WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Гірко! 2"

Через рік після виходу на екрани фільму "Гірко!", збори якого в Росії майже в двадцять разів перевищили бюджет фільму, режисер Жора Крижовніков представляє абсолютно логічне продовження історії. Справді, якщо глядачам сподобалося, навіщо зупинятися? Проте концепція злегка змінюється: мова тепер не про весілля, а про похорон. Нехай і несправжній.

У сиквелі повертаються не тільки всі головні герої, але і Сергій Свєтлаков - продюсер проекту знову виступає в ролі запрошеної зірки. "Таке буває рідко, але сиквел практично в усьому краще першого фільму", - стверджує російський портал Film.ru. Не вірите? Тоді саме час йти за квитками.

Loading the player ...

"Сімейка монстрів"

Американська компанія Laika продовжує завойовувати ринок. "Сімейка монстрів" - третя після "Кораліни" і "Паранорман" робота студії, яка спеціалізується на ляльковій анімації. Це екранізації книги Алана Сноу, в якій розповідається про хлопчика, що був вихованій сім'єю тролів.

Над проектом працювала значна кількість акторів "з іменем". Головну роль озвучив відомий за "Грою Престолів" Айзек Хемпстед-Райт, але куди голосніше звучать імена Бена Кінгслі, Тоні Коллетт, Ніка Фроста і Саймона Пегга.

Конкурс

Рецензії: Олексій Першко, Ксеркс

Рейтинг IMDB:
7.20

Loading the player ...

"Супер шістка"

Студія Disney продовжує співпрацю з Marvel: "Супер шістка" знята за коміксами, але орієнтована на дитячу аудиторію - мультфільм значно відрізняється від першоджерела.

Геніальний хлопчик-винахідник Хіро Хамада збирає команду героїв, щоб боротися із злочинністю в своєму рідному місті. Каст, звичайно, скромніший, ніж у "Сімейки монстрів", але й тут є, на кого звернути увагу. Приміром, участь в озвучці взяли Дженезис Родрігес, ТіДжей Міллер і Деймон Уайанс-молодший.

Конкурс

Loading the player ...
ЮШ 22 жовтня 2014


Ім’я:
18 травня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 2248
Початок весни Початок весни

Стартують покази онлайн-кінопрограми «Французької весни в Україні – 2021»

23 квітня 2021 0 2076
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-5 травня)

Кінотеатри відкриваються!

30 квітня 2021 0 2062
І вдома, і в кіно І вдома, і в кіно

8-й Чілдрен Кінофест оголосив програму

28 квітня 2021 0 1616
Не блокбастерами єдиними Не блокбастерами єдиними

Фестиваль американського кіно «незалежність» відбудеться 13-19 травня у Києві

29 квітня 2021 0 1547