереднього "Дредда" - фільму вдалося зібрати всього 113 мільйонів доларів у світовому прокаті.

Нещадного, але справедливого суддю Дредда в новому фільмі замість Слая виконає Карл Урбан. За сюжетом, саме він, суддя Дредд, в далекому і не дуже щасливому майбутньому залишається одним з небагатьох, хто жадає справедливості, щодня ефективно борючись зі злочинністю.

Loading the player ...

«Селест і Джессі: Навіки разом» - мелодраматична комедія про стосунки пари, що зустрічається вже тривалий час. Ні він, ні вона не можуть зрозуміти - що це, любов або звичка, дружба чи справжня доля? Головну роль у фільмі виконав Енді Семберг, який зовсім недавно з'явився в комедії «Мій пацан», яка зробила непогану касу в Україні.

Loading the player ...

«Патруль» - кримінальний трилер за участю Джейка Джілленхол. На сьогоднішній день в профільній американській пресі можна спостерігати неймовірну кількість згадки картини - від інтерв'ю до явно замовних матеріалів. Вже це говорить про великі амбіції продюсерів, має намір помножити бюджет фільму (10 мільйонів доларів) як мінімум на десять у світових зборах.

Напружена і захоплива історія про випробування, в які потрапляють двоє друзів-поліцейських. Вулиці великого міста, повного злочинців і маніяків всіх мастей, не терплять сентиментів. Тому кожному з приятелів доводиться засунути свій гонор куди подалі.

Loading the player ...

"Орда" - російська історична драма, головну роль в якій виконує популярний в кінотеатральному і телевізійному прокаті Андрій Панін. Століттями слово "орда" означало криваві набіги і принизливу данину для багатьох країн і народів. Дивний і страшний світ зі своїми законами і звичаями. Бути чи не бути Русі - ось ціна місії однієї людини, що відправилася в цей світ, щоб зробити те, що людині під силу. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 19 вересня 2012
Like

Ім’я:
24 лютого 2020
Ваш коментар
YesMrPresident
YesMrPresident (Киев) 24 вересня 2012 11:53
0

На сколько я понял Сталоне передрал сюжет фильма "Рейд" один к одному. Добавили дядей в красивых касках, и 3 дорогих пулемета.
.
Kinolover
Kinolover 21 вересня 2012 07:18
0
Дредд явно не то кино на которое стоит тратить деньги и время. На этой неделе из достойных просмотра картин нахожу: Патруль и Орду. Так сказать противостояние американского кино и русского
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2420
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 838
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 765
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 653
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 570