addams-family-2

WEEKEND: Прем'єри тижня


WEEKEND: Прем'єри тижня

"Думками навиворіт"

Режисер: Піт Доктер

Райлі - звичайна 11-річна школярка, і, як у кожного з нас, її поведінку визначають п'ять базових емоцій: радість, сум, страх, гнів і відраза. Емоції живуть у свідомості дівчинки і кожен день допомагають їй справлятися з проблемами, керуючи усіма її вчинками. До пори до часу емоції живуть дружно, але раптом виявляється, що на Райлі і її батьків чекає переїзд з невеликого затишного містечка в галасливий і людний мегаполіс. Кожна з емоцій вважає, що саме вона краще інших знає, що потрібно робити в цій непростій ситуації, і в голові у дівчинки настає повна плутанина. Щоб налагодити життя у великому місті, освоїтися в новій школі і подружитися з однокласниками, емоціям Райлі належить знову навчитися працювати спільно.

Рейтинг IMDB
: 9,1
Rotten Tomatoes: 100%


Точка зору
: "Цей фільм настільки витончений і психологічно спритний, що у дітей може виникнути питання: а чому їх батьки так сильно сміються?", Кріс Нешоуеті, Entertainment Weekly

Рецензія: Олексій Першко (10)

Loading the player ...


"Ганмен"


Режисер: П'єр Морель

Джим Террьє (Шон Пенн) - ганмен, міжнародний найманець найвищого класу. Але коли в Компанії починають підчищати хвости, Джим сам стає мішенню. Щоб вижити, Джим погрожує оприлюднити наявний у нього компромат і звертається до колишнього напарника Фелікса (Хав'єр Бардем). Однак у Фелікса є свої резони бажати, щоб Джим зник з його життя. Це Енні (Жазмін Трінка) - жінка, яку вони обидва кохають. За Джимом починається смертельна полювання по всій Європі, і у нього не залишається іншого вибору, окрім як дати бій - один проти всіх.

Рейтинг IMDB: 5.60
Rotten Tomatoes
: 17%

Точка зору:
"Так, в сюжеті повно дір, але Морель вміє робити екшн, а це означає, що на "Ганмена" цілком можна витратити час", Сорен Андерсон, Seattle Times.

Рецензії: Олексій Першко (6), Юрій Шевченко (6)

Loading the player ...

"Полтергейст"

Режисер: Гіл Кінан

Коли сім'я приїжджає в тихий і затишний район, в новий будинок, все виглядає ідеально. Одного разу молодша дочка, залишившись вночі біля телевізора, стає учасником появи якогось духу. Полтергейст виявився далеко не добрим привидом, і в будинку починають відбуватися неймовірні події. Дівчинку ж примари забирають, і батькам (Сем Рокуелл, Розмарі ДеУітт) доводиться звернутися до фахівців з паранормальних явищ.

Рейтинг IMDB: 5.20
Rotten Tomatoes: 31%

Точка зору:
"Можливо, найстрашніший фільм для тих, кому ще немає 13 років. Точно такий же, яким оригінал був для дорослих у 1982-му році", Ніл Генцлінгер, New York Times.

Loading the player ...

"Палкі втікачки"

Режисер: Енн Флетчер

Подивившись на офіцера Купер (Різ Уізерспун) і не скажеш, що вона працює в поліції. Однак це факт, який підтверджує вказівку її шефа супроводити до суду свідка (Софія Вергара), яка дасть свідчення проти глави картелю. Прийнявши наказ, дівчина несподівано потрапляє в таку халепу, яку нормальній людині складно уявити. Її підопічної стає сексапільна й розкута молода жінка, яка стає напарником по нещастю. Адже по дорозі до місця призначення багато хто хоче, щоб дівчата померли.

Рейтинг IMDB: 4.80
Rotten Tomatoes: 7%


Точка зору:
"Ви знаєте, що це поганий фільм, але насправді він ще гірше", Крісті Лемайр, Newsday

Loading the player ...
ЮШ 17 червня 2015


Ім’я:
27 листопада 2021
Ваш коментар

популярні статті


Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (28 жовтня – 3 листопада)

Нові фільми Веса Андерсона та Едгара Райта, а також інші новинки прокату.

28 жовтня 2021 0 11149
Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (4-10 листопада)

Новий блокбастер Marvel та інші новинки прокату.

04 листопада 2021 0 1866
Цифровий листопад Цифровий листопад

Цифровий Собор Паризької Богоматері та інші віртуальні світи покажуть у листопаді у Києві на французько-українському фестивалі цифрового...

03 листопада 2021 0 1768
Хто такий Бумбаш?
ексклюзив
Хто такий Бумбаш?

І чи варто його зупиняти

09 листопада 2021 0 1521
Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада) Що у кіно? Прем'єри тижня (11-17 листопада)

Бенедикт Камбербетч, Тільда Свінтон та інші зірки у новинках прокату.

11 листопада 2021 0 1397