WEEKEND: Прем'єри тижня

Увійти через
Реєстрація
 
WEEKEND: Прем'єри тижня
 
Новини: WEEKEND: Прем

З 25 жовтня в українському прокаті продовження "Астерікса і Обелікса", відразу дві анімації, Канни і сиквел "Сайлент-Хілла".

"Астерікс і Обелікс в Британії" - продовження пригод кумедних галлів в Британії, куди герої відправлені протистояти Юлію Цезарю. Як можуть пам'ятати багато глядачів, окрема частина цієї популярної французької франшизи була присвячена саме їх боротьбі з Цезарем. Також Цезар з'являвся і в "Місії "Клеопатра", в якій Астерікс і Обелікс відправлялися до Єгипту. Далі римський правитель перекочував і в "Олімпійські ігри", третю частину комедії. Цікаво, що у всіх трьох частинах Юлія Цезаря грали три різних актора, найвідоміший серед яких Ален Делон.

У новій частині нас чекає відразу два нововведення - перше, фільм буде випущений в 3D-форматі, хоча бюджет картини скорочений до 50 мільйонів євро після того, як "Олімпійські ігри" з бюджетом в 78 мільйонів євро зуміли заробити лише 130 мільйонів доларів у світовому прокаті. По-друге, на роль Астерікса в "Британію" запрошений актор Едуард Баер, - всупереч очікуванням Крістіан Клав’є, який зіграв у перших двох частинах, не погодився на повернення. У ролі Обелікса з нами все той самий Жерар Депардьє, який останнім часом в центрі уваги преси то зі скандалами в літаку, то з плітками про побитих водіїв.

Loading the player ...

"Монстри на канікулах" - анімація про готель в Трансильванії, що приютив не таких вже й страшних, і навіть симпатичних монстрів: вампірів, вовкулаків та інших класичних персонажів фільмів жахів. І якщо вони можуть лякати людей, то і люди можуть налякати їх - наприклад, своїми постійними туристичними візитами, які ламають звичний спокій монстрів. Доведеться показати себе у всій красі ...

Loading the player ...

«Корпорація «Святі мотори» - свіжа картина французького режисера Лео Каракса, відомого за «Коханцями з нового мосту». Раніше «Мотори» були представлені в Каннах, а в рамках МКФ «Молодість» - і в Україні особисто режисером. У новій картині Каракса, крім вже звичного Дені Лавана, грають також Єва Мендес і Кайлі Міноуг. Постановник присвятив фільм дев'яти іпостасям однієї і тієї ж істоти, чия поява на нашій планеті є загадкою.

Loading the player ...

«Сайлент-Хілл 2» - продовження екранізації майже культової комп'ютерної гри. У другій частині картини екранізована третя частина гри, яка зосереджується на нових героях, серед яких і Хізер Мейсон, обрана позбавити Сайлент-Хілл від демона. Відомих осіб у картині практично немає, окрім Шона Біна, який прославився роллю Боромира в трилогіі «Володар кілець». Хоча і там він помирає в першій частині, не дочекавшись веселощів з Мінас Тіріт і сходженням на трон Арагорна.

Loading the player ...

«Пухнасті проти Зубастих» - відмінний приклад, як створити плагіат: для цього всього лише потрібно хоча б середненький аніматор і аналогічний сценарист. Далі переглянувши три частини «Мадагаскару», можна постаратися повторити його успіх з більш-менш схожою графікою і кілька зміненими сюжетними лініями. Варто тільки поглянути на плакат мультфільму - нічого не нагадує? Та ні, мабуть, просто дежа-вю. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 24 жовтня 2012
Коментарі
 
Ім’я
28 липня 2017
Ваш коментар
Скількі буде два помножено на два?
 
сім
вісім
один
два
шість
чотири

Підписатися на обговорення

популярні статті

Найкращі акаунти голівудьских зірок в @Instagram

Для публічних особистостей Instagram - це ще одна можливість зробити собі безкоштовну рекламу або ж просто утримати вірну армію фанатів за...

21 вересня 2013

110
154194

Музичний Джеймс Бонд: 10 кращих саундтреків

22 фільми потому і в очікуванні 23ого давайте згадаємо 10 найяскравіших саундтреків до «Джеймса Бонда».

17 жовтня 2012

13
70728

10 "не-сутінкових" фільмів про вампірів

Кінопортал kino-teatr.ua пропонує увазі відвідувачів 10 фільмів про вампірів, відомих і невідомих, якісних і фарсових, а головне -...

18 листопада 2012

72
32086

10 режисерів незалежної України

10 кінорежисерів, які творили нове українське кіно: різне і неоднозначне.

24 серпня 2012

55
24030

TOP-10 найбільш провальних фільмів в історії кіно

10 фільмів, які зазнали найбільшого краху в прокаті

24 червня 2012

132
21975

 


fk tw G+