WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Нова Людина- павук 2. Висока напруга"

Sony продовжує перезавантаження франшизи про Людину-павука, де на зміну Тобі Магуайру прийшов Ендрю Гарфілд. У сиквелі головний герой закінчує старшу школу, а проблеми прут на нього з усіх сторін - тут і складності на любовному фронті, і психопат Електро з манією величі, і вмираючий друг дитинства Гаррі Осборн.

Про "Високу напругу" навряд чи потрібно читати - її потрібно бачити і чути. До сюжету можна знайти безліч претензій, але з візуальної точки зору все зроблено прекрасно. Так що, сідаючи в зручне крісло і надягаючи 3D окуляри, постарайтеся не думати про те, як складуться відносини Пітера і Гвен і чому Електро хоче вбити Людину-павука. В даному випадку це не головне.

Рейтинг IMDB: 8.00

Рецензії: Юрій Шевченко, Олексій Першко

Loading the player ...


"Під маскою жиголо"


Ідеєю свого нового фільму Джон Туртурро вперше поділився зі своїм перукарем, а той розбовтав все Вуді Аллену, який, у підсумку, напросився на роль в "Під маскою жиголо". Результатом роботи стала затишна мелодраматична комедія - кіно не великих залів, але для великих душ.

Рейтинг IMDB: 6.30

Loading the player ...

"Газгольдер"

"Я те отвечаю: мы их исполним. Сделаем по красоте", - говорить артист Баста в трейлері фільму. Одним представником реп-сцени каст не обмежується - знавцям напевно багато чого скажуть імена Гуфа, Віті АК, Смокі Мо та інших особистостей, що просувають хіп -хоп в Росії. Думаєте, "Газгольдер" про музику ? Якби ж то... Кримінальний бойовик!

Loading the player ...

"Діалоги"

"Діалоги" молодого режисера Ірини Волкової складаються з п'яти новел, в яких прості люди стикаються з непростими проблемами і намагаються знайти в собі сміливість їх подолати. "Для мене це фрагменти одного життя, просто в різних обличчях і характерах ", - говорить постановник і зазначає, що в її героях глядач обов'язково впізнає самого себе.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 24 квітня 2014
Like

Ім’я:
29 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 1164
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 1077
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 959
Сила креативу Сила креативу

KMW Global Marathon оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в...

09 вересня 2020 0 908
Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (17-23 вересня)

Екшн-катастрофа з Джерардом Батлером і інші новинки прокату.

16 вересня 2020 0 887