WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Назустріч шторму"

В фільмографії режисера Стівена Куейла вже є фільм "Суперпожар" - тепер постановник вирішив звернутися до іншого стихійного лиха. Уже з назви зрозуміло, що на нас чекає, ну а для тих, хто подивився трейлер, загадок і зовсім не залишилося - стихія розбушувалася не на жарт.

Критики в один голос визнають, що в "Назустріч шторму" природа переграла людей - мовляв, про акторську майстерність говорити не має сенсу. І все ж у головних ролях не останні артисти - Річард Армітедж, що знаходиться на хвилі успіху після ролі в "Хоббіті", і Сара Уейн Келліс - зірка серіалів "Втеча з в'язниці" і "Ходячі мерці"

Рейтинг IMDB: 6.20

Loading the player ...

"Ласкаво просимо в Нью-Йорк"


Культовий в певних колах постановник Абель Феррера (згадайте "Поганого лейтенанта" і "Королів Нью-Йорка") екранізує скандальну історію колишнього глави Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана, який був звинувачений в сексуальних домаганнях.

Протягом двох годин на екрані виконує соло Жерар Депардьє - дехто навіть каже, що це найкраща роль французького актора за багато років. Деякі навпаки критикують картину: мовляв, дивитися на голого 65-річного артиста - не найприємніше видовище. Хто не ризикує, той не п'є шампанське?

Рейтинг IMDB: 5.30

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Я повернуся"

Для любителів італійської культури - комедія Серджо Рубіні "Я повернуся". Головний герой вирішується на самогубство, проте повертається на Землю на тиждень, щоб довести, що він заслужив потрапити в Рай. Сюжет, звичайно, нехитрий, але ми-то знаємо, що італійці можуть додати шарму чому завгодно.

Рейтинг IMDB:
5.60

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...
Юрий Шевченко 07 серпня 2014Ім’я:
27 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)

Вуді Аллен, Мел Гібсон і Новий рік!

30 грудня 2020 0 3011
Твій французький кінофестиваль Твій французький кінофестиваль

Стали відомі журі і фільми 11-го випуску MyFrenchFilmFestival!

07 січня 2021 0 1575
Топ-10 найкращих фільмів зими Топ-10 найкращих фільмів зими

Найцікавіші прем'єри найближчих місяців

10 січня 2021 0 1503
9 британських дебютів 9 британських дебютів

Стартував онлайн-фестиваль «Нове британське кіно»

09 січня 2021 0 1436