Обитель зла

WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Поводир"

Точка зору: "Фільм претендує на широкий публічний успіх, тобто, на думку його авторів, має здатність говорити про глибинні національні проблеми на універсальній мові кіно. Але після перегляду в цьому виникає ряд сумнівів, в числі яких: досконала однозначність характеристик героїв, драматургічна слабкість оповіді, обумовлена, не виключаємо, масштабністю задуму та історичного матеріалу, і відсутність виразного позитивного послання, яке було б незайвим для широкої публіки в нинішній непростий для нашої країни час "(Олексій Першко, kino-teatr.ua).

Рейтинг IMDB: 7.70

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Віджа. Смертельна гра"

Точка зору: "Неймовірно дурний і вторинний фільм про примар, який сміливо демонструє глядачеві все кліше жанру" (Клаудія Пьюіг, USA Today).

Точка зору: "Фінальні титри повідомляють, що фільм заснований на настільній грі. Настільну гру можна повернути в магазин, а ось квиток в кіно - ні" (Бен Кенігсберг, New York Times).

Рейтинг IMDB: 4.50

Rotten Tomatoes: 7%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Ріо, я люблю тебе"

Слідом за Парижем і Нью-Йорком прийшов час Ріо-де-Жанейро розбурхувати розуми і серця публіки. Відомий альманах відправляється до Бразилії: десять історій про життя і любові на тлі мальовничого і дивного міста.

Рейтинг IMDB:
5.60

Loading the player ...

"Вікінги"

Що роблять не надто популярні американські актори, у яких немає на руках цікавих голлівудських проектів? Їдуть до Європи. Зірка "Справжньої крові" Райан Квантен і майбутній "Перевізник" Ед Скрейн в їх числі: вони солируют в спільному проекті кінематографістів Швейцарії, Німеччини і ПАР. Тема вікінгів ще, виявляється, не вичерпала себе.

Рейтинг IMDB: 5.70

Loading the player ...


"З любов'ю, Розі"


Точка зору: "Жіноча" книга про двох друзів, які закохуються один в одного, перетворилася на ромком, який так і хочеться розкритикувати в пух і прах, але щось не дозволяє цього зробити "(Кет Кларк, Time Out).

Точка зору: "Вельми милий англомовний дебют німецького постановника комедій Крістіана Діттер. Хімію між героями Лілі Коллінз і Сема Клафліна ви відчуєте з перших же хвилин" (Гай Лодж, Variety).

Рейтинг IMDB: 7.60

Rotten Tomatoes: 30%

Loading the player ...

"Все включено 2: Галопом по Європам"

Рейтинг першого фільму про пригоди шведської сімейки в чужій для неї країні на сайті IMDB зупинився на позначці 4.00. Сиквел оцінюють ще нижче. Чи варто знайомитися з матеріалом? Тільки відчайдушним прихильникам не найвишуканішого північноєвропейського гумору.

Рейтинг IMDB: 3.50

Loading the player ...

"День дурня"

Точка зору: "Секрет успіху картини в тому, що режисер Олександр Баранов чудово конструює абсурдні сцени, які одну за одною породжує перенесений в наш час гоголівський сюжет. При цьому він не покладається на гоголівські жарти і не намагається, як творці недавнього "Дубровського", перетягнути в XXI век застарілі деталі розповіді" (Борис Іванов, film.ru).
 
Точка зору: "Запала вистачає максимум хвилин на 15 - після чого "День дурня" структурно занурюється в самоповтори, а сюжетно просто здувається, щоб розгубити і інтригу, і останні залишки логіки" (Денис Руза, Time Out)
 

Loading the player ...

"Нове британське кіно - 2014"

13 листопада в Україні розпочнеться 14-й фестиваль "Нове британське кіно". За традицією, Британська Рада в Україні та компанія "Артхаус Трафік" представлять щорічну підбірку свіжого кіно Великобританії. В програмі цьогорічного фестивалю представлені наступні фільми:

"Вільям Тернер"


"Френк"

"Джимі Хендрікс"

"Малолєтка"

"За тих, хто в морі"

"Ритмічно наспівуючи"

"Про кіно і про дітей"


"Британія. Коротко"

ЮШ 14 листопада 2014


Ім’я:
01 грудня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 2137
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 2115
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 2035
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1788
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1677