WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Робот Чаппі"

Ніл Бломкамп
, якому довірили відродити франшизу "Чужий", знову запрошує глядача в гетто ПАР. На цей раз, щоб поспівчувати роботу зі свідомістю, який потрапив в руки до злочинців, які планують використовувати його для масштабного пограбування. Втім, бандити тут - далеко не головні лиходії, адже є ще і одержимий манією величі винахідник з обличчям Х'ю Джекмана.

Як і в своїх попередніх роботах - "Районі № 9" і "Елізіумі" - режисер, прикриваючись сай-фаем, знову піднімає гострі соціальні питання, моралізує і наставляє. Для когось кіно - це розвага, але явно не для Бломкампа, який, здається, починає вважати себе рупором своєї батьківщини в Голлівуді.

Рейтинг IMDB: 7.40

Rotten Tomatoes:
29%

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Суперфорсаж"

У дуета Джейсона Фрідберга та Аарона Зельцера чотири номінації на Золоту малину, але парочка продовжує йти второваною дорогою. Ви ще не зрозуміли? Це ті самі хлопці, які подарували світу "Вампірський засос", "Дуже голодні ігри", "Нереальний блокбастер" і ще неабияку порцію добірного шлаку. Тепер ось "Суперфорсаж". Але ви ж все одно підете його дивитися, правда?

Рейтинг IMDB:
4.00

Loading the player ...
ЮШ 11 березня 2015Ім’я:
18 квітня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Улюблений українець Квентіна Тарантіно Улюблений українець Квентіна Тарантіно

МОҐІ FEST 13 – 23 квітня

25 березня 2021 0 2198
Весна все ж буде Весна все ж буде

Фестиваль «Французька весна в Україні – 2021» оголошує кінопрограму

31 березня 2021 0 1684
Всесвіт води в Таїланді Всесвіт води в Таїланді

Sony Pictures Entertainment та Amazan Falls відкриють перший тематичний парк розваг «Columbia Pictures’ Aquaverse» у Таїланді

08 квітня 2021 0 999