WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Шукач води"

У 51 рік володар Оскара Рассел Кроу дебютує за камерою: "Шукач води" - перший фільм австралійця в якості режисера. Втім, і від основного заняття Кроу не відмовився - Рассел сам виконав головну роль в картині. Також взяли участь у проекті Ольга Куриленко і Джай Кортні.

"Шукач води" - військова драма про австралійського фермера, який вирушає до Туреччини, на поле битви при Галліополі, щоб знайти тіла загиблих синів. Критики до фільму поставилися прихильно і, можна сказати, дали Кроу зелене світло на продовження режисерської кар'єри. Багато акторів стали сильними постановниками - залишається побажати, щоб Рассел пішов по їх стопах.

Рейтинг IMDB:
7.50
Rotten Tomatoes:
71%

Loading the player ...

"Останні лицарі"

Хороших акторів Клайва Оуена і Моргана Фрімана якимось чином занесло на знімальний майданчик південнокорейського проекту, який поставив японський режисер. Фрімана, в принципі, зрозуміти ще можна, але як до такого докотився Оуен, який блискуче зіграв у недавный "Лікарні Нікербокер"?

У широкий прокат фільм вийшов, судячи з усього, тільки завдяки гучним іменам - інше пояснення знайти складно. Чому? А ви подивіться "Останніх лицарів" і самі все зрозумієте.

Рейтинг IMDB:
6.30
Rotten Tomatoes: 14%

Loading the player ...

"Золотий хлопчик"


Шарон Стоун теж дивує - голлівудська діва з'явилася в драмі італійського ветерана Пупі Аваті. Копірайтер Давіде на похоронах батька знайомиться з таємничою незнайомкою, яка просить вилучити з мемуарів покійного згадки про неї. Головний герой, що давно мріяв про славу письменника, вирішує сам закінчити недописаний твір ...

Рейтинг IMDB:
5.20

Loading the player ...
"Вибач за любов"

А ось постановник Хоакін Льямас з Іспанії обходиться без допомоги запрошених зірок, перезнімаючи італійський фільм 2008-го року. "Вибач за любов" - мелодраматична розповідь про кохання 37-річного спокійного чоловіка і навіженої 17-річної дівчини, які намагаються будувати відносини наперекір усім навколо.

Рейтинг IMDB: 6.50

Loading the player ...

"Жінки проти чоловіків"


Що спільного у Таїра Мамедова з Comedy Club і Рассела Кроу? У обох в прокат виходять дебютні фільми. Ось тільки російську комедію навряд чи чекає успіх - тут і замовні рецензії не врятують.

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Гніздо дракона"


Маленькі глядачі на цьому тижні відправляться в чарівну країну, населену людьми, ельфами та небаченими тваринами. Миру в ній загрожує зловісний Чорний дракон, а герої повинні зробити все, щоб добро перемогло.

Рейтинг IMDB: 7.40
Рецензія: Ксеркс

Loading the player ...
Юрий Шевченко 08 квітня 2015Ім’я:
02 березня 2021
Ваш коментар

популярні статті


Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах Пахнути як в кіно: легендарні парфуми в улюблених фільмах

Кінематограф - вид мистецтва, який успішно поєднує в собі різні напрямки: від музики до архітектури. Вони беруть участь в побудові сюжету,...

04 лютого 2021 0 3989
Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (4-10 лютого)

Джаред Лето, Дензел Вашингтон, Кері Малліган та інші зірки в новинках прокату.

03 лютого 2021 0 1900
Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (11-17 лютого)

Ліам Нісон, історія Девіда Боуї та інші новинки прокату.

10 лютого 2021 0 1399
Євродонбас Євродонбас

Режисер Корній Грицюк та продюсерка Анна Паленчук розпочали роботу над документальним фільмом про європейську історію Сходу України

16 лютого 2021 0 949
Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого) Що в кіно? Прем'єри тижня (18-24 лютого)

Бенедикт Камбербетч, Розамунд Пайк, Мадс Міккельсен та інші зірки в новинки прокату.

19 лютого 2021 0 832