WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Останні осінні прем'єри потішать любителів багатьох жанрів - комедії, трилера, історичної мелодрами і драми. Примітно, що американський фільм в прем'єрах 29 листопада представлений єдиною стрічкою.

«Джунглі» - романтична пригодницька комедія від творця «Ялинок» Олександра Войтинського. Фільм, який, до речі, крім двомірного формату, виходить і в 3D, розповість про тяжкість подружнього життя. Сімейна пара у виконанні Віри Брежнєвої та Сергія Свiтлакова відправляється у відпустку на екзотичні острови, випадково потрапляючи на острів, де мешкає кровожерна плем'я тубільців. Парі доведеться не тільки вижити в складних умовах, що диктуються джунглями, але й вирішити особисті проблеми.

«Джунглі» з бюджетом в 4,5 мільйона доларів майже місяць знімали в Таїланді, де російській знімальній групі допомагала місцева компанія, до цього задіяна в роботі над картинами «Щоденники Бріджит Джонс 2» і «Мальчишник 2: З Вегаса в Бангкок». «Цивілізованими» локаціями «Джунглів» став Київ, де команда провела два тижні.

Loading the player ...

«Суші гьол» - дебютна повнометражна робота постановника Керна Секстона. Кримінальний трилер розповість про грабіжника, який, сідаючи у в’язницю, так і не здав своїх подільників. У подяку вони вирішують влаштувати своєрідний прийом колишньому «колезі» після виходу з в’язниці - вечірку, головною прикрасою якої стає оголена дівчина з суші на тілі. Однак виявляється, що вечірка зовсім не на честь виходу з в'язниці героя, а спосіб дізнатися, куди ж поділися діаманти, вкрадені грабіжниками.

Loading the player ...

«Королівський роман» - історична мелодрама про юну королеву Данії Кароліну-Матильду. Проблеми у стосунках з розпусним чоловіком-королем приводять її до роману з німецьким лікарем, який має великий вплив і на самого короля. Здавалося б, всіх все влаштовує, проте мачуха короля намір протистояти якщо не роману юної королеви, то самому лікарю, який намагається поміняти порядки в Данії. Отже, сезон придворних інтриг оголошується відкритим!

Loading the player ...

«Бункер» - іспанський психологічний трилер про мінливість кохання. Симпатична офіціантка Фабіана закохується в одного з відвідувачів свого закладу. Стрімко між ними розвивається роман, який в іншому жанрі привів би до вівтаря. Однак як і буває в психологічних трилерах в шафі коханця є скелет. Чи ні? У будь-якому випадку, його колишню наречену не бачили вже доволі давно…

Loading the player ...

«Невидима» - німецька драма про світ інтриг у театрі. Не раз критики порівнювали «Невидиму» з «Чорним лебедем», але до честі першої варто зазначити, що різниця в виході між картинами менше року, а значить злизанностей спостерігати не будемо. Так чи інакше, але, як і «Лебідь» «Невидима» зосереджується на руйнівній силі відданості своїй професії і призначенню. У німецькій драмі мова піде про актрису, чия буря пристрастей розвивається після успішних спроб і спроб відтворити героїню, зовсім не схожу на неї. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 28 листопада 2012Ім’я:
06 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1583
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1145
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1037
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 964
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 759