WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Останні осінні прем'єри потішать любителів багатьох жанрів - комедії, трилера, історичної мелодрами і драми. Примітно, що американський фільм в прем'єрах 29 листопада представлений єдиною стрічкою.

«Джунглі» - романтична пригодницька комедія від творця «Ялинок» Олександра Войтинського. Фільм, який, до речі, крім двомірного формату, виходить і в 3D, розповість про тяжкість подружнього життя. Сімейна пара у виконанні Віри Брежнєвої та Сергія Свiтлакова відправляється у відпустку на екзотичні острови, випадково потрапляючи на острів, де мешкає кровожерна плем'я тубільців. Парі доведеться не тільки вижити в складних умовах, що диктуються джунглями, але й вирішити особисті проблеми.

«Джунглі» з бюджетом в 4,5 мільйона доларів майже місяць знімали в Таїланді, де російській знімальній групі допомагала місцева компанія, до цього задіяна в роботі над картинами «Щоденники Бріджит Джонс 2» і «Мальчишник 2: З Вегаса в Бангкок». «Цивілізованими» локаціями «Джунглів» став Київ, де команда провела два тижні.

Loading the player ...

«Суші гьол» - дебютна повнометражна робота постановника Керна Секстона. Кримінальний трилер розповість про грабіжника, який, сідаючи у в’язницю, так і не здав своїх подільників. У подяку вони вирішують влаштувати своєрідний прийом колишньому «колезі» після виходу з в’язниці - вечірку, головною прикрасою якої стає оголена дівчина з суші на тілі. Однак виявляється, що вечірка зовсім не на честь виходу з в'язниці героя, а спосіб дізнатися, куди ж поділися діаманти, вкрадені грабіжниками.

Loading the player ...

«Королівський роман» - історична мелодрама про юну королеву Данії Кароліну-Матильду. Проблеми у стосунках з розпусним чоловіком-королем приводять її до роману з німецьким лікарем, який має великий вплив і на самого короля. Здавалося б, всіх все влаштовує, проте мачуха короля намір протистояти якщо не роману юної королеви, то самому лікарю, який намагається поміняти порядки в Данії. Отже, сезон придворних інтриг оголошується відкритим!

Loading the player ...

«Бункер» - іспанський психологічний трилер про мінливість кохання. Симпатична офіціантка Фабіана закохується в одного з відвідувачів свого закладу. Стрімко між ними розвивається роман, який в іншому жанрі привів би до вівтаря. Однак як і буває в психологічних трилерах в шафі коханця є скелет. Чи ні? У будь-якому випадку, його колишню наречену не бачили вже доволі давно…

Loading the player ...

«Невидима» - німецька драма про світ інтриг у театрі. Не раз критики порівнювали «Невидиму» з «Чорним лебедем», але до честі першої варто зазначити, що різниця в виході між картинами менше року, а значить злизанностей спостерігати не будемо. Так чи інакше, але, як і «Лебідь» «Невидима» зосереджується на руйнівній силі відданості своїй професії і призначенню. У німецькій драмі мова піде про актрису, чия буря пристрастей розвивається після успішних спроб і спроб відтворити героїню, зовсім не схожу на неї. 

Loading the player ...
Катя Зиновьева 28 листопада 2012
Like

Ім’я:
27 лютого 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (30 січня-5 лютого)

Два номінанти на Оскар і інші новинки прокату.

30 січня 2020 0 2712
Мотоцикли, ірландці і Земля Мотоцикли, ірландці і Земля

У київському Довженко-центрі в рамках Envision Sound-3 пройшли покази трьох фільмів в живому музичному супроводі.

27 січня 2020 0 893
Незалежне кіно для незалежних людей Незалежне кіно для незалежних людей

Що дивитись на ювілейному Фестивалі американського кіно «Незалежність» з 6 лютого

31 січня 2020 0 826
Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі Нед Келлі, Оскар Шиндлер та Пі

Що їх об’єднує?

20 лютого 2020 0 716
Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (13-19 лютого)

Володар Оскара, українська комедія, їжак Соник і інші новинки прокату.

13 лютого 2020 0 659