WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Нестерпні боси 2"

Неписаний закон голлівудського кіновиробництва - якщо фільм вийшов вдалим, то у нього буде сиквел. У такій ситуації абсолютно неважливо, чи має історія хоча б натяк на логічне продовження. Тут головне зберегти провідних акторів, додати ще парочку знайомих облич і сподіватися, що глядач "схаває".

Перші "Нестерпні боси" зібрали в прокаті більше 200 мільйонів доларів, тому над тим, чи знімати продовження, керівництво New Line Cinema навіть не замислювалося - звичайно знімати! Сета Гордона в режисерському кріслі змінив Шон Андерс - постановник провального "Папи-Досвідос", зате сценарист відмінного "Ми - Міллери". До акторського складу (на місці всі, крім Коліна Фаррелла) додалися Кріс Пайн і Крістоф Вальц, але виконує соло, звичайно, знайома по першому фільму трійця - Джейсон Бейтман, Чарлі Дей і Джейсон Судейкіс. Не комедійна еліта, але десь поруч.

Рейтинг IMDB: 6.70

Rotten Tomatoes:
36%

Loading the player ...

"Пінгвіни Мадагаскару"

Коли в озвучуванні мультфільму беруть участь Бенедикт Камбербетч і Джон Малкович, можна з упевненістю говорити, що на нього покладають певні надії. Загін пінгвінів, знайомий глядачам за "Мадагаскаром" і власним серіалом, виходить у велике плавання з серйозними амбіціями. Студія свідомо відмовляється від нових ідей на користь відомих персонажів, але чи спрацює такий підхід? Хтось буде радий знову бачити бешкетних птахів, але ж знайдуться й ті, кому вони порядком набридли.

Рейтинг IMDB: 7.60

Rotten Tomatoes: 68%

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко, Сергій Задко

Loading the player ...

"Моя пані"

Відома француженка Еммануель Беар не шукає легких шляхів. Актриса посприяла популяризації австралійського кіно, знявшись у дебютному проекті Стівена Ленса. У драматичній історії Беар дістався образ сусідки 16-річного хлопця, яка любить, так би мовити, командувати людьми ...

Рейтинг IMDB: 7.30

Rotten Tomatoes: 33%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


"Третя персона"


Три прекрасних міста, десяток чудових акторів і володар Оскара Пол Хаггіс за камерою. "Третя персона" обіцяла стати подією, але очікування сповна не виправдала. В український прокат фільм виходить через рік після своєї прем'єри, тому багато хто напевно вже встиг ознайомитися з матеріалом. Крім закрученого сюжету, емоційних сцен і чарівних видів на Париж, Рим і Нью-Йорк є тут ще й оголена Олівія Уайльд. Для цінителів. Ну а Ліам Нісон нагадує про часи, коли він ще грав не тільки екшн-героїв - тут він просто письменник.

Рейтинг IMDB: 6.40

Rotten Tomatoes:
23%

Рецензія: Ксеркс

Loading the player ...

"Superнянь"

Розбавляє уїк-енд французька комедія про те, як сімейна пара залишила свого сина на піклування 30-річного раздолбая, та ще й в його день народження. Що з цього вийшло - здогадатися не надто складно. Чи буде це смішно? А ось тут вже варто перевірити.

Рейтинг IMDB: 6.50

Loading the player ...

"Сильніше, ніж зброя"

Документальний фільм показує еволюцію українських реалій: від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента першого грудня до кривавих боїв в руїнах донецького аеропорту. Він надасть глядачеві можливість відчути підйом і відчай як Майдану, так і війни на сході України.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 28 листопада 2014Ім’я:
08 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1710
Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня) Що в кіно? Прем'єри тижня (25 лютого-3 березня)

«Скажене весілля 3» та інші прем'єри тижня.

24 лютого 2021 0 1379
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 1269
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 1193
Ласкаво просимо в Берлін! Ласкаво просимо в Берлін!

На Український Національний Стенд Європейського кіноринку

22 лютого 2021 0 900