WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Кінець вересня ознаменується відразу шістьма кінотеатральними прем'єрами, очікуваними і не дуже, серед яких нова робота Брюса Вілліса, французька комедійна драма, російська комедія з Нонною Гришаєоюа та інші картини.

«Петля часу» - фантастичний бойовик за участю висхідної зірки Голлівуду Джозефа Гордон-Левітта і Брюса Уїлліса, що давно вже утвердився в цьому званні. У розумінні режисера Райана Джонсона, відомого за постановкою серіалу «У всі тяжкі», який зайнявся ще й написанням сценарію до «Петлі», Гордон-Левітт і Вілліс являють собою одну людину з різницею в тридцять років.

Герой картини, Джо, середньостатистичний представник 2044 року з не зовсім звичайним родом занять - він працює так званим лупером, найманим вбивцею. Щоправда, на відміну від класичного кілера він вбиває людей з майбутнього, що заважають владі 30 років потому, коли мандри у часі стали реальністю. Майже всі його колеги вже «замкнули петлю» - тобто, вбили своїх двійників з майбутнього, отримавши за це хороші гроші і знаючи, що їм відміряно жити тридцять років. Коли прийшла черга Джо, він забуває, що йому доведеться боротися з самим собою. Більш того, його двійник пропонує з'ясувати, навіщо ж вбивають луперів в майбутньому.

Loading the player ...

«Експат» - трилер за участю Ольги Куриленко, мабуть, однієї з небагатьох актрис колишніх моделей, яка так і залишається у вічній ролі «подруги Бонда», ну або будь-якого головного героя. У виправдання Куриленко варто відзначити, що вона зробила спробу знятися в менш шумному кіно, зігравши головну роль у драмі про Чорнобиль «Земля забуття». У «Експаті» Куриленко стане подружкою Аарона Екхарта, що запам'ятався багатьом глядачам роллю Дволикого в «Темному лицарі».

Шпигунський трилер розповість про агента ЦРУ, який не підозрює, що його бажання налагодити стосунки з дочкою, може призвести до довгих переслідувань з боку роботодавця. У чому причина такої реакції? Що в минулому героя могло змусити відділ так занервувати? Це він і спробує з'ясувати, намагаючись зберегти життя і дочці, і собі.

Loading the player ...

«Цунамі 3D» - австралійський фільм жахів про жахливих кровожерливих акул, винесених на берег курортного міста потужною хвилею цунамі. Жителям містечка доведеться несолодко, а бюджет у 20 мільйонів австралійських доларів обіцяє відносно непогану графіку в картині.

Loading the player ...

«Чоловік з гарантією» - російська романтична комедія за участю зірки телебачення Нонни Гришаєвої і актора театру й кіно Олександра Олешко. Комедія розповість про стосунки доброго всіма улюбленого охоронця торгового центру і стажистки, якої він повинен передати всі секрети буття центру. Охоронець навіть не здогадується, що в стажистки йому дістався ... сам керівник ТЦ.

Loading the player ...

«Частка ангелів» - французько-британська комедійна драма про злочинця-рецидивіста, який на чергових громадських роботах відкриває в собі талант дегустатора віскі. Чи можна цей талант використовувати в нових аферах?..

Loading the player ...

«Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі» - тригодинна біографічна документалка прославленого Мартіна Скорсезе. Фільм розповість про досі наймалораскрученнішу особистість гурту The Beatles Джорджа Харрісона. Фільм містить не тільки інтерв'ю з близькими та друзями музиканта, але й ексклюзивні відео з його архівів, у тому числі, і домашніх. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 26 вересня 2012
Like

Ім’я:
26 лютого 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2590
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 872
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 802
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 695
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 628