WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Шукач води"

У 51 рік володар Оскара Рассел Кроу дебютує за камерою: "Шукач води" - перший фільм австралійця в якості режисера. Втім, і від основного заняття Кроу не відмовився - Рассел сам виконав головну роль в картині. Також взяли участь у проекті Ольга Куриленко і Джай Кортні.

"Шукач води" - військова драма про австралійського фермера, який вирушає до Туреччини, на поле битви при Галліополі, щоб знайти тіла загиблих синів. Критики до фільму поставилися прихильно і, можна сказати, дали Кроу зелене світло на продовження режисерської кар'єри. Багато акторів стали сильними постановниками - залишається побажати, щоб Рассел пішов по їх стопах.

Рейтинг IMDB:
7.50
Rotten Tomatoes:
71%

Loading the player ...

"Останні лицарі"

Хороших акторів Клайва Оуена і Моргана Фрімана якимось чином занесло на знімальний майданчик південнокорейського проекту, який поставив японський режисер. Фрімана, в принципі, зрозуміти ще можна, але як до такого докотився Оуен, який блискуче зіграв у недавный "Лікарні Нікербокер"?

У широкий прокат фільм вийшов, судячи з усього, тільки завдяки гучним іменам - інше пояснення знайти складно. Чому? А ви подивіться "Останніх лицарів" і самі все зрозумієте.

Рейтинг IMDB:
6.30
Rotten Tomatoes: 14%

Loading the player ...

"Золотий хлопчик"


Шарон Стоун теж дивує - голлівудська діва з'явилася в драмі італійського ветерана Пупі Аваті. Копірайтер Давіде на похоронах батька знайомиться з таємничою незнайомкою, яка просить вилучити з мемуарів покійного згадки про неї. Головний герой, що давно мріяв про славу письменника, вирішує сам закінчити недописаний твір ...

Рейтинг IMDB:
5.20

Loading the player ...
"Вибач за любов"

А ось постановник Хоакін Льямас з Іспанії обходиться без допомоги запрошених зірок, перезнімаючи італійський фільм 2008-го року. "Вибач за любов" - мелодраматична розповідь про кохання 37-річного спокійного чоловіка і навіженої 17-річної дівчини, які намагаються будувати відносини наперекір усім навколо.

Рейтинг IMDB: 6.50

Loading the player ...

"Жінки проти чоловіків"


Що спільного у Таїра Мамедова з Comedy Club і Рассела Кроу? У обох в прокат виходять дебютні фільми. Ось тільки російську комедію навряд чи чекає успіх - тут і замовні рецензії не врятують.

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Гніздо дракона"


Маленькі глядачі на цьому тижні відправляться в чарівну країну, населену людьми, ельфами та небаченими тваринами. Миру в ній загрожує зловісний Чорний дракон, а герої повинні зробити все, щоб добро перемогло.

Рейтинг IMDB: 7.40
Рецензія: Ксеркс

Loading the player ...
Юрий Шевченко 08 квітня 2015
Like

Ім’я:
22 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1559
Нолан - рятівник! Нолан - рятівник!

«Нолан – геній» - коментар, який провокує тривалу дискусію на просторах інтернету. Одні стверджують, що він найбільш переоцінений режисер...

25 серпня 2020 0 999
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 730
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 718
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 576