WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Баранчик Шон"

Черговий проект студії Aardman Animations, відомої за "Втечею з курника" і "Уоллесом і Громітом". Серіал про "Баранця Шона" йде на британському телебаченні з 2007-го року, а тепер кучерявий герой нарешті заслужив і повний метр.

"Баранчик Шон" - режисерський дебют одного зі сценаристів "Мадагаскару" Марка Бертона, і, судячи з відгуків критиків, перший млинець не вийшов комом. На Rotten Tomatoes мультфільм, маючи 28 відгуків, утримує максимальний рейтинг - 100%!

Рейтинг IMDB: 7.60

Rotten Tomatoes: 100%

Рецензія: Олексій Першко


Loading the player ...
"Прокляття: Початок кінця"

Чесно кажучи, ми вже заплуталися. Франшиза "Прокляття" розрослася до неймовірних розмірів, тому досить складно зрозуміти, чим є "Початок кінця" - приквелом, сиквелом або сиквелом до пріквелу. Заходимо у Вікіпедію, і ситуація прояснюється: перед нами ребут! Ну тоді зовсім інша справа.

Дивимося трейлер, і розуміємо, що нічого не змінилося - бліді діти нікуди не поділися. І навіть знаменита сцена з ковдрою на місці.

Рейтинг IMDB:
5.20

Loading the player ...
"Джок"

А ось тут - обережніше. Термоядерний проект, унікальний у своєму роді. Режисерський дебют дизайнера Олексія Залевського, знятий спільно з британськими кінематографістами. Включає в себе елементи мюзиклу, пісні "Агати Крісті" англійською мовою і самого Стаса Костюшкіна, колишнього учасника групи "Чай Удвох".

Ось це інтрига ... Насправді - ні.

Loading the player ...
"Усе палає"

На кінофестивалі в Лейпцигу картина "Усе палає" була названа кращим східноєвропейським документальним фільмом. Чергова ретроспектива страшних подій, які назавжди змінили Українe.
Loading the player ...

"Оз: Нашестя літаючих мавп"


Мультиплікатори Індії та Мексики об'єдналися (і таке буває) і вторглися на всім відому територію - в країну Оз. Тут вам і всім відомі герої казок Френка Баума, і нові персонажі, які постараються сподобатися вибагливим маленьким глядачам.

Loading the player ...
Юрий Шевченко 25 березня 2015Ім’я:
26 січня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня) Що в кіно? Прем'єри тижня (31 грудня - 6 січня)

Вуді Аллен, Мел Гібсон і Новий рік!

30 грудня 2020 0 2764
Твій французький кінофестиваль Твій французький кінофестиваль

Стали відомі журі і фільми 11-го випуску MyFrenchFilmFestival!

07 січня 2021 0 1501
Топ-10 найкращих фільмів зими Топ-10 найкращих фільмів зими

Найцікавіші прем'єри найближчих місяців

10 січня 2021 0 1418
9 британських дебютів 9 британських дебютів

Стартував онлайн-фестиваль «Нове британське кіно»

09 січня 2021 0 1358