WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Винні зірки"

Слухайте, ви вже, напевно, все знаєте про цей фільм. Стартувавши в світовому прокаті ще навесні, екранізація бестселера Джона Гріна зібрала вже майже 300 мільйонів доларів при бюджеті в 12. Історія про кохання хворих на рак тінейджерів стала своєрідним феноменом - тут мова і про книгу, і про її кінематографічну версію.

Шейлін Вудлі
після цієї ролі, по всій видимості, остаточно закріпилася в статусі "королеви тин-муві", а режисера Джоша Буна покликали на підвищення - знімати довгоочікуване "Протистояння" по Стівену Кінгу. А чому б і ні? З літературним матеріалом постановник, як бачимо, справляється на відмінно.

Рейтинг IMDB: 8.20

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...


"Париж. Місто мертвих"


"Побачити Париж і померти" - творці американського хоррора в черговий раз експлуатують відому фразу. На сей раз - в прямому сенсі. Група вчених в пошуках горезвісного філософського каменя відправляється в катакомби під столицею Франції, де знаходяться ... не повірите - Врата Ада.

Що буде далі? Подивіться трейлер - немає сенсу обтяжувати себе читанням його опису, коли і так все ясно.

Рейтинг IMDB: 6.20

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Вовки"

У Джейсона Момоа є проблема. Він - хороший актор, але аж надто яскравої зовнішності. От і звуть його в фільми, на зразок "Вовків" - хто ж ще як не харизматичний гаваєць може зобразити вожака зграї злісних вервольфів?

Якщо порівнювати фільм Девіда Хейтера з недавнім "Перевертнєм", то є очевидним уклін в бік молодіжного кіно. 18-річний хлопець виявляє у себе надприродні здібності і так далі, і тому подібне. Навіщо сценаристу "Людей Ікс" і "Хранителів" дебютувати в режисерському кріслі з таким матеріалом - загадка на мільйон. Тим більше, шанси Хейтера на постановку сольника "Чорної Вдови" (а чутки ходять) "Вовки" явно не підвищили.

Рейтинг IMDB: 5.90

Loading the player ...

"Самотній за контрактом"

"Ми хочемо запустити українську кіноіндустрію."Самотній за контрактом" створений українським виробником, знятий українським режисером на українські гроші ... І якщо фільм поверне кошти, які на нього витрачені, ми зможемо рухатися далі", - каже генеральний директор Нового каналу і продюсер картини Володимир Локотко. Ось тільки в головній ролі не українець - поляк Вацлав Верхол. Саме він зіграв соліста популярної рок-групи, якому за контрактом не можна заводити ніяких романтичних стосунків. Але що робити, якщо любов таки нагрянула ?!

Loading the player ...

"Пестунчики в пошуках веселки"

Хто такі пестунчики? Персонажі іспанської мультиплікації - собачка, теля, свинка, ведмежа, жирафик і пташка. Що вони роблять? Шукають веселку! Попереду незабутні пригоди!

Loading the player ...
Юрий Шевченко 04 вересня 2014
Like

Ім’я:
21 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1483
Нолан - рятівник! Нолан - рятівник!

«Нолан – геній» - коментар, який провокує тривалу дискусію на просторах інтернету. Одні стверджують, що він найбільш переоцінений режисер...

25 серпня 2020 0 941
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 664
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 659
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 512