WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Голодні ігри: Переспівниця. Частина I"

Чим далі - тим дорожче. Якщо перші "Голодні ігри" обійшлися їх творцям в 78 мільйонів доларів, то третій фільм підняв планку до 140. За модної нині тенденції останню книгу трилогії Сьюзен Коллінз розділили на дві частини: епічний фінал нам покажуть восени 2015, а поки Кітнісс Евердін і її товариші готуються до бунту проти Капітолія.

Будьте готові до того, що перша глава "Переспівниці" практично начисто позбавлена екшна і зосереджується на переживаннях головної героїні і демонстрації особливостей ведення політичної пропаганди. Фанатам франшизи, втім, фільм до перегляду обов'язковий, а ті, хто потрапить на нього випадково, мають можливість віддати данину поваги Філіп Сеймур Хоффману, який помер у лютому цього року.

Рейтинг IMDB:
7.50

Rotten Tomatoes
: 72%

Рецензії: Юрій Шевченко, Олексій Першко


"Темніше ночі"

Перший мексиканський фільм у форматі 3D - рімейк однойменного хоррора 1975-го року, який прийнято вважати класикою жанру в Латинській Америці. Молода дівчина отримує у спадок від тітки особняк, а там ...

На відміну від його попередника, новий "Темніше ночі" все більше критикують. Мовляв, за 40 років можна було придумати щось більш оригінальне, а не намагатися завоювати публіку відомої вивіскою.

Рейтинг IMDB: 4.10

Loading the player ...


"Канікули маленького Ніколя"


"Маленький Ніколя" режисера Лорана Тірара, що вийшов в 2009-му році, зібрав у світі майже 60 мільйонів доларів. Через п'ять років постановник знову представляє екранізацію серії книг Рене Госсіні і Жана-Жака Сампе. Виконавця ролі головного героя в силу віку довелося змінити, проте концепція все та ж - сімейна комедія про пригоди пустотливого і веселого хлопчика.

Рейтинг IMDB: 5.90

Loading the player ...


"Нова подружка"


У новій роботі Франсуа Озона Роберт Дюріс приміряє на себе незвичне амплуа - артист погодився зіграти транссексуала. Його герой таким чином намагається допомогти  подрузі, яка дуже переживаэ через смерть його дружини, та й самому собі. Але до яких наслідків у житті обох може призвести такий поворот?

Рейтинг IMDB
: 6.70

Rotten Tomatoes:
60%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Sex, кава, цигарки"

"Специфічна розмовна комедія, яка буде зрозуміла і близька тим, хто тижня не може прожити без пафосної вечірки або походу в ресторан. Інші можуть залишитися ні з чим", - пише про новий російський фільм портал Film.ru. Тепер залишилося тільки визначитися, чи частий ви гість на пафосних заходах.

Loading the player ...
ЮШ 20 листопада 2014Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 березня)

Бенедикт Камбербетч, Боб Оденкірк і інші зірки в новинки прокату.

17 березня 2021 0 4711
Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 1958
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1551
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 859