WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Люди Ікс: Дні минулого майбутнього"

Творці нового фільму франшизи про Людей Ікс вирішили залучити масову аудиторію - і шанувальників класичної трилогії, і тих, кому більше до душі припав перезапуск Меттью Вона про "Перший клас". На знімальному майданчику зустрілися молоді і постарілі Професор Ікс і Магнето, повернулися Шторм і Росомаха, з'явилося кілька нових мутантів. Все для того, щоб створити кращу картину в історії циклу.

Де ви ще бачили фільм за коміксами, де головні жіночі ролі виконують чотири номінантки на Оскар, а шість чоловічих - номінанти на Золотий глобус?!

Рейтинг IMDB: 9.20

Рецензії:
Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...
"Подарунок з характером"

Конкурувати з мутантами на цьому тижні буде Михаіл Галустян в костюмі панди. Потрапляючи на свято до сина олігарха, його герой виявляється залучений в захоплюючу пригоду, метою якого є допомогти хлопчикові. Російські критики стверджують, що фільм досить суттєво відрізняється від звичних робіт Галустяна. "Більше, ніж комедія, ширше, ніж сімейне кіно", - наприклад, пише Empire.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 21 травня 2014
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 855
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 450