WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Кінотеатральний жовтень відкривається екранізаціями Керуака і Мінаєва, драмою Олівера Стоуна і бойовиком. І жодної комедії, ні американської, ні європейської, чого не траплялося в українському прокаті досить давно.

«Дикуни» - кримінальна драма Олівера Стоуна за участю новоспеченої місіс Райан Рейнольдс, зірки «Пліткарки» Блейк Лайвлі. Щоправда, старлетку у фільмі затьмарюють більш визнані зірки - Сальма Хайєк, Джон Траволта і Бенісіо Дель Торо.

У сюжеті фільму лежить історія про двох невдалих наркоторговців, які, не взявши до уваги високу конкуренцію в торгівлі наркотиками, встигли заробити непоганий капітал буквально за рік. У підсумку цей заробіток доведеться віддати за викрадену подругу, якщо тільки їм в голову не прийде хороший план по збереженню грошей і порятунку подруги ...

Loading the player ...

«На дорозі» - екранізація однойменного культового роману покоління бітників Джека Керуака. Роуд-муві розповість про молоду пару і їх нового знайомого, які, подорожуючи країною, не тільки відкривають нові риси в самих собі, але і змінюють уявлення про оточуючу їх реальність. Одну з головних ролей у фільмі виконує «сутінкова» зірка Крістен Стюарт.

Фільм був представлений ще в травні на Канському кінофестивалі, в ті безхмарні для Крістен Стюарт часи, коли вона не встигла розбити своїм фанатам серце зрадою Роберту Паттінсону з Рупертом Сандерсом. Безумовно, фанати «Сутінків» навряд чи зможуть перейнятися екранізацією Керуака, але до честі Стюарт варто відзначити, що потенційно «На дорозі» є інтелектуальніше і стильніше за «Космополіс», в якому засвітився її екс-бойфренд Паттінсон.

Loading the player ...

«Духless» - екранізація однойменного роману Сергія Мінаєва, який раніше встиг прославитися твором «The Телки». Ще влітку фільм був показаний в рамках Третього Одеського міжнародного кінофестивалю, куди завітав і Данило Козловський, виконавець головної ролі у «Духless».

Фільм намагається показати вічний конфлікт матеріального і духовного на прикладі історії молодого представника російського вищого світу, який тільки закохавшись розуміє, що за гроші можна купити далеко не все, а костюм прикрашає тіло, але ніяк не душу людини.

Loading the player ...

«Заручниця 2» - сиквел картини П'єра Мореля 2008 року. У продовженні режисером виступив Олів'є Мегатон, а продюсером так і залишився прославлений Люк Бессон. В головній ролі, як і в першій частині, виступає Ліам Ніссен, а тандем йому складає Фамке Янссен. Сюжети обох частин досить схожі з різницею в тому, що тепер героєві Ніссена доведеться рятувати не дочку, а дружину. Цікаво, кого ж актор буде видирати з брудних лап викрадачів в третій частині? Тещу? За умови, що третя «Заручниця» відбудеться. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 03 жовтня 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар
vkryklii
vkryklii (Киев) 06 жовтня 2012 07:50
0

На этой неделе для себя определил 2 фильма: Дикари и Заложница. Не то чтобы люблю боевики, но желания смотреть Духлесс или На дорогое совершенно нет.
.

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1584
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1146
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1038
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 966
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 760