WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"П'ятдесят відтінків сірого"

Книга британки Е.Л.Джеймс переведена на 52 мови і продана в кількості більше ста мільйонів екземплярів, а автор увійшла в список "100 найвпливовіших людей світу" за версією видання Time. Складно повірити, що найпопулярніший роман з'явився з фанфіку по "Сутінках" Стефані Майєр і примудрився обійти за кількістю продажів всю серію про Гаррі Поттера ...

Трейлер фільму, за постановку якого взялася Сем Тейлор-Джонс, за перший тиждень після його появи в мережі подивилися сто мільйонів чоловік. Спробуйте купити квитки на найближчі сеанси, а особливо на 14-е лютого. Вийшло? Навряд чи. Усім не терпиться причаститися до феномену.

У той же час критики, які вже ознайомилися з матеріалом, залишилися, м'яко кажучи, незадоволені. Але хто вони такі проти суспільства споживачів, полонених еротичними фантазіями?

Рейтинг IMDB: 4.30
Rotten Tomatoes: 61%


Джеймі Дорнан. Хто ви, містере Грей?

Loading the player ...

"Kingsman: Таємна служба"


Заради роботи над "Kingsman" Меттью Вон відмовився знімати "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього", навряд чи пошкодували про таке його рішення - нову роботу Вона з великою часткою впевненості можна назвати кращою в його кар'єрі. Принаймні, більшість оцінок і думок фахівців зводяться саме до цього.

"Таємна служба" - витончена часом чорна комедія, яка елегантно обігрує штампи шпигунського кіно і при цьому сама примудряється слідувати його канонам. Колін Ферт, таке враження, відкрив у собі друге дихання - то й діло чуються вигуки: "Ось хто повинен грати Джеймса Бонда!".

Не вірите, що в рамках класичного жанру можна придумати щось дійсно оригінальне і ефектне? Марк Міллар зробив це на сторінках свого коміксу, Вон на відмінно впорався з непростим завданням втілення графічної новели на великому екрані. На заздрість багатьом.

Рейтинг IMDB: 8.20
Rotten Tomatoes: 80%

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Жінка у дворі"


"Депресивна трагікомедія про химерних мешканців старого паризького дворика", - так описує фільм П'єра Сальвадорі один з оглядачів Empire. Якщо в останніх двох проектах режисера була задіяна Одрі Тоту, то тепер він запросив іншу диву, рангом ще вище. Блискуча Катрін Деньов робить "Жінку у дворі" обов'язковою до перегляду для всіх любителів французького кінематографа. Та й не тільки для них - хіба часом ви не втомлюєтеся від Голлівуду?

Рейтинг IMDB: 6.50

Рецензія: Олексій Першко

Інтерв'ю. П'єр Сальвадорі: "Глядач - не заручник емоцій".

Loading the player ...
Юрий Шевченко 11 лютого 2015
LikeІм’я:
25 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4021
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1528
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 993
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 983
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 870