WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Месники: Ера Альтрона"

Друга фаза кінематографічної всесвіту Marvel підходить до завершення: за "Ерою Альтрон" в середині липня вийде "Людина-мураха", а потім фанатам цілий рік належить чекати, коли в тріквелі "Першого месника" вибухне Громадянська війна між супергероями. Фільм Джоса Уідона підводить своєрідну риску - востаннє глядачі побачать Месників в їх первинному складі.

"Ера Альтрон" виконана за всіма канонами голлівудського блокбастера: чудовий екшн, фантастична візуалізація, суцільне задоволення і ніяких сумнівів в тому, що в прокаті фільм збере вражаючу суму. Вводячи в світ нових персонажів, Уідон не втрачає ритму, а звична робота на розвагу публіки не заважає йому опрацьовувати характери і закладати фундамент майбутнього конфлікту. По суті, нові "Месники" самі по собі і є фундаментом, на якому буде будуватися третя фаза - робота в цьому плані пророблена більш ніж ґрунтовна.

Рейтинг IMDB:
9.2
Rotten Tomatoes: 86%

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...

"Ефект Лазаря"


"Хоррор з Олівією Уайлд в головній ролі" - вивіска приваблива, але краще звернути увагу на деталі. Наприклад, на те, що зняв "Ефект Лазаря" нікому не відомий постановник Девід Гелб, а синопсис фільму до неподобства вторинний - тут вам і "Коматозники", і "Кладовище домашніх тварин", і навіть "Люсі". Жахами наш прокат не рясніє, але ми вас попереджали.

Рейтинг IMDB:
5.2
Rotten Tomatoes: 14%

Рецензія: Юрій Шевченко


Loading the player ...
"До Парижу, як до неба пішки"

Саймон Хелберг
всіма силами намагається не стати актором одного образу, але "Теорія великого вибуху" вже зробила свою справу і спроба "Воловіца" зобразити Вуді Аллена виглядає не дуже переконливо.

Режисерський дебют Хелберг, як він стверджує, є автобіографічним - це розповідь про відносини Саймона і його дружини Жослін Таун. Скаржилися, що в кіно все зовсім не так, як у житті? Не завжди.

Рейтинг IMDB:
4.8
Rotten Tomatoes:
22%
Loading the player ...

"Найдовша подорож"


"Послання в пляшці", "Поспішай кохати", "Щоденник пам'яті", "Тиха гавань"... "Найдовша подорож" продовжує логічний ряд. Який ключ? Всі ці фільми - екранізації творів одного з головних романтиків Америки Ніколаса Спаркса.

Любителям пронизливих мелодрам радимо брати квиток заздалегідь, а інших може зацікавити виконавець головної ролі. Скотт Іствуд - зовсім не однофамілець старовини Клінта, а спадкоємець голлівудської легенди. Серіальним гікам теж є, на кого подивитися: от ви можете сказати, де знімалися Брітт Робертсон і Уна Чаплін? А кого зіграє Мелісса Бенойст?

Рейтинг IMDB:
7.2
Rotten Tomatoes: 29%


Loading the player ...
"Любов або секс"

Прохідна комедія родом з весни 2013-го отримує друге життя на великих екранах українських кінотеатрів. Знайомих облич ви в кадрі не знайдете, сюжет не занадто інтригує. Хоча, якщо потрібно просто відпочити, то це, можливо, цілком прийнятний варіант.

Рейтинг IMDB: 5,3
Rotten Tomatoes: 67%


Loading the player ...
"Вона його обожнює"

Для цінителів європейського кіно - режисерський дебют французької актриси Жанни Еррі. Драматична комедія про те, як в двері відомої вигадниці стукає її улюблений співак і просить допомогти позбутися тіла її подруги...

Рейтинг IMDB: 6,4
Rotten Tomatoes: 100%

Loading the player ...
Юрий Шевченко 22 квітня 2015
Like

Ім’я:
22 вересня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (27 серпня - 2 вересня)

Новий Нолан і інші новинки прокату.

27 серпня 2020 0 1559
Нолан - рятівник! Нолан - рятівник!

«Нолан – геній» - коментар, який провокує тривалу дискусію на просторах інтернету. Одні стверджують, що він найбільш переоцінений режисер...

25 серпня 2020 0 999
Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі Білл Мюррей: мізантроп, якого люблять усі

9 найкращих ролей Білла Мюррея

01 вересня 2020 0 730
Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (3-9 вересня)

Кіану Рівз, нові Люди Ікс і інші новинки прокату.

03 вересня 2020 0 718
Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня) Що в кіно? Прем'єри тижня (10-16 вересня)

Мулан, Наталія Орейро і інші новинки прокату.

10 вересня 2020 0 576