addams-family-2

WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Вартовий часу"

Сюжет оповідання Роберта Хайнлайна "Всі ви зомбі..." вже досить давно подорожує по інтернету в якості мема, тому не дивуйтеся, якщо "Вартовий часу" здасться вам чимось знайомим. У перервах між роботою над проектами, які претендують на найсерйозніші нагороди, Ітан Хоук дозволяє собі зніматися і в малобюджетной фантастиці - втім, мова йде про один з кращих представників жанру. Інша справа, що літературне джерело - не зовсім та книга, до екранізації якої готовий недосвідчений глядач. Як мінімум, мова йде про здивування - таких закручених історій про петлы часу ви, мабуть, ще не чули.

Рейтинг IMDB:
7.50

Rotten Tomatoes: 82%

Рецензія: Олексій Першко


"Зникнення Елеанор Рігбі: Вони"


Дебютний повний метр Неда Бенсона, що цікаво, не має ніякого відношення до групі The Beatles - це навіть не спосіб привернути увагу, а просто данина поваги великим музикантам. Режисеру, як і ліверпульській четвірці, вистачає амбіцій: мелодраму про розрив сімейної пари він спочатку розділив на два фільми, які в сумі йдуть більше трьох годин. Прокатникам, втім, ця інновація виявилася не до душі - довелося монтувати з "Нього" і "Неї" одну стрічку.

Джеймс МакЕвой і Джесіка Честейн вже досягли того рівня, коли можна говорити, що вони за визначенням не можуть зіграти погано. Та й до проектів обидва артиста ставляться дуже ретельно, їх присутність - гарантія якості. "Зникнення Елеанор Рігбі» не стало виключенням - як кажуть, просто і зі смаком.

Рейтинг IMDB:
7.00

Rotten Tomatoes
: 62%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Треш"

Стівен Долдрі звик працювати на Оскар: три його фільму були здобувачами престижної нагороди. Але "Треш" навряд чи піде по їх стопах - режисер занурився в незвичну для себе атмосферу і мало не пішов на дно.

Екранізація пригодницької книги про бразильських тінейджерів, які перейшли дорогу корумпованому представникові влади, без сумніву, має гострий соціальний підтекст, але Долдрі не вдається надати їй звичної для нього глибини. Та й відмова від драматургії на користь натяку на екшн - не найбільш вдала ідея. Виходить, "ні вашим, ні нашим".

Рейтинг IMDB: 6.90

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Піраміда"

"Александр Ажа представляє" - досить гучна вивіска, коли мова йде про хоррор. Сценарист "Дзеркал" та "У пагорбів є очі" Грегорі Левассер дебютує в режисурі під чуйним керівництвом іменитого наставника та колеги. Тема обрана незаїжджена, але багато чого залежить від того, як її подати. Думки критиків в цьому відношенні зустрічаються кардинально різні.

Рейтинг IMDB: 7.70

Rotten Tomatoes: 13%

Loading the player ...


"Лігво звіра"


Ще один ужастик, але вже рангом нижче. Та й сюжет куди банальніше: ви не повірите, але сім'я в'їжджає в новий будинок, де сталося вбивство. Чи можна вичавити щось нове з затертої до дірок зав'язки? Відповідає Мак Картер. Теж, до речі, новачок у кіновиробництві.

Рейтинг IMDB: 5.20

Rotten Tomatoes: 36%

Loading the player ...


"Хочеш чи ні?"

Європейське кіно цього тижня представлено романтичною комедією Тоні Маршалл з Софі Марсо в головній ролі. У свої майже п'ятдесят француженка все ще виглядає чудово - так чому б не заглянути на сеанс?

Рейтинг IMDB: 5.10

Loading the player ...

"Любить не любить"

Світлана Ходченкова робить кар'єру в Голлівуді, але не забуває про коріння, регулярно знімаючись в російських картинах. Сама остання її робота - комедія про любовний трикутник на тлі чарівних пейзажів Парижа. Нічого нового, але такі фільми теж, напевно, потрібні - все-таки легка розвага в чистому вигляді.

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Зірка"

А ось "Зірка" Анни Мелікян - робота куди більш серйозна. Критики пишуть оди Тінатін Далакішвілі і Северін Янушаускайте, а режисера називають "казкаркою російського кінематографа". Діапазон жанрової приналежності коливається від комедії до драми, і цей саме той випадок, коли подібна невизначеність йде на благо. Загалом, комплімент на компліменті.

Loading the player ...

"Все включено 2: Галопом по Європам"

Чи бачили шведський "Все включено", який вийшов два роки тому? Ні? Не дивно: рейтинги цього фільму відверто лякають. У сиквела вони ще нижче, так що варто гарненько подумати, що наважуватися на ризикований вчинок і брати квиток в кінотеатр. Тим більше, варіантів у цей вікенд вистачає.

Рейтинг IMDB:
3.40

Loading the player ...
ЮШ 05 грудня 2014


Ім’я:
28 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1906
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1808
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1563
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1439
Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (18-24 листопада)

Пол Радд, Нумі Рапас, Джеймс Макевой та інші зірки у новинках прокату.

18 листопада 2021 0 930