WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Принцеса Монако"

"Цей фільм - не біографічний, - стверджує виконавиця головної ролі Ніколь Кідман. - Він є дослідженням уразливості і людяності Грейс Келлі".

"Принцеса Монако" відкриває завісу таємниці над життям найкасовішої актриси Голлівуду 50-х, яка залишила свою кінокар'єру заради любові і стала княгинею Монако. Родичі Грейс, втім, залишилися дуже незадоволені фільмом, заявивши, що факти в ньому перекручені, а на прем'єрі в Каннах критики демонстративно покидали зал. Але ж сценарій картини в 2011-му році потрапив в "Чорний список" найбільш цікавих нереалізованих проектів...

Рейтинг IMDB
: 5.60

Рецензія: Сергій Задко

Loading the player ...


"Повар на колесах"

Джон Фавро - творець двох перших фільмів про "Залізну людину" - звертається до жанру комедії. Режисер не тільки зняв "Повара на колесах", але ще й написав до нього сценарій і виконав головну роль. Обережно - в кадрі дуже багато кулінарних шедеврів, а на закуску - Скарлетт Йоханссон, Дастін Хоффман, Софія Вергара і навіть Роберт Дауні-молодший.

Критики в захваті - кажуть, такого доброго фільму на екранах не було давно.

Рейтинг IMDB: 7.90

Loading the player ...

"Як приборкати дракона 2"


Збори "Як приборкати дракона" в три рази перевищили бюджет, і мультфільм був номінований на Оскар - очевидно, що сиквел швидко запустили в роботу. На щастя, працює над ним та ж команда - Дін Де Блуа залишився в режисерському кріслі, а це означає, що за втрату якості переживати не варто. До того ж, до касту приєдналася Кейт Бланшетт - актриса, яка ретельно вибирає проекти.

За чотири роки, що минули з прем'єри першого фільму, діти-глядачі підросли, але разом з ними виріс і головний герой - спільну мову знайти буде нескладно.

Рейтинг IMDB: 8.80

Рецензії: Олексій Першко, Сергій Задко

Loading the player ...


"Нав'язливі ритми"

Чудова Азія Ардженто у другому повнометражному фільмі Фанні Ардан - історії про жінку, яка намагається зберегти любов, що минає. Ох вже ці палкі жителі півдня ...

Рейтинг IMDB: 5.40

Loading the player ...


Ретроспектива Чарлі Чапліна

У кінотеатрі "Київ" стартує "Ретроспектива Чарлі Чапліна", в рамках якої буде представлено п'ять повнометражних стрічок і блок короткого метра. Глядачі зможуть побачити "Великого диктатора", "Золоту лихоманку", "Нові часи", "Вогні великого міста" і "Цирк".

ЮШ 11 червня 2014


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 1651
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 1467
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 999
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 925
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 879