WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Аннабель"

"В основі фільму лежать реальні події", - стверджують творці "Аннабель". Спін-офф торішнього "Закляття" розповідає передісторію зловісною ляльки, яка зберігалася вдома у подружжя Уоррренов - серед інших містичних предметів, з якими мали справу детективи, що займаються паранормальними явищами. Джеймс Ван свій пост здав, а в режисерському кріслі цього разу його оператор - Джон Р. Леонетти.

Це не перший фільм Леонетти в якості постановника, але попередні проекти - сиквели "Смертельною битви" і "Ефекту метелика" - популярності йому не принесли. Здається, "Аннабель" - той самий шанс зробити серйозний крок вперед. Головне - добряче налякати глядача.

Рейтинг IMDB: 6.20

Loading the player ...

"Бивень"

Режисер комедій Кевін Сміт, судячи з усього, залишився в минулому - після кривавого "Червоного штату" всім відомий Мовчазний Боб знову представляє не саму веселу роботу. Звичайно, серед жанрів "Бивня" комедія значиться, але в компанії драми і жахів.

Про проект говорили давно і багато, тому любителі кіно мають прекрасно знати, про що тут мова. З актора Джастіна Лонга робитимуть моржа - так, в прямому сенсі. Є камео Джонні Деппа. Ті, хто фільм вже бачив, кажуть, що він "безглуздий, дивний і неоднозначний".

"Якщо Кевін Сміт накурився, коли придумав цю історію, то варто визнати, що марихуана прекрасно діє на уяву", - пише Globe and Mail. А глядачам, в такому випадку, що робити?

Рейтинг IMDB: 6.70

Loading the player ...

"Залишені"

Варто було Ніколасу Кейджу поправити своє реноме міцною драмою "Джо", як володар одного з найсумніших поглядів в історії кінематографа знову кинувся в безодню божевілля. Рейтинг "Залишених" на Rotten Tomatoes - 2%. Зізнатися, не пригадуємо подібних цифр відносно фільмів, які виходять у широкий прокат.

"Будь ласка, не приводите невіруючих на цей фільм", - просив Сатана з постера "Залишених". Оригінальна промо-кампанія, прямо скажемо, вістів роботі Віка Армстронга не додала. Хоча, якщо сприймати цю містичну драму як комедію, то враження може скластися цілком непогане.

Рейтинг IMDB: 3.80

Рецензії: Олексій Першко
,

Сергій Задко

,

Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Кінороман"

"Лорен Лі Сміт чудова", - пише сайт Cinemablographer. Не чули про таку актрисі? Тоді у вас є шанс з нею познайомитися - в ​​прокат виходить канадська драмеді "Кінороман". Виключно для цінителів.

Рейтинг IMDB: 6.30

Loading the player ...

"Випускний"

Весілля, корпоративи, випускні - люблять у Росії веселитися. Сергій Свєтлаков і колишній резидент Comedy Club Олександр Незлобін розповідають, як святкує закінчення школи сучасна молодь.

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Ведмеді-сусіди"

"熊 出沒 之 奪寶 熊兵" - саме так в оригіналі виглядає назва мультфільму. Не дивуйтеся - "Ведмеді-сусіди" родом з Китаю. Більш того, встановили рекорд за зборами серед тамтешніх анімаційних проектів. Кому екзотики?

Рейтинг IMDB:
5.20

Loading the player ...
ЮШ 09 жовтня 2014Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2210
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1689
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1005