WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Геркулес"

Останнім часом Бретт Ретнер переключився на комедії - після третьої частини "Людей Ікс" режисер зняв "Час Пік 3", "Як вкрасти хмарочос" і взяв участь у створенні провального "​​Муві 43". Однак черговий проект постановника виділяється на загальному тлі - він взявся за історію про знаменитого Геркулеса.

Для ролі сина Зевса Дуейн Джонсон тренувався вісім місяців і кожен день зйомок проводив у гримера близько трьох годин - йому накладали бороду з вовни яка. Чи коштувала гра свічок? "Геркулес", як мінімум, вийшов куди більш вдалим, ніж недавній фільм Ренні Харліна про того ж самого героя. З екшном, принаймні, все в порядку - ви ж не чекали від екранізації коміксів чогось іншого?

Рейтинг IMDB: 6.90

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Секс-відео"

Кемерон Діаз
і Джейк Кездан знову працюють разом - між "Дуже поганою училкою" та її сиквелом, який знаходиться в розробці, на екрани виходить "Секс-відео". Актрисі вже за 40, однак вона не соромиться зніматися в нижній білизні - власне, мабуть, це все, що потрібно знати про фільм.

У США "Секс-відео" провалило стартовий вікенд, а, якщо його і хвалять, то тільки за роботу Джейсона Сігела, який як і раніше ще намагається закріпитися в статусі коміка "вищої ліги". Вірити американським глядачам чи ні - вирішувати вам.

Рейтинг IMDB: 4.90

Loading the player ...

"А ось і вона"

Майкл Дуглас в другому фільмі за рік - вже подія для шанувальників актора, який поборов рак. Відомий режисер Роб Райнер знімає ветерана і Дайан Кітон у комедійній мелодрамі про сімейні проблеми. Герой Дугласа - закоренілий егоїст, життя якого змінюється після знайомства з онукою, про існування якої він навіть не підозрював.

Рейтинг IMDB:
5.30

Loading the player ...

"Крок вперед: Все або нічого"

Якщо франшиза жива, значить, це комусь потрібно. Вп'яте на великому екрані можна подивитися на танцювальний марафон - на цей раз в форматі 3D. Запальні ритми подобаються вам більше, ніж давньогрецькі битви і жарти про секс? Цей фільм для вас.

Рейтинг IMDB: 6.50

Loading the player ...


"Майдан"


Сергій Лозниця у співпраці з кінематографістами з Нідерландів представляє хроніку Майдану. Коментарі, мабуть, зайві

Рейтинг IMDB:
7.20

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Чарівний футбол"

У світовий прокат "Чарівний футбол" вийшов ще рік тому, але в Україну потрапив після закінчення чемпіонату світу. Це "фільм про дружбу, вірність і пристрасть", а головного героя озвучує Руперт Грінт - шкода, нашим шанувальникам Поттеріани знайомий голос не дозволить почути дубляж. У режисерському кріслі, доречі, Хуан Хосе Кампанелла - володар Оскара 2010-го року.

Рейтинг IMDB: 7.20

Loading the player ...
ЮШ 24 липня 2014Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2956
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2093
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1401
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 182