WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Той, що біжить лабіринтом"

Прізвище "Болл" налаштовує знавців кінематографа на найгірше, але, на щастя, книгу Джеймса Дашнера екранізував не Уве, а його однофамілець Уес. Для постановника це дебют на великому екрані, тому від успіху "Того, що біжить лабіринтом" багато в чому залежить його майбутнє. Думки критиків і глядачів на цей рахунок розділилися.

Експерти лають чергову антиутопічну історію за картонних героїв і нескладність постановки, але рейтинг IMDB впевнено тримається на позначці "8" - ті, хто заплатив за квиток в кінотеатр, судячи з усього, не шкодують про витрачені гроші. Та й скромний бюджет в 34 мільйони доларів обіцяє творцям який-ніякий прибуток.

Виконавець головної ролі Ділан О'Брайен, раніше відомий по серіалу "Вовченя", отримує шанс якщо не пробитися у вищу лігу, то хоча б наблизитися до неї. Дашнер все-таки написав трилогію - є, де розвернутися.

Рейтинг IMDB: 8.00

Рецензія: Олексій Першко


"Небеса реальні"


Ще один фільм, який знято за книгою - християнським бестселером 2010-го року, який написали Тодд Берпо і Лінн Вінсент. Різниця з "Тим, що біжить лабіринтом", правда, суттєва - йдеться про історію, що трапилася насправді.

Чотирирічний хлопчик переніс клінічну смерть і розповів, що бачив Рай. Як реагувати батькові на слова дитини? Повірити або викрити брехню? Але як, якщо прокинувшись той розповідає про речі, про які знати просто не міг?

Сценарист "Хороброго серця" і "Перл Харбора" Рендалл Уоллес знімає рідко і, як правило, потрапляє в ціль. В цьому випадку, втім, прицілився він не надто добре, от і виникають питання: а куди, власне, подівся драматургічний талант оповідача?

Рейтинг IMDB:
5.70

Рецензії: Ксеркс, Олексій Першко
Loading the player ...

"Корпоратив"

Своєрідний привіт "Вечірці в Вегасі" від режисера "Темного світу" Олега Асадуліна. Після корпоративу співробітники меблевого салону виявляють розгромлене приміщення, і ніхто, звичайно, не пам'ятає, що сталося. Доводиться з'ясовувати - виходячи із зазначеного жанру, має бути весело.

Loading the player ...

"Римська кільцева дорога"

Loading the player ...

За свій фільм режисер Джанфранко Розі отримав Золотого лева на Венеціанському кінофестивалі. Виносячи за дужки своєї роботи Sacro Gra - найдовшу автомагістраль Італії, що огибає Рим - постановник розповідає про життя столиці і простих людей з їх проблемами, радощами і захопленнями.

Рейтинг IMDB: 6.30

Рецензія: Олексій Першко

Юрий Шевченко 18 вересня 2014
Like

Ім’я:
25 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1752
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 879
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 859
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 729
Сила креативу Сила креативу

KMW Global Marathon оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в...

09 вересня 2020 0 684