WEEKEND: Прем'єри тижня

Увійти через
Реєстрація
 
WEEKEND: Прем'єри тижня
 
Новини: WEEKEND: Прем

З 25 жовтня в українському прокаті продовження "Астерікса і Обелікса", відразу дві анімації, Канни і сиквел "Сайлент-Хілла".

"Астерікс і Обелікс в Британії" - продовження пригод кумедних галлів в Британії, куди герої відправлені протистояти Юлію Цезарю. Як можуть пам'ятати багато глядачів, окрема частина цієї популярної французької франшизи була присвячена саме їх боротьбі з Цезарем. Також Цезар з'являвся і в "Місії "Клеопатра", в якій Астерікс і Обелікс відправлялися до Єгипту. Далі римський правитель перекочував і в "Олімпійські ігри", третю частину комедії. Цікаво, що у всіх трьох частинах Юлія Цезаря грали три різних актора, найвідоміший серед яких Ален Делон.

У новій частині нас чекає відразу два нововведення - перше, фільм буде випущений в 3D-форматі, хоча бюджет картини скорочений до 50 мільйонів євро після того, як "Олімпійські ігри" з бюджетом в 78 мільйонів євро зуміли заробити лише 130 мільйонів доларів у світовому прокаті. По-друге, на роль Астерікса в "Британію" запрошений актор Едуард Баер, - всупереч очікуванням Крістіан Клав’є, який зіграв у перших двох частинах, не погодився на повернення. У ролі Обелікса з нами все той самий Жерар Депардьє, який останнім часом в центрі уваги преси то зі скандалами в літаку, то з плітками про побитих водіїв.

Loading the player ...

"Монстри на канікулах" - анімація про готель в Трансильванії, що приютив не таких вже й страшних, і навіть симпатичних монстрів: вампірів, вовкулаків та інших класичних персонажів фільмів жахів. І якщо вони можуть лякати людей, то і люди можуть налякати їх - наприклад, своїми постійними туристичними візитами, які ламають звичний спокій монстрів. Доведеться показати себе у всій красі ...

Loading the player ...

«Корпорація «Святі мотори» - свіжа картина французького режисера Лео Каракса, відомого за «Коханцями з нового мосту». Раніше «Мотори» були представлені в Каннах, а в рамках МКФ «Молодість» - і в Україні особисто режисером. У новій картині Каракса, крім вже звичного Дені Лавана, грають також Єва Мендес і Кайлі Міноуг. Постановник присвятив фільм дев'яти іпостасям однієї і тієї ж істоти, чия поява на нашій планеті є загадкою.

Loading the player ...

«Сайлент-Хілл 2» - продовження екранізації майже культової комп'ютерної гри. У другій частині картини екранізована третя частина гри, яка зосереджується на нових героях, серед яких і Хізер Мейсон, обрана позбавити Сайлент-Хілл від демона. Відомих осіб у картині практично немає, окрім Шона Біна, який прославився роллю Боромира в трилогіі «Володар кілець». Хоча і там він помирає в першій частині, не дочекавшись веселощів з Мінас Тіріт і сходженням на трон Арагорна.

Loading the player ...

«Пухнасті проти Зубастих» - відмінний приклад, як створити плагіат: для цього всього лише потрібно хоча б середненький аніматор і аналогічний сценарист. Далі переглянувши три частини «Мадагаскару», можна постаратися повторити його успіх з більш-менш схожою графікою і кілька зміненими сюжетними лініями. Варто тільки поглянути на плакат мультфільму - нічого не нагадує? Та ні, мабуть, просто дежа-вю. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 24 жовтня 2012
Коментарі
 
Ім’я
18 січня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
162993

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
72860

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32949

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
26413

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
23645