WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Земля майбутнього: світ за межами"

Останнім проектом Бреда Берда була "Місія нездійсненна: Протокол Фантом", але це зовсім не означає, що режисер назавжди відмовився від свого улюбленого жанру - сімейного кіно. У бойовику з Томом Крузом він виступав виключно в ролі постановника, а тепер повертається до написання сценарію, тому "Земля майбутнього" - типовий продукт Берда, творця "Сталевого гіганта", "Суперсімейки" і "Рататуя".

Студія Disney в черговий раз намагається випустити гучний прокатний хіт, але навіть запрошення зірок калібру Джорджа Клуні і Х'ю Лорі не надто допомагає - коли фільм спрямований на виключно дитячу аудиторію, чекати від нього касового успіху, мабуть, все-таки не варто. Втім, як дл\ атракціону на один раз "Земля майбутнього" цілком зійде.

Рейтинг IMDB:
7.60
Rotten Tomatoes:
57%

Рецензії: Олексій Першко, Юрій Шевченко

Loading the player ...

"Вік Аделайн"

Зірку серіалу "Пліткарка" Блейк Лайвлі називали однією з надій Голлівуду, але поки кар'єра у актриси складається більш ніж сумнівно. Вона засвітилася в "Місті злодіїв" у Бена Аффлека, але потім пішов "Зелений ліхтар" і неоднозначні "Особливо небезпечні" Олівера Стоуна. Попереду у Блейк зйомки під керівництвом Вуді Аллена, і це хороший знак. А "Століття Аделайн" - її шанс нагадати про себе, адже у Лайвлі тут соліруюча партія.

На роль у фантастичній історії про дівчину, яка не старіє, звали Кетрін Хайгл і Наталі Портман, але домовитися з обома не вдалося. Так що тягнути на собі першу картину молодого Лі Толанда Крігера, що виходить на великому екрані, доведеться Блейк. Хоча група підтримки у неї солідна - взяти хоча б Харрісона Форда і Еллен Берстін.

Рейтинг IMDB: 7.30
Rotten Tomatoes: 54%

Loading the player ...


"Випускний іспит"


У режисера Антуана Блоссера невеликий, але різношерстий послужний список. Дебютував він слабеньким хоррором "Здобич", потім взяв участь у створенні міні-серіалу по відеогрі "Far Cry". Тепер взявся за молодіжну комедію про школярів, випускні іспити і вчителів, яких так просто не проведеш. Визначся вже, Антуан!

Рейтинг IMDB:
5.40

Loading the player ...
Юрий Шевченко 21 травня 2015
LikeІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4319
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1562
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1029
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1018
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 911