WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Той, що біжить лабіринтом"

Прізвище "Болл" налаштовує знавців кінематографа на найгірше, але, на щастя, книгу Джеймса Дашнера екранізував не Уве, а його однофамілець Уес. Для постановника це дебют на великому екрані, тому від успіху "Того, що біжить лабіринтом" багато в чому залежить його майбутнє. Думки критиків і глядачів на цей рахунок розділилися.

Експерти лають чергову антиутопічну історію за картонних героїв і нескладність постановки, але рейтинг IMDB впевнено тримається на позначці "8" - ті, хто заплатив за квиток в кінотеатр, судячи з усього, не шкодують про витрачені гроші. Та й скромний бюджет в 34 мільйони доларів обіцяє творцям який-ніякий прибуток.

Виконавець головної ролі Ділан О'Брайен, раніше відомий по серіалу "Вовченя", отримує шанс якщо не пробитися у вищу лігу, то хоча б наблизитися до неї. Дашнер все-таки написав трилогію - є, де розвернутися.

Рейтинг IMDB: 8.00

Рецензія: Олексій Першко


"Небеса реальні"


Ще один фільм, який знято за книгою - християнським бестселером 2010-го року, який написали Тодд Берпо і Лінн Вінсент. Різниця з "Тим, що біжить лабіринтом", правда, суттєва - йдеться про історію, що трапилася насправді.

Чотирирічний хлопчик переніс клінічну смерть і розповів, що бачив Рай. Як реагувати батькові на слова дитини? Повірити або викрити брехню? Але як, якщо прокинувшись той розповідає про речі, про які знати просто не міг?

Сценарист "Хороброго серця" і "Перл Харбора" Рендалл Уоллес знімає рідко і, як правило, потрапляє в ціль. В цьому випадку, втім, прицілився він не надто добре, от і виникають питання: а куди, власне, подівся драматургічний талант оповідача?

Рейтинг IMDB:
5.70

Рецензії: Ксеркс, Олексій Першко
Loading the player ...

"Корпоратив"

Своєрідний привіт "Вечірці в Вегасі" від режисера "Темного світу" Олега Асадуліна. Після корпоративу співробітники меблевого салону виявляють розгромлене приміщення, і ніхто, звичайно, не пам'ятає, що сталося. Доводиться з'ясовувати - виходячи із зазначеного жанру, має бути весело.

Loading the player ...

"Римська кільцева дорога"

Loading the player ...

За свій фільм режисер Джанфранко Розі отримав Золотого лева на Венеціанському кінофестивалі. Виносячи за дужки своєї роботи Sacro Gra - найдовшу автомагістраль Італії, що огибає Рим - постановник розповідає про життя столиці і простих людей з їх проблемами, радощами і захопленнями.

Рейтинг IMDB: 6.30

Рецензія: Олексій Першко

Юрий Шевченко 18 вересня 2014
Like

Ім’я:
08 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1854
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1357
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1221
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 804
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 637