WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Геркулес"

Останнім часом Бретт Ретнер переключився на комедії - після третьої частини "Людей Ікс" режисер зняв "Час Пік 3", "Як вкрасти хмарочос" і взяв участь у створенні провального "​​Муві 43". Однак черговий проект постановника виділяється на загальному тлі - він взявся за історію про знаменитого Геркулеса.

Для ролі сина Зевса Дуейн Джонсон тренувався вісім місяців і кожен день зйомок проводив у гримера близько трьох годин - йому накладали бороду з вовни яка. Чи коштувала гра свічок? "Геркулес", як мінімум, вийшов куди більш вдалим, ніж недавній фільм Ренні Харліна про того ж самого героя. З екшном, принаймні, все в порядку - ви ж не чекали від екранізації коміксів чогось іншого?

Рейтинг IMDB: 6.90

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Секс-відео"

Кемерон Діаз
і Джейк Кездан знову працюють разом - між "Дуже поганою училкою" та її сиквелом, який знаходиться в розробці, на екрани виходить "Секс-відео". Актрисі вже за 40, однак вона не соромиться зніматися в нижній білизні - власне, мабуть, це все, що потрібно знати про фільм.

У США "Секс-відео" провалило стартовий вікенд, а, якщо його і хвалять, то тільки за роботу Джейсона Сігела, який як і раніше ще намагається закріпитися в статусі коміка "вищої ліги". Вірити американським глядачам чи ні - вирішувати вам.

Рейтинг IMDB: 4.90

Loading the player ...

"А ось і вона"

Майкл Дуглас в другому фільмі за рік - вже подія для шанувальників актора, який поборов рак. Відомий режисер Роб Райнер знімає ветерана і Дайан Кітон у комедійній мелодрамі про сімейні проблеми. Герой Дугласа - закоренілий егоїст, життя якого змінюється після знайомства з онукою, про існування якої він навіть не підозрював.

Рейтинг IMDB:
5.30

Loading the player ...

"Крок вперед: Все або нічого"

Якщо франшиза жива, значить, це комусь потрібно. Вп'яте на великому екрані можна подивитися на танцювальний марафон - на цей раз в форматі 3D. Запальні ритми подобаються вам більше, ніж давньогрецькі битви і жарти про секс? Цей фільм для вас.

Рейтинг IMDB: 6.50

Loading the player ...


"Майдан"


Сергій Лозниця у співпраці з кінематографістами з Нідерландів представляє хроніку Майдану. Коментарі, мабуть, зайві

Рейтинг IMDB:
7.20

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Чарівний футбол"

У світовий прокат "Чарівний футбол" вийшов ще рік тому, але в Україну потрапив після закінчення чемпіонату світу. Це "фільм про дружбу, вірність і пристрасть", а головного героя озвучує Руперт Грінт - шкода, нашим шанувальникам Поттеріани знайомий голос не дозволить почути дубляж. У режисерському кріслі, доречі, Хуан Хосе Кампанелла - володар Оскара 2010-го року.

Рейтинг IMDB: 7.20

Loading the player ...
Юрий Шевченко 24 липня 2014
LikeІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4205
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1551
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1016
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1006
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 897