WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"П'ятдесят відтінків сірого"

Книга британки Е.Л.Джеймс переведена на 52 мови і продана в кількості більше ста мільйонів екземплярів, а автор увійшла в список "100 найвпливовіших людей світу" за версією видання Time. Складно повірити, що найпопулярніший роман з'явився з фанфіку по "Сутінках" Стефані Майєр і примудрився обійти за кількістю продажів всю серію про Гаррі Поттера ...

Трейлер фільму, за постановку якого взялася Сем Тейлор-Джонс, за перший тиждень після його появи в мережі подивилися сто мільйонів чоловік. Спробуйте купити квитки на найближчі сеанси, а особливо на 14-е лютого. Вийшло? Навряд чи. Усім не терпиться причаститися до феномену.

У той же час критики, які вже ознайомилися з матеріалом, залишилися, м'яко кажучи, незадоволені. Але хто вони такі проти суспільства споживачів, полонених еротичними фантазіями?

Рейтинг IMDB: 4.30
Rotten Tomatoes: 61%


Джеймі Дорнан. Хто ви, містере Грей?

Loading the player ...

"Kingsman: Таємна служба"


Заради роботи над "Kingsman" Меттью Вон відмовився знімати "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього", навряд чи пошкодували про таке його рішення - нову роботу Вона з великою часткою впевненості можна назвати кращою в його кар'єрі. Принаймні, більшість оцінок і думок фахівців зводяться саме до цього.

"Таємна служба" - витончена часом чорна комедія, яка елегантно обігрує штампи шпигунського кіно і при цьому сама примудряється слідувати його канонам. Колін Ферт, таке враження, відкрив у собі друге дихання - то й діло чуються вигуки: "Ось хто повинен грати Джеймса Бонда!".

Не вірите, що в рамках класичного жанру можна придумати щось дійсно оригінальне і ефектне? Марк Міллар зробив це на сторінках свого коміксу, Вон на відмінно впорався з непростим завданням втілення графічної новели на великому екрані. На заздрість багатьом.

Рейтинг IMDB: 8.20
Rotten Tomatoes: 80%

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Жінка у дворі"


"Депресивна трагікомедія про химерних мешканців старого паризького дворика", - так описує фільм П'єра Сальвадорі один з оглядачів Empire. Якщо в останніх двох проектах режисера була задіяна Одрі Тоту, то тепер він запросив іншу диву, рангом ще вище. Блискуча Катрін Деньов робить "Жінку у дворі" обов'язковою до перегляду для всіх любителів французького кінематографа. Та й не тільки для них - хіба часом ви не втомлюєтеся від Голлівуду?

Рейтинг IMDB: 6.50

Рецензія: Олексій Першко

Інтерв'ю. П'єр Сальвадорі: "Глядач - не заручник емоцій".

Loading the player ...
ЮШ 11 лютого 2015Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2957
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 2094
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 1402
Злети і падіння Netflix'а Злети і падіння Netflix'а

Про перспективи стрімінга

21 квітня 2021 0 183