WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Кінець вересня ознаменується відразу шістьма кінотеатральними прем'єрами, очікуваними і не дуже, серед яких нова робота Брюса Вілліса, французька комедійна драма, російська комедія з Нонною Гришаєоюа та інші картини.

«Петля часу» - фантастичний бойовик за участю висхідної зірки Голлівуду Джозефа Гордон-Левітта і Брюса Уїлліса, що давно вже утвердився в цьому званні. У розумінні режисера Райана Джонсона, відомого за постановкою серіалу «У всі тяжкі», який зайнявся ще й написанням сценарію до «Петлі», Гордон-Левітт і Вілліс являють собою одну людину з різницею в тридцять років.

Герой картини, Джо, середньостатистичний представник 2044 року з не зовсім звичайним родом занять - він працює так званим лупером, найманим вбивцею. Щоправда, на відміну від класичного кілера він вбиває людей з майбутнього, що заважають владі 30 років потому, коли мандри у часі стали реальністю. Майже всі його колеги вже «замкнули петлю» - тобто, вбили своїх двійників з майбутнього, отримавши за це хороші гроші і знаючи, що їм відміряно жити тридцять років. Коли прийшла черга Джо, він забуває, що йому доведеться боротися з самим собою. Більш того, його двійник пропонує з'ясувати, навіщо ж вбивають луперів в майбутньому.

Loading the player ...

«Експат» - трилер за участю Ольги Куриленко, мабуть, однієї з небагатьох актрис колишніх моделей, яка так і залишається у вічній ролі «подруги Бонда», ну або будь-якого головного героя. У виправдання Куриленко варто відзначити, що вона зробила спробу знятися в менш шумному кіно, зігравши головну роль у драмі про Чорнобиль «Земля забуття». У «Експаті» Куриленко стане подружкою Аарона Екхарта, що запам'ятався багатьом глядачам роллю Дволикого в «Темному лицарі».

Шпигунський трилер розповість про агента ЦРУ, який не підозрює, що його бажання налагодити стосунки з дочкою, може призвести до довгих переслідувань з боку роботодавця. У чому причина такої реакції? Що в минулому героя могло змусити відділ так занервувати? Це він і спробує з'ясувати, намагаючись зберегти життя і дочці, і собі.

Loading the player ...

«Цунамі 3D» - австралійський фільм жахів про жахливих кровожерливих акул, винесених на берег курортного міста потужною хвилею цунамі. Жителям містечка доведеться несолодко, а бюджет у 20 мільйонів австралійських доларів обіцяє відносно непогану графіку в картині.

Loading the player ...

«Чоловік з гарантією» - російська романтична комедія за участю зірки телебачення Нонни Гришаєвої і актора театру й кіно Олександра Олешко. Комедія розповість про стосунки доброго всіма улюбленого охоронця торгового центру і стажистки, якої він повинен передати всі секрети буття центру. Охоронець навіть не здогадується, що в стажистки йому дістався ... сам керівник ТЦ.

Loading the player ...

«Частка ангелів» - французько-британська комедійна драма про злочинця-рецидивіста, який на чергових громадських роботах відкриває в собі талант дегустатора віскі. Чи можна цей талант використовувати в нових аферах?..

Loading the player ...

«Джордж Харрісон: Життя в матеріальному світі» - тригодинна біографічна документалка прославленого Мартіна Скорсезе. Фільм розповість про досі наймалораскрученнішу особистість гурту The Beatles Джорджа Харрісона. Фільм містить не тільки інтерв'ю з близькими та друзями музиканта, але й ексклюзивні відео з його архівів, у тому числі, і домашніх. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 26 вересня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1701
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1355
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1260
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1185
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 892