WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Розлом Сан-Андреас"

Рей (Дуейн Джонсон) - пілот рятувального гелікоптера, який все своє життя допомагав іншим людям. За весь час роботи він надивився на безліч моторошних речей і не раз опинявся в дуже складних ситуаціях. Незважаючи на всі перепони він поспішав на допомогу, навіть не припускаючи, що найстрашніше чекає його попереду.

На Каліфорнію обрушується потужний землетрус, в результаті якого гинуть сотні людей і утворюється величезна тріщина в землі. У загальному хаосі Рею належить відшукати свою дочку, але зробити це буде дуже непросто. У надії, що його дитина все ще жива, він відправляється в смертельно небезпечну подорож через весь штат ...

Рейтинг IMDB:
6.80
Rotten Tomatoes: 48%

Точка зору: "Деякі фільм легко критикувати, але перед ними складно встояти."Розлом Сан-Андреас" якраз з таких", Мак Ласалле, San Francisco Chronicle.

Loading the player ...

"Поза часом"


На Великому Бар'єрному рифі сімейну пару спіткало страшне нещастя. Археолог-підводник Джей Финнель (Джош Хартнетт) разом з дружиною досліджує торгове судно XVIII століття, яке затонуле при таємничих обставинах. Під час занурення відбувається нещасний випадок, і дружина Джея починає тонути. Намагаючись врятувати її, він отримує серйозне поранення, яке призводить до коми.

Борючись зі смертю, герой переступає межі реальності і переноситься в Індію 1778-го року. В іншому, незнайомому йому світі, він починає жити життям британського офіцера Джеймса Стюарта, поглиненого пристрастю до прекрасної жінки. Що ж вибере Джей: залишитися в світі минулого і битися за любов войовниці Туладжі або повернутися в реальний світ і боротися за власне життя?

Рейтинг IMDB:
4.70
Rotten Tomatoes: 9%

Точка зору: "Фільм настільки убивчо і ненавмисне (я сподіваюся) забавний, що практично не піддається опису. Містер Жоффе, повертайтеся в режисерську школу скоріше", Рекс Рід, New York Observer.

Рецензія: Ксеркс

Loading the player ...
"Французький транзит"

Французький поліцейський суддя П'єр Мішель (Жан Дюжарден) протягом багатьох років намагається розібратися з одним з найбільших наркосиндикату.

Рейтинг IMDB: 7.00
Rotten Tomatoes: 67%

Точка зору:
"Нудний сценарій рятують Дюжарден і Леллуш, які чудово уживаються в ролі антагоністів", Роберт Абель, Los Angeles Times.

Рецензія: Олексій Першко
Loading the player ...

"Вартовий місяця"


На дивовижній планеті, де зміна дня і ночі здійснюється вручну, юного фавна Мьюна несподівано обирають вартовим Місяця. Але до свого жаху, він майже відразу втрачає його! Скориставшись цим, цар підземного світу Некрос краде і гасить Сонце. Тепер, щоб врятувати планету, Мьюн разом з відважною дівчинкою з воску Глім і зарозумілим Сохоном, вартовим Сонця, повинні відправитися в дивну й небезпечну подорож.

Рейтинг IMDB
: 7.10

Точка зору: "Сюжетно слабкий, але чудово намальований і анімований казковий французький мультфільм про світ, де Сонце і Місяць можна вкрасти", Борис Іванов, Film.ru.

Loading the player ...
Чілдрен кінофест 2015


Чілдрен Кінофест - щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який пройде в Україні з 29 травня по 7 червня 2015. Фестивальні покази об'єднають 10 міст України, епіцентром стане столичний кінотеатр "Київ".

У міжнародній конкурсній програмі Чілдрен кінофесту змагатимуться 7 повнометражних фільмів з різних країн світу для глядацької аудиторії віком від 10 років. Фільм-переможець буде визначений прямим глядацьким голосуванням.

Юрий Шевченко 29 травня 2015
LikeІм’я:
26 жовтня 2020
Ваш коментар

популярні статті


«ЮКІ» — історія перемог вільних українців «ЮКІ» — історія перемог вільних українців

03 грудня у вітчизняний прокат виходить сенсаційний фільм «ЮКІ», що розкаже історії видатних зірок українського походження, які формували...

07 жовтня 2020 0 4317
Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (1-7 жовтня)

Джекі Чан та інші новинки прокату.

30 вересня 2020 0 1562
Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня) Що в кіно? Прем'єри тижня (8-14 жовтня)

Ліам Нісон, два фільми з Александрою Даддаріо й інші новинки прокату.

07 жовтня 2020 0 1029
Можливість іншого. Вільного. Можливість іншого. Вільного.

В рамках Одеського кінофестивалі в Довженко-центрі пройшла ретроспектива «Одеські незалежні: вільне кіно 90-х».

08 жовтня 2020 0 1018
Кіно Бориса Віана Кіно Бориса Віана

В рамках кінопрограми фестивалю VianFest будуть показані фільми і самого Бориса Віна і про нього.

13 жовтня 2020 0 911