WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"У темному-темному лісі"

Ну коли ще випускати в прокат мюзикли, як не під Новий рік? Тим більше, мова йде про мюзикл-казку, що зібрала під своїм крилом усім відомих персонажів: Попелюшку і Принца, Червону Шапочку і Вовка, Рапунцель і Відьму. Режисер Роб Маршалл переносить на великий екран тріумфальну бродвеєвську постановку, даючи всім глядачам можливість напередодні свят перенестися в дивовижний чарівний світ.

Марка Disney як і раніше означає якість, а Меріл Стріп називають однією з кандидаток на отримання Оскара за кращу жіночу роль другого плану. Спроби екранізувати п'єсу почалися ще наприкінці 90-х, але тернистий шлях нарешті пройдений - прекрасний подарунок під ялинку, що тут скажеш.

Рейтинг IMBD: 7.30


Rotten Tomatoes: 70%

Loading the player ...


"Ялинки 1914"


Франшиза "Ялинки" за три роки встигла стати обов'язковим новорічним атрибутом російського кінематографа. Зупинятися було б нелогічно - народу все-таки в більшості своїй подобається. Інша справа, що доводиться шукати нові ходи - в черговому фільмі події переносяться на сто років тому. Зміна антуражу, втім, не впливає на загальну атмосферу - це знову історія про те, що свято потрібне рішуче кожному.

Loading the player ...


"Мами 3"


Ще один святковий фільм, який претендує на звання "народного". Правда, творці вирішили поставити крапку - ця картина стане останньою в трилогії. Анастасія Заворотнюк, Ольга Волкова та Марія Сьомкіна летіли святкувати Новий рік в Прагу, але опинилися в безлюдному польському містечку. Що ж: для слов'янської душі безвихідних ситуацій не буває.

Loading the player ...


"Три серця"

Якщо комусь святкова метушня не в радість, є серед веселощів острівець драми - французька стрічка "Три серця", яка номінувалася на Золотий лев Венеційського кінофестивалю. Бенуа Пульворд, Шарлотта Генсбур і Кьяра Мастроянні в любовному трикутнику, вирі пристрастей, де серця розбиваються аж надто легко.

Рейтинг IMBD:
5.70

Loading the player ...
ЮШ 24 грудня 2014Ім’я:
21 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2812
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1974
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1282