WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Хоббіт: Битва п'яти воїнств"

Ще одна епічна сага добігає кінця - на глядачів чекає прощання з фентезійним світом Середзем'я і героями Джона Р.Р. Толкіна, яких на великій екрані переніс Пітер Джексон. Три роки, три фільми - прийшов час Більбо Беггінса ввічливо розкланятися перед глядачами.

Що ще сказати про "Битву п'яти воїнств"? Адже не сюжет розповідати, справді? Приготуйтеся до протистояння величезних масштабів довжиною десь в півтори години (мова виключно про саму битву), та ще й показаному в деяких кінотеатрах у форматі HFR 3D - вперше в Україні. Для очей незвично, але ж ми довіряємо містеру Джексону, правда?

Рейтинг IMDB: 9.20

Rotten Tomatoes: 79%

Рецензія: Юрій Шевченко


Loading the player ...

"Джон Уїк"


Працюючи над своїм першим фільмом, колишні каскадери Чад Стахелскі і Девід Лейтч вирішили покликати на головну роль когось із знайомих акторів. Враховуючи те, що вони були дублерами Кіану Рівза в "Матриці", дзвінок забутому герою виглядав цілком логічно. Кіану повертається - пощади не буде нікому.

Не сама типова роль для Рівза, але цілком переконлива - в образі колишнього кілера, який образився на поганих хлопців, він ефектно відправляє на той світ близько сотні негідників. Так, це не робота на Оскар, але цього від Кіану і не потрібно: головне - добре виглядати в кадрі. Любителі глибокого кіно проходять мимо - цей бойовик родом прямо з салонів 90-х.

Рейтинг IMDB:
7.70

Rotten Tomatoes: 85%

Рецензії: Ксеркс, Олексій Першко, Юрій Шевченко, smaga

Loading the player ...

"Зоряна карта"

Новий проект Девіда Кроненберга - подія в світі кінематографу незалежно від контексту. "Зоряна карта" принесла Пальмову гілку Канн Джуліанні Мур і додала вістів молодий і перспективній Міє Васіковській - акторські роботи тут, без сумніву, на висоті. Що стосується самого фільму, то думки розділилися - хтось готовий втоптати його в бруд, хтось вважає однією з кращих робіт року, що минає. Що ж, так часто буває, коли кіно виходить дійсно неординарним.

Рейтинг IMDB: 6.40

Rotten Tomatoes: 68%

Рецензії: Олексій Першко, Ксеркс

Loading the player ...


"Френк"


Вся музика, виконана у фільмі Майклом Фассбендером і компанією, була записана наживо і навіть складена в процесі зйомок. Акторський склад неординарного фільму Леонарда Абрахамсона цілком поринув в атмосферу, і в якийсь момент може здатися, що ви дивитеся документальну стрічку про химерну інді-групу. Такого ефекту режисер і домагався - дивовижна історія про тонку душу, яку так легко поранити, ідеально лягає в формат робочого щоденника неіснуючої банди.

Рейтинг IMDB: 7.00

Rotten Tomatoes:
93%

Loading the player ...

"Листоноша Пет"

"Просто, але позитивно", - приблизно так характеризують цей мультфільм ті, кому він все-таки сподобався. Багатьох, втім, бентежить наївна анімація і надто дитячий сюжет - надто вже ми звикли до того, як працюють флагмани жанру. На якій ви стороні?

Рейтинг IMDB: 4.60

Rotten Tomatoes
: 48%

Loading the player ...
Юрий Шевченко 12 грудня 2014
Like

Ім’я:
09 грудня 2019
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (14-20 листопада)

Крістіан Бейл і Метт Деймон в претенденті на Оскар, "Ангели Чарлі" та інші новинки прокату.

13 листопада 2019 0 1935
Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада) Що в кіно? Прем'єри тижня (21-27 листопада)

Сиквел "Крижаного серця" та інші новинки прокату.

20 листопада 2019 0 1437
Всесвіт Мавки у Києві Всесвіт Мавки у Києві

Відкрився дизайнерський «Сільпо», прикрашений ілюстраціями з мультфільму

21 листопада 2019 0 1306
Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня) Що в кіно? Прем'єри тижня (28 листопада - 4 грудня)

Повернення в Абатство Даунтон, Агнєшка Голланд і інші новинки прокату.

28 листопада 2019 0 884
Будь собою! Будь собою!

У Києві пройде інклюзивний фестиваль «Єврофест: кіно для кожного»

28 листопада 2019 0 719