WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Голодні ігри: Переспівниця. Частина I"

Чим далі - тим дорожче. Якщо перші "Голодні ігри" обійшлися їх творцям в 78 мільйонів доларів, то третій фільм підняв планку до 140. За модної нині тенденції останню книгу трилогії Сьюзен Коллінз розділили на дві частини: епічний фінал нам покажуть восени 2015, а поки Кітнісс Евердін і її товариші готуються до бунту проти Капітолія.

Будьте готові до того, що перша глава "Переспівниці" практично начисто позбавлена екшна і зосереджується на переживаннях головної героїні і демонстрації особливостей ведення політичної пропаганди. Фанатам франшизи, втім, фільм до перегляду обов'язковий, а ті, хто потрапить на нього випадково, мають можливість віддати данину поваги Філіп Сеймур Хоффману, який помер у лютому цього року.

Рейтинг IMDB:
7.50

Rotten Tomatoes
: 72%

Рецензії: Юрій Шевченко, Олексій Першко


"Темніше ночі"

Перший мексиканський фільм у форматі 3D - рімейк однойменного хоррора 1975-го року, який прийнято вважати класикою жанру в Латинській Америці. Молода дівчина отримує у спадок від тітки особняк, а там ...

На відміну від його попередника, новий "Темніше ночі" все більше критикують. Мовляв, за 40 років можна було придумати щось більш оригінальне, а не намагатися завоювати публіку відомої вивіскою.

Рейтинг IMDB: 4.10

Loading the player ...


"Канікули маленького Ніколя"


"Маленький Ніколя" режисера Лорана Тірара, що вийшов в 2009-му році, зібрав у світі майже 60 мільйонів доларів. Через п'ять років постановник знову представляє екранізацію серії книг Рене Госсіні і Жана-Жака Сампе. Виконавця ролі головного героя в силу віку довелося змінити, проте концепція все та ж - сімейна комедія про пригоди пустотливого і веселого хлопчика.

Рейтинг IMDB: 5.90

Loading the player ...


"Нова подружка"


У новій роботі Франсуа Озона Роберт Дюріс приміряє на себе незвичне амплуа - артист погодився зіграти транссексуала. Його герой таким чином намагається допомогти  подрузі, яка дуже переживаэ через смерть його дружини, та й самому собі. Але до яких наслідків у житті обох може призвести такий поворот?

Рейтинг IMDB
: 6.70

Rotten Tomatoes:
60%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Sex, кава, цигарки"

"Специфічна розмовна комедія, яка буде зрозуміла і близька тим, хто тижня не може прожити без пафосної вечірки або походу в ресторан. Інші можуть залишитися ні з чим", - пише про новий російський фільм портал Film.ru. Тепер залишилося тільки визначитися, чи частий ви гість на пафосних заходах.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 20 листопада 2014
Like

Ім’я:
18 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1351
Нолан - рятівник! Нолан - рятівник!

«Нолан – геній» - коментар, який провокує тривалу дискусію на просторах інтернету. Одні стверджують, що він найбільш переоцінений режисер...

25 серпня 2020 0 848
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 562
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 561
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 408