WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Різдвяне кіно

Напередодні Різдва компанія Артхаус Трафік збирає колекцію найкращих фільмів 40-х і 50-х років. 18-21 грудня українських глядачів чекає фестиваль різдвяного кіно - американської класики для всієї родини. Фільми, які увійшли до програми, перевірені часом і глядацької любов'ю.

Програма:

1. "Зустрінь мене у Сент-Луїсі" / "Meet me in St.Louis", США, 1944 р., 113 хв.


реж. Вінсент Мінеллі

Сент-Луїс. 1903 рік. Алонсо Сміт, успішний бізнесмен, живе зі своєю дружиною Енн, доньками Естер, Туті, Роуз, Агнесс, сином Лоном, примхливим дідусем і служницею.

2. "Світле Різдво" / "White Christmas", США 1954 р., 120 хв.


реж. Майкл Кертіц

Після закінчення Другої світової війни два колишні солдати Боб Уоллас і Філ Девіс об'єднують свої таланти, щоб стати кращим співаючим танцювальним дуетом в Америці.

3. "Диво на 34-й вулиці" / "Miracle on 34-th Street", США, 1947 р., 96 хв.

реж. Джордж Сітон

Під час параду, влаштованого великим магазином в переддень Різдва, актор, який повинен був грати Санта Клауса, виявлений п'яним у дим.

4. "Це дивовижне життя" / "It's wonderful life", США 1946 р., 130 хв.


реж. Френк Капра

Джордж Бейлі, власник кредитної компанії у вигаданому американському містечку Бедфорд Фоллс, чесний, чуйний, люблячий чоловік і батько, пригнічений звалившимися на нього негараздами і подумує про самогубство.

"Джимі Хендрікс"

Оскароносний сценарист "12 років рабства" Джон Рідлі зняв не байопік про великого музиканта. Точніше, не зовсім стандартний байопік. Його фільм зосереджується на невеликому періоді з життя Хендрікса - від переїзду в Лондон до запису дебютного альбому. Андре Беджамін, який зіграв Джимі - цілком переконливий у своїй ролі, але знайомі легендарного гітариста проект розкритикували - мовляв, надто багато в ньому вигадки. Втім, якщо сприймати це як просто кіно, а не історію життя людини, що реально існувала, то чіплятися, мабуть, не варто.

Рейтинг IMDB: 5.60

Rotten Tomatoes: 68%

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Краще в мені"

Ніколас Спаркс знову на екранах. Враховуючи те, що перу цього автора належать "Щоденник пам'яті" і "Поспішай кохати ...", досить легко припустити, чого варто чекати від фільму постановника "Гамбіту" Майкла Хоффмана. Джеймс Марсден і Мішель Монахен грають в любов під музику Джона Ледженда. Критики не в захваті, але глядачам, судячи з відгуків, подобається. Сентиментально, жалісно, як інакше?

Рейтинг IMDB: 6.30

Rotten Tomatoes: 8%

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Астерікс: Земля Богів"

Астерікс і Обелікс, схоже, нескоро зникнуть з екранів - якщо не фільми, то анімаційні роботи про них виходять регулярно. Галли знову б'ються з римлянами на чолі з підступним Юлієм Цезарем - нічого нового, але схема працює!

Рейтинг IMDB:
7.20

Loading the player ...
"Бабай"

"Бабай" Марини Медведь - перший український повнометражний мультфільм, який, судячи з усього, повинен задати тон розвитку цього напрямку в країні. Герої дитячих страшилок виходять на полювання за яйцем, виконуючим заповітне бажання, а озвучують їх відомі представники нашого шоу-бізнесу: Ірма Вітовська, Остап Ступка, Мирослав Кувалдін та інші.

Loading the player ...
ЮШ 17 грудня 2014Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2921
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2057
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1364
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 130