WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Суддя"

"Роберт Дауні молодший вряди-годи знявся в драмі, але всі нагороди отримає Роберт Дювалл", - пишуть критики. Режисер Девід Добкін вперше в кар'єрі відмовляється веселити глядачів: постановник "Хочу як ти" і "Шанхайських лицарів" представляє цілком серйозний проект, в якому також виступив сценаристом і режисером. Крім виконавців головних ролей, у "Судді" досить потужний каст: Вєра Фарміга, Вінсент Д'Онофріо, Біллі Боб Торнтон.

Участь в франшизах про Залізну людину і Шерлока Холмса створила Дауні молодшому певний образ, тому ще цікавіше подивитися на нього за рамками зони комфорту. Тим більше, судячи з відгуків, уваги заслуговують не тільки акторські перформанси - це сильна робота в усіх відношеннях.

Рейтинг IMDB: 7.80

Loading the player ...


"Прогулянка серед могил"


Третя "Заручниця" вийде на початку наступного року, але Ліам Нісон нагадує, що з пістолетом він на "ти". Скотт Френк, куди більш відомий як сценарист, свій перший повний метр випустив вісім років тому - "Обман" провалився в прокаті, але відгуки зібрав пристойні. С "Прогулянкою серед могил", судячи з усього, все навпаки: свій бюджет фільм вже відбив, проте критики не в захваті.

Нісон на сей раз - детектив-одинак​​, який розслідує серію кривавих убивств на вулицях Нью-Йорка. У кого є сумніви, що Ліам покарає зло?

Рейтинг IMDB: 6.80

Loading the player ...

"Страховик"

Антонио Бандерас згадує про коріння і приймає участь у іспанському проекті. Нічого дивного, але є зауваження - йдеться про наукову фантастику. Постапокаліпсис, штучний інтелект, радіоактивна пустеля і Бандерас. Оригінальне поєднання, але чи можуть ці компоненти взаємодіяти? Результат вийшов, м'яко кажучи., неоднозначний.

Рейтинг IMDB: 6.20

Рецензии: Ксеркс, Юрий Шевченко

Loading the player ...


"Святий Лоран"


Торік образ відомого дизайнера на екрані втілив П'єр Ніне. Настав час порівнянь - у фільмі Бертрана Бонелло в строгому костюмі і елегантних окулярах хизується Гаспар Ул'єль. Хто впорався краще? Чия історія переконливіша? Хто зумів розповісти всю правду про ексцентричного генія? Вирішувати глядачам.

Рейтинг IMDB:
6.80

Рецензія:
Олексій Першко

Loading the player ...

"2 спальні, 1 ванна"

Як малобюджетний хоррор невідомого режисера потрапив в прокат? У нас тільки один варіант відповіді: це підступи шанувальників Еріка Робертса і Костаса Менділор. Не пропустіть шанс побачити своїх кумирів на великому екрані!

Рейтинг IMDB: 5.90

Рецензія: Ксеркс

Loading the player ...
Юрий Шевченко 17 жовтня 2014
Like

Ім’я:
10 липня 2020
Ваш коментар

популярні статті


50 років Полу Томасу Андерсону 50 років Полу Томасу Андерсону

Пол Томас Андерсон – велика фігура в сучасній кіноіндустрії, лідер американського незалежного кіно і простий глядач, який не цурається...

26 червня 2020 0 858
Чорновий монтаж Чорновий монтаж

FIRST CUT LAB ВІДБУДЕТЬСЯ В УКРАЇНІ

07 липня 2020 0 148