WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Перший прокатний тиждень листопада обіцяє стати яскравим вже завдяки прем'єрі 23 частини бондіани. Крім того, на глядачів чекає нечастий гість на широкому екрані - український продукт, кіноальманах «Україна, гудбай!». Розбавлять тиждень три російських картини і анімація про героя комп'ютерної гри.

«Координати 007: Скайфолл» - одна з найбільш очікуваних прем'єр 2012 року, вже 23 частина «бондіани», якій в цьому році стукнуло півстоліття. Крім того, що продюсери вирішили повернути на екрани Деніела Крейга, вони ще вирішили здивувати глядачів образом Хав'єра Бардема. Останній став у «Скайфоллі» не просто антагоністом, але ще й ... блондином. Ймовірно публіку чекає ще багато цікавих сюрпризів, яких так не вистачало останнім двом частинам.

Почесна роль виконати пісню до нового «Бонду» випала британській співачці Adele, а дівчиною агента 007 цього разу стала французька модель і виконавиця епізодичних ролей у серіалах та кіно Берніс Марло. Ще одна модель, щоправда, не французька, а грецька, Тоня Сатіропоула, зіграла дівчину Бонда "на підхваті". Мабуть, темпераменту героя занадто багато для однієї обраниці. Нагадаємо, "Координати 007: Скайфолл" виходять також в IMAX, де глядачі побачать на 21% більше картини.

Loading the player ...

«Ральф-руйнівник» - мультфільм про героя комп'ютерних ігор, що живе в 8-бітному світі. Будучи вічним негативним героєм, Ральф вирішує перевернути своє життя і стати хорошим. Що виявляється не таким вже й простим завданням ...

Loading the player ...

«Україна, гудбай!» - ще одна збірка короткометражок від українських режисерів. Альманах був представлений під час МКФ «Молодість», зібравши набитий глядачами зал - причому, вдячна публіка не обмежилася розміщенням на кріслах, зайнявши навіть підлогу одного із залів у кінотеатрі «Київ». Деякі роботи альманаху на слуху у кіноманів вже не перший місяць. Приміром, короткометражка Мирослава Слабошпицького «Атомні відходи» встигла отримати Срібного леопарда в Локарно і ще кілька нагород на інших кінофорумах.

«Остання казка Ріти» - фентезійная драма, постановницею якої виступила актриса Рената Литвинова. Вона ж і виконала в картині, вперше показаній на кінофестивалі в Одесі, головну роль.

Фільм розповість про трьох випадковим чином пов'язаних жінок, і в житті кожної присутня своя драма. Одну з них вона застає в шлюбі, іншу - в пошуках любові, а третю - напередодні весілля, яке можливо так і не відбудеться.

Loading the player ...

«1812: Уланівська балада» - історична драма, яка по-новому інтерпретує події 1812 року з точки зору не тільки росіян і французів, але і польської княжни, в руках якої несподівано виявляється результат Уланівської битви. На тлі масштабної війни розгортається історія кохання, дружби і зради. Головні ролі у фільмі виконують Сергій Безруков, без якого скоро не буде обходитися жоден російський фільм, і Валерій Ніколаєв.

Loading the player ...

«Зрада» - драма з елементами трилера від режисера картин «Юріїв день» і «Зображаючи жертву» Кирила Серебреннікова. Фільм зосередиться на вічному питанні - чи можна пробачити зраду, переступити через себе і забути про помсту? Разом з глядачами над непростою диллемою будуть міркувати і герої фільму, двоє випадкових знайомих, які дізнаються, що їх половинки зраджують їм один з одним. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 31 жовтня 2012Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1675
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1272
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1233
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1150
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 861