WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Винні зірки"

Слухайте, ви вже, напевно, все знаєте про цей фільм. Стартувавши в світовому прокаті ще навесні, екранізація бестселера Джона Гріна зібрала вже майже 300 мільйонів доларів при бюджеті в 12. Історія про кохання хворих на рак тінейджерів стала своєрідним феноменом - тут мова і про книгу, і про її кінематографічну версію.

Шейлін Вудлі
після цієї ролі, по всій видимості, остаточно закріпилася в статусі "королеви тин-муві", а режисера Джоша Буна покликали на підвищення - знімати довгоочікуване "Протистояння" по Стівену Кінгу. А чому б і ні? З літературним матеріалом постановник, як бачимо, справляється на відмінно.

Рейтинг IMDB: 8.20

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...


"Париж. Місто мертвих"


"Побачити Париж і померти" - творці американського хоррора в черговий раз експлуатують відому фразу. На сей раз - в прямому сенсі. Група вчених в пошуках горезвісного філософського каменя відправляється в катакомби під столицею Франції, де знаходяться ... не повірите - Врата Ада.

Що буде далі? Подивіться трейлер - немає сенсу обтяжувати себе читанням його опису, коли і так все ясно.

Рейтинг IMDB: 6.20

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Вовки"

У Джейсона Момоа є проблема. Він - хороший актор, але аж надто яскравої зовнішності. От і звуть його в фільми, на зразок "Вовків" - хто ж ще як не харизматичний гаваєць може зобразити вожака зграї злісних вервольфів?

Якщо порівнювати фільм Девіда Хейтера з недавнім "Перевертнєм", то є очевидним уклін в бік молодіжного кіно. 18-річний хлопець виявляє у себе надприродні здібності і так далі, і тому подібне. Навіщо сценаристу "Людей Ікс" і "Хранителів" дебютувати в режисерському кріслі з таким матеріалом - загадка на мільйон. Тим більше, шанси Хейтера на постановку сольника "Чорної Вдови" (а чутки ходять) "Вовки" явно не підвищили.

Рейтинг IMDB: 5.90

Loading the player ...

"Самотній за контрактом"

"Ми хочемо запустити українську кіноіндустрію."Самотній за контрактом" створений українським виробником, знятий українським режисером на українські гроші ... І якщо фільм поверне кошти, які на нього витрачені, ми зможемо рухатися далі", - каже генеральний директор Нового каналу і продюсер картини Володимир Локотко. Ось тільки в головній ролі не українець - поляк Вацлав Верхол. Саме він зіграв соліста популярної рок-групи, якому за контрактом не можна заводити ніяких романтичних стосунків. Але що робити, якщо любов таки нагрянула ?!

Loading the player ...

"Пестунчики в пошуках веселки"

Хто такі пестунчики? Персонажі іспанської мультиплікації - собачка, теля, свинка, ведмежа, жирафик і пташка. Що вони роблять? Шукають веселку! Попереду незабутні пригоди!

Loading the player ...
Юрий Шевченко 04 вересня 2014Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4141
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1660
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1256
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 553