WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

Різдвяне кіно

Напередодні Різдва компанія Артхаус Трафік збирає колекцію найкращих фільмів 40-х і 50-х років. 18-21 грудня українських глядачів чекає фестиваль різдвяного кіно - американської класики для всієї родини. Фільми, які увійшли до програми, перевірені часом і глядацької любов'ю.

Програма:

1. "Зустрінь мене у Сент-Луїсі" / "Meet me in St.Louis", США, 1944 р., 113 хв.


реж. Вінсент Мінеллі

Сент-Луїс. 1903 рік. Алонсо Сміт, успішний бізнесмен, живе зі своєю дружиною Енн, доньками Естер, Туті, Роуз, Агнесс, сином Лоном, примхливим дідусем і служницею.

2. "Світле Різдво" / "White Christmas", США 1954 р., 120 хв.


реж. Майкл Кертіц

Після закінчення Другої світової війни два колишні солдати Боб Уоллас і Філ Девіс об'єднують свої таланти, щоб стати кращим співаючим танцювальним дуетом в Америці.

3. "Диво на 34-й вулиці" / "Miracle on 34-th Street", США, 1947 р., 96 хв.

реж. Джордж Сітон

Під час параду, влаштованого великим магазином в переддень Різдва, актор, який повинен був грати Санта Клауса, виявлений п'яним у дим.

4. "Це дивовижне життя" / "It's wonderful life", США 1946 р., 130 хв.


реж. Френк Капра

Джордж Бейлі, власник кредитної компанії у вигаданому американському містечку Бедфорд Фоллс, чесний, чуйний, люблячий чоловік і батько, пригнічений звалившимися на нього негараздами і подумує про самогубство.

"Джимі Хендрікс"

Оскароносний сценарист "12 років рабства" Джон Рідлі зняв не байопік про великого музиканта. Точніше, не зовсім стандартний байопік. Його фільм зосереджується на невеликому періоді з життя Хендрікса - від переїзду в Лондон до запису дебютного альбому. Андре Беджамін, який зіграв Джимі - цілком переконливий у своїй ролі, але знайомі легендарного гітариста проект розкритикували - мовляв, надто багато в ньому вигадки. Втім, якщо сприймати це як просто кіно, а не історію життя людини, що реально існувала, то чіплятися, мабуть, не варто.

Рейтинг IMDB: 5.60

Rotten Tomatoes: 68%

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Краще в мені"

Ніколас Спаркс знову на екранах. Враховуючи те, що перу цього автора належать "Щоденник пам'яті" і "Поспішай кохати ...", досить легко припустити, чого варто чекати від фільму постановника "Гамбіту" Майкла Хоффмана. Джеймс Марсден і Мішель Монахен грають в любов під музику Джона Ледженда. Критики не в захваті, але глядачам, судячи з відгуків, подобається. Сентиментально, жалісно, як інакше?

Рейтинг IMDB: 6.30

Rotten Tomatoes: 8%

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Астерікс: Земля Богів"

Астерікс і Обелікс, схоже, нескоро зникнуть з екранів - якщо не фільми, то анімаційні роботи про них виходять регулярно. Галли знову б'ються з римлянами на чолі з підступним Юлієм Цезарем - нічого нового, але схема працює!

Рейтинг IMDB:
7.20

Loading the player ...
"Бабай"

"Бабай" Марини Медведь - перший український повнометражний мультфільм, який, судячи з усього, повинен задати тон розвитку цього напрямку в країні. Герої дитячих страшилок виходять на полювання за яйцем, виконуючим заповітне бажання, а озвучують їх відомі представники нашого шоу-бізнесу: Ірма Вітовська, Остап Ступка, Мирослав Кувалдін та інші.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 17 грудня 2014
Like


Ім’я:
22 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (24-30 вересня)

Тарас Шевченко та інші новинки прокату.

23 вересня 2020 0 2550
«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 2299
 З України до Голлівуду і назад З України до Голлівуду і назад

Історія перша: Поліна Бучак

22 вересня 2020 1 2083
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1333
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 804