WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Шалений Макс: Дорога люті"

Рейтинг IMDB:
9.30
Rotten Tomatoes: 99%

Точка зору:
"Через 30 років після першого "Шаленого Макса" Міллер повертається в свій постапокаліптичний світ і створює винятковий безстрашний і поетичний шедевр, який стане сучасною класикою", Ліндсі Бар, Associated Press.

Loading the player ...


"Як упіймати монстра"


Рейтинг IMDB: 5.90
Rotten Tomatoes: 30%


Точка зору:
"Райан Гослінг - дуже талановитий актор. Але нехай він більше не займається режисерської діяльністю", Кріс Нешоуті, Entertainment Weekly.

Loading the player ...

"Ідеальний голос 2"

Рейтинг IMDB: 7.20
Rotten Tomatoes: 73%


Точка зору: "Ідеальний голос 2" просто намагається зіграти на козирях першого фільму, нічого не змінюючи", Стефані Захарек, Village Voice.

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...


"Особливо небезпечна"


Рейтинг IMDB
: 4.80

Точка зору:
"Якби цей фільм був звичайною шкільною комедією, то ми б дали йому шанс. Але в спробах бути чимось більшим він просто провалюється", Тревіс Хопсон, Examiner.

Рецензія: Олексій Першко


"Господар джунглів"


Рейтинг IMDB:
4.80

Точка зору:
"Нестерпно тужливе і дратівливо неквапливе кіно, яке руйнує віру в вестерни, талант Берналя і красу Браги", Євген Ухов, Film.ru.

Loading the player ...


"Факап, або Гірше не буває"


Рейтинг IMDB: 6.70

Рецензія: Олексій Першко

Loading the player ...


Oscar Shorts 2015

Arthouse Traffic представляє 4 найкращих короткометражних фільми за версією найпрестижнішої кінопремії світу! Кожен фільм, який увійшов до збірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селекції: від локального журі в кожній країні світу до схвалення 5200 кіноакадеміками, що підтверджує художню цінність фільмів-номінантів.

Юрий Шевченко 14 травня 2015
Like

Ім’я:
25 травня 2020
Ваш коментар

популярні статті


Кінець епохи Кінець епохи

Показ восьмого сезону «Батьківщини» (Homeland) відбувся, а це значить, що серіал, який дев’ять років тримав у напрузі знімальну групу і...

02 травня 2020 2 855
Драми, які змусять вас плакати. Драми, які змусять вас плакати.

Чи є в людини щось важливіше за сім'ю? Всі ми потребуємо самореалізації чи кар'єри, але найрідніших людей не замінить ніщо. Тому в...

15 травня 2020 0 450